Jump to content

maciekszprotawa

Forum members
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maciekszprotawa

 1. Puszka po kawie, latraka, harmonijka, dwa zegarki kieszonkowe w stanie agonalnym, dwa zegarki z czego jeden agonalny drugi tragiczny, światełko-odblask wozu konnego, monety z kłosem, monety ze sfastyką i ten Franc
 2. Skoro znasz język niemiecki to wiesz czy nie wiesz? Twój link do oferty ma sens tylko dla tych co mieszkają w Berlinie lub w okolicy.
 3. Ja tam jestem spokojny i jak najbardziej rozumiem kolegę. Im większy dostęp do technologii typu internet, telefon tym więcej oszustów. Nie ma co się dziwić.
 4. W mojej okolicy nie ma firmy wynajmującej tego typu sprzęt przynajmniej nie mogę znaleźć na necie. Mogę zaoferować umowę na piśmie, zrobienie zdjęć przed pożyczeniem i weryfikacja po oddaniu, jakaś forma podziękowania-wynagrodzenia. Moim wymarzonym wykrywaczem jest Garrett AT PRO Co ma wspolnego z tematem Twój Leżajsk i sobota? Zdaję sobie sprawę z tego, że wykrywacz to nie auto, że idę do wypożyczlni i wynajmuję. Wiertarkę można wynająć, betoniarkę, auto...Nawet nie mam opcji porównać warunków, żeby zaproponoać coś od siebie
 5. Robię prawo jazdy C, C+E. Więc babcia ma na co się dokładać
 6. W tamtym roku pojechałem z Garretem Euro Ace 350. Myślę, że coś pokroju Ace 250 wystarczy. Na polach wychodzą guziki, a w lesie monety, zegarki itp. Kumpel z nadleśnictwa pożyczy mi Hs3 Smętek, ale nie mam doświadczenia z tego typu sprzętem i biorę go jako ciekawostkę.
 7. Jestem z woj. lubuskiego z okolic Zielonej Góry. Na tydzień majowy jadę do niemiec do babci i chciałbym pożyczyć wykrywkę lub wypożyczyć od jakiejś firmy. Zaznaczam, że kopanie legalne w 100% na polach i lasach prywatntch, więc nie ma ryzyka. Ktoś pomoże coś?
 8. http://www.sadistic.pl/indyjska-modlitwa-w-celu-unikniecia-wypadkow-drogowych-vt485342.htm Masz na dachu samochodu swastykę. Też się zapytasz czyjego nazisty jest auto? :D
 9. Babcia kiedyś dała mojemu ojczymowi. Niestety zmarł miesiąc temu. Teraz się do tego dokopałem. Chciałbym uzyskać więcej informacji.
 10. Monet. Usuńcie post powyżej, bo zapomniałem załadować fotki :D
 11. Jeszcze jak prawo było po naszej stronie to na odkrywcy kupiłem psi medalik. Wydałem na to całe 10zł. Okazało się, że w zbiorach Szprotawskiego muzem nie ma żadnego eksponatu. Przyczyniłem się do rozwoju historii miasta. Na razie dyrekcja nie odpowiada na pytania czy mają w zbiorach monetę, bo jutro wybory więc wiecie jak to jest. Trafiłem na taką monetę u kolekconera. Czemu na monecie jest wybity herb miasta? Nic o niej nie wiem. Moneta to nie fake. Pojawiały się w sprzedaży na zachodnich portalach aukcyjnych. Chcę uzyskać eksponat dla muzeum mojego miasta. Szprotawa to miato na zachodzie. Żary, Zielona Góra. 1918r to jeszcze tereny pruskie.
 12. Moze kogoś zainteresuje. http://zary-zagan.regionalna.pl/ps-277271-ludzkie-szkielety-i-czolg-pod-droga/
 13. Ręczny młynek do kawy. Na google grafika znajdziesz.
 14. Szukam dalej. Jeżeli ktoś ma wypożyczyć georadar lub jest ktoś z niemiec z georadarem zapraszam do współpracy. Mamy oficjalne potwierdzenie. To co znajdziemy należy do nas i nikt nie będzie pytać o to gdzie i jak to pojedzie. 2szt broni długiej zakopane i zalane betonem. Z wykrywką nie dało rady, bo ściany z płyty metalowej.
 15. Tak też myślałem. Ale reszta fantów dobra jak na pierwszy raz :)
 16. Nie mam więcej fot. Spędziłem tam tylko weekend, a bałem się przewieźć przez granicę. Wracam w lipcu.
 17. Wykopki legalne w 100% na terenie niemiec za pozwoleniem właściciela posesji. Do wykopania są jeszcze 2szt broni długiej zakopane podczas budowy stodoły.
 18. Moje pierwsze kopanie. Mam wątpliwości czy prawdziwy, bo bardzo lekki jedynie zamek wydaje się masywny. Wszystko znalezione na powierzchni 4x4m. W sumie 2 harmonijki, 2 zegarki na rękę, 2 zegarki kieszonkowe, latarka, metalowa puszka po? kawie?, pistolet, ponad 50 monet (1 frank, 2 monety z kłosem żyta i reszta pheningi ze sfastyką-stan agonalny)
 19. Toż to tylko wieżyczka. Po jaką cholerę wam do konserwacji Albert Einstein? :D
×
×
 • Create New...

Important Information