Skocz do zawartości

Ortografia na forum


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
I dobrze napisał hehehe ,to taki nowy model. Ktoś ,kiedyś w odpowiedzi na jakiś post z tak rażącymi błędami ortograficznymi,że aż paliło, zapytał czy jest to prowokacja ortograficzno - dyslektyczna, czy jakoś tak. Bardzo mi się to spodobało .Większość błędów to czyste niechlujstwo.Wystarczy zwykły słownik ortograficzny. Mam kumpla który cierpiał na dysortografie.Brał lekcje , dziobał słownik i pisze dobrze.Jak sam twierdzi , dupę trzeba ruszyć i trochę poczytać i popisać.Czego, wielu dysortografom świadomym życzę. Pozdrawiam.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfred93:

Zaczyna się delikatnie:
> potrzebuje wszystko o midasie firmy saper co nim znaleźliscie i wogule

Potem jest znacznie lepiej:
> dzienkuje za pomoc, na militarke ktura sonde bys wybrał??????????? a durza omija łuski jakies małe przedmioty??????????????????????? ajak byś mugł to wrzuc jakies foty ze znaleziskami n na jakiej głembokosci były?????????

A na radę jednego z kolegów, nasz dumny Alfredo odpowiada w ten oto sposób:
> JESTEM DYSEKTYKIEM!!!!!!!!!!!!!!


Zaryzykowałem kartkę za złamanie regulaminu i odparłem Alfredo, iż jest debilem, a nie dysektykiem"... Porażka, nie mogę przeboleć, że takie tłuki biorą się za porządne hobby :(

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beaviso napisał :

aryzykowałem kartkę za złamanie regulaminu i odparłem Alfredo, iż jest debilem, a nie "dysektykiem... "

Zaryzykowałeś i ... nie dostałeś :)
i co poradzić z tą ortografią i gramatyką na Forum ? , przecież jak ktoś jest DYSEKTYKIEM" to i tak , żadna siła nie jest w stanie Nam ani Jemu pomóc ;)

Pozdrawiam
Martin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dojazdu do tej jednostki to za cegielniom nalezy jechac dalej tom drogom az do konca gdy droga sie skonczy nalezy skrecic w praeo (tak jak idzie droga) i wystarczy jechac tom drogom zaraz po prawej stronie bedom bloki kiedys należące do wojska obecnie som wczsie przebudowy na wiezienia jadąc tom drogom do samego konca dojedziemy do radarów i domku ochrony. bardzo Rzadko jeżdziłem tom drogom najcześciej jeżddziłem lasami bo własnie tam znajdujom sie najciekawsze żeczy i niezostac zauważony przez ochrone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy spotykam taki tekst jak ten pod nikiem admin to wiecie co o tym myślę.,,Paszoł w...n,,Szukaj pomocy gdzie indziej.
Nie szanujesz języka za którego używanie jeszcze nie tak dawno nasi ojcowie płacili niejednokrotnie głową.Nie wymagaj poszanowania i nie oczekuj pomocy od innych.Ja po prostu nie czytam tych postów.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś używa Mozilli to ma automatyczny słownik, tzn. że podkreśla mu błędy... A wtedy wystarczy poprawić... I przy okazji się napatrzy na to i może zacznie pisać poprawniej... A co do dysleksji to ludzi z nią wstydzą się niej, starają się pisać jak najlepiej, ale są też ludzie którzy mają" dysleksje ale mają papiery na nią i ciągle się nimi zasłaniają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
k...a tytek ty p..do za...ie cie on jest po.ny on ma podobna czapke zobacz na allegro i są w dziale niemieckie i rosjanie wogóle takich niemieli a na zlocie widziałem kilka osób którzy mieli pagony szeregowego i wszyscy ci co niemieli chełmu to mieli taka czapke lub furazerke i gadałem z nimi i muwili ze maja takie umindurowanie jak niemcy a jak niewiezysz to zobacz sobie ruzne filmy nmp. na dicskawry cywilizatjon i obejzyj program blizkierg !!!!!!!!!!!!!!!
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat : Dysleksja rozwojowa czyli specyficzne trudności w nauce czytania i pisania (ICD-10 R48) to zaburzenie manifestujące się trudnościami w nauce czytania i pisania, mimo stosowania standardowych metod nauczania, inteligencji na poziomie przeciętnym i sprzyjających warunków społeczno-kulturowych. Jest spowodowana zaburzeniami podstawowych funkcji poznawczych, co często uwarunkowane jest konstytucjonalnie.

- WIKIPEDIA - http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja
To jeszcze małe piwo, w Encyklopedii - lata 80 - jest napisane, że jest związana z uszkodzeniem mózgu i ograniczeniem w rozwoju.
Dysleksja (dysgrafia) przejawia się LITERÓWKAMI" a nie błędami ortograficznymi.
Ja nikogo nie potępiam, współczuję. Niestety ta choroba strasznie się rozpleniła przez ostatnie 20 lat. Ani chybi jest związana z polityką a właściwie z demokracją. Jak wiadomo demokracja (polska) przejawia się głównie tym samym co w latach 1944 - 1956 :
Nie matura lecz chęć szczera, zrobi z ciebie oficera"
Dla niedomyślnych : KASA (niezależnie jak wielka) nie daje inteligencji, pracowitości, dobrego wychowania. NIESTETY daje WYKSZTAŁCENIE". Potem, mamy to co mamy. Amnestie, matury dla buraków, mundurki zamiast pomysłu na kształcenie. Szczególnie u polityków, bo ich widać, słychać i czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie