Jump to content

Peter

Forum members
 • Content Count

  1248
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. 1. Wygląda na "ugotowany" - otwarte żaluzje silnika, dymek. 2. Borne to chyba nie jest a dlatego, że ...brak porządku. Jakieś resztki na jezdni. 3. Trochę mi to przypomina Rembertów.....może ?
 2. Merion Cooper, późniejszy reżyser filmowy (Hollywood). Między innymi King Kong 1933r. Kawaler Krzyża Srebrnego VM, KW, złoty KZ z mieczami.
 3. Przecież to jest Bréguet 19 A2 z rajdu Warszawa - Tokio - Warszawa, Orlińskiego. Odcięta końcówka lewego dolnego skrzydła złamanego na Syberii w locie powrotnym i odarta z poszycia końcówka prawego (dla równowagi)
 4. Rzewne jaja.... Że też k...... nie wezmą się za WYWÓZ z Dolnego Śląska za granicę..... No ale tam wywożą "obywatele" UE.......
 5. Peter

  Radar

  Czy to nie jest Knickebein", tylko dlaczego pod Wrocławiem ?
 6. Gdzieś to już kiedyś widziałem. Trochę przypomina izolator-końcówka anteny, polowej radiostacji.
 7. Ta rameczka u góry (zdjęcie 1 i 4), wygląda jak gorąca stopka" w aparacie fotograficznym czyli saneczki do montowania lampy błyskowej.
 8. http://www.zeno.org/Fotografien/B/Biow,+Hermann%3A+Wm.+Campbell,+Gründer+der+optischen+Anstalt+W.+Campbell+&+Co.+Nachf.
 9. Rżnięcie głupa w mediach to jedna z metod marketingowych. Inna sprawa, to poziom dziennikarzy". Ktoś kto pisze o 45mm pistolecie" albo o 50mm karabinie maszynowym po prostu jest laikiem który wziął się za coś, na czym się nie zna. Natomiast błędy stylistyczne i ortograficzne w publikowanym tekście, to przejaw debilizmu utrwalonego przez polski system edukacji. Oczywiście są tacy, którzy MUSIELI zostać dziennikarzem w redakcji WUJKA, bo do innej pracy się nie nadawali. Są to tzw. Geniusze od Urodzenia. Nie wiem co lepsze........
 10. Oczywiście. Przy odrobinie wysiłku, można nałożyć oba.
 11. Kurs dolara z 1995r średnio 2,35 PLN (lipiec)
×
×
 • Create New...

Important Information