Jump to content

miler80

Forum members
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by miler80

 1. Tylko że jaki złodziej idzie i kradnie leciwego forda fiestę? Złodzieje samochodów ryją ze śmiechu z tego artykułu i policji że to łyknęła.
 2. https://wydarzenia.interia.pl/lubuskie/news-lubuskie-ludzkie-kosci-w-spalonym-aucie-pochodzily-z-wykopal,nId,4872531
 3. https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-niezwykle-znalezisko-na-budowie-drogi,nId,4508332
 4. Pocieszające, że tutaj można jeszcze o tym napisać i podyskutować.
 5. I będą je pewnie utylizować bo tak prawo każe http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Warszawa-Butle-znalezione-na-Woli-zostana-ulegna-zniszczeniu-00003179
 6. Mówię o wadze gm2, gm4 jest zupełnie inny z inną cewką i nie mialem go w ręku. Jeśli chodzi o wyważenie GM2 to nie jest to tak do końca fajnie, po kilku godzinach chodzenia machanie idzie już z trudem. Ale czuły jest na kolorek malutkie odpryski z pierścieni wiodących wychwytuje bezbłędnie i łatwo je wyselekcjonować po charakterystycznym krótkim wysokim piknięciu w głośniku. Srebra nie zalazłem, zresztą monetki przeważnie znajduję przypadkowo nie nastawiam mocno się na ich poszukiwania.
 7. Latam caly sezon z GM2 i porównywałem wagę z ACE250 i jest identyczna przy dwukrotnie większej wzrokowo wielkości. Uważam że to świetny sprzęt zarówno na kolor jak i militarkę. Bagnet z okopu wyjąłem z 50cm, s-miny z 70-80 cm pod ziemią, pojemnik na gasmaskę też około 80cm. Trzeba dobrze go poznać, wtedy wiemy na słuch co siedzi pod ziemią i na jakiej mniejwięcej głębokości. Ciekawe jest to że na pojedyncze łuski pepeszy piszczy jak szalony na głębokość kolana. Jak ktoś niewierzy mogę wysłać filmiki jak wygarniam z dołków fanty.
×
×
 • Create New...

Important Information