Jump to content

maciekszprotawa

Forum members
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Puszka po kawie, latraka, harmonijka, dwa zegarki kieszonkowe w stanie agonalnym, dwa zegarki z czego jeden agonalny drugi tragiczny, światełko-odblask wozu konnego, monety z kłosem, monety ze sfastyką i ten Franc
 2. Skoro znasz język niemiecki to wiesz czy nie wiesz? Twój link do oferty ma sens tylko dla tych co mieszkają w Berlinie lub w okolicy.
 3. Ja tam jestem spokojny i jak najbardziej rozumiem kolegę. Im większy dostęp do technologii typu internet, telefon tym więcej oszustów. Nie ma co się dziwić.
 4. W mojej okolicy nie ma firmy wynajmującej tego typu sprzęt przynajmniej nie mogę znaleźć na necie. Mogę zaoferować umowę na piśmie, zrobienie zdjęć przed pożyczeniem i weryfikacja po oddaniu, jakaś forma podziękowania-wynagrodzenia. Moim wymarzonym wykrywaczem jest Garrett AT PRO Co ma wspolnego z tematem Twój Leżajsk i sobota? Zdaję sobie sprawę z tego, że wykrywacz to nie auto, że idę do wypożyczlni i wynajmuję. Wiertarkę można wynająć, betoniarkę, auto...Nawet nie mam opcji porównać warunków, żeby zaproponoać coś od siebie
 5. Robię prawo jazdy C, C+E. Więc babcia ma na co się dokładać
 6. W tamtym roku pojechałem z Garretem Euro Ace 350. Myślę, że coś pokroju Ace 250 wystarczy. Na polach wychodzą guziki, a w lesie monety, zegarki itp. Kumpel z nadleśnictwa pożyczy mi Hs3 Smętek, ale nie mam doświadczenia z tego typu sprzętem i biorę go jako ciekawostkę.
 7. Jestem z woj. lubuskiego z okolic Zielonej Góry. Na tydzień majowy jadę do niemiec do babci i chciałbym pożyczyć wykrywkę lub wypożyczyć od jakiejś firmy. Zaznaczam, że kopanie legalne w 100% na polach i lasach prywatntch, więc nie ma ryzyka. Ktoś pomoże coś?
 8. http://www.sadistic.pl/indyjska-modlitwa-w-celu-unikniecia-wypadkow-drogowych-vt485342.htm Masz na dachu samochodu swastykę. Też się zapytasz czyjego nazisty jest auto? :D
 9. Babcia kiedyś dała mojemu ojczymowi. Niestety zmarł miesiąc temu. Teraz się do tego dokopałem. Chciałbym uzyskać więcej informacji.
 10. Monet. Usuńcie post powyżej, bo zapomniałem załadować fotki :D
 11. Jeszcze jak prawo było po naszej stronie to na odkrywcy kupiłem psi medalik. Wydałem na to całe 10zł. Okazało się, że w zbiorach Szprotawskiego muzem nie ma żadnego eksponatu. Przyczyniłem się do rozwoju historii miasta. Na razie dyrekcja nie odpowiada na pytania czy mają w zbiorach monetę, bo jutro wybory więc wiecie jak to jest. Trafiłem na taką monetę u kolekconera. Czemu na monecie jest wybity herb miasta? Nic o niej nie wiem. Moneta to nie fake. Pojawiały się w sprzedaży na zachodnich portalach aukcyjnych. Chcę uzyskać eksponat dla muzeum mojego miasta. Szprotawa to miato na zachodzie. Żary, Zielona Góra. 1918r to jeszcze tereny pruskie.
 12. Moze kogoś zainteresuje. http://zary-zagan.regionalna.pl/ps-277271-ludzkie-szkielety-i-czolg-pod-droga/
 13. Ręczny młynek do kawy. Na google grafika znajdziesz.
×
×
 • Create New...

Important Information