Jump to content

grec

Forum members
 • Posts

  313
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grec

 1. Pierwsza nie była z dwoma pozostałymi.
 2. Hej Do identyfikacji 3 blachy, kontekst i malowanie sugeruje polski wrzesień. Prawdopodobnie z wysadzanych lub pobojowiskowych pojazdów. Może ktoś z czymś kojarzy. Dzięki z góry.
 3. Dzięki za odpowiedzi, podobno wszystko miało pochodzić z jednego pojazdu (z wrzesnia). Oczywiscie nie mogę zagwarantować. To ostatnia rzecz z tego miejsca, w trakcie konserwacji.
 4. Dzięki za Twoją wiedzę, była jeszcze jeden element, postaram się znaleźć, natomiast najprawdopodobniej wszystko pochodzi z jednego, takie mam zapewnienia.
 5. Dzięki, nadal pozostaje pytanie z jakiego pojazdu.
 6. Następny kawałek kokpitu. Niestety, miało kontakt z powietrzem i pewnie dlatego tak skorodowało.
 7. Dzięki, nie mam teraz czasu, wrzucę resztę zachowanych gratów z tego stosiku. Landszaft, masz rację tylko licznik nie był wymontowany a wypadł ze skorodowanej reszty (aluminium) :) Cierpliwości, poszukam i postaram się wrzucić resztę.
 8. To drugie przypomina mi licznik roboczogodzin
 9. Dzięki, fakt, podobne. Wrzucę niedługo resztę co tam było.
 10. Mój rozumek mówi, że cukiernicze nie potrzebowały takiej masy (grubości) forem, do odlewów raczej.
 11. No podobne, ale jakieś modyfikowane.. pewnie w epoce.
 12. Witam Od rolnika z podzamojskiej wsi, To drugie też. Na stosie złomu w szopie, dziadek zbierał po wrześniu jak wszyscy w okolicy:) Z jakiego pojazdu ? Z czołgu ? Jeszcze parę gratów było z tej szopy, ale muszę znaleźć, w starym domu zostało, bo to stara historia..
 13. Witam "Podobno" tzw pirackie. Pytanie, czy część chociaż to oryginały ? Niedrogo kiedyś z Alle.. Coś może więcej o tych blaszkach pls. Mogę dać zbliżenia.
 14. Faktycznie, ma to sens, tylko dlaczego aż tak długi uchwyt
 15. Dzięki, to takie standardowe, czy różne modele miały swoje ?
 16. Znaleziona przypadkiem wiele lat temu na polu. Albo wada produkcji, albo "szkło zciekło". Ktoś może wie z jakiej epoki ?
 17. Witam Dawno temu wpadło mi w ręce. Czyżby wycior ? Jeżeli tak to do czego ?
×
×
 • Create New...

Important Information