Jump to content

grec

Forum members
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, sorry, nie identyfikuję, odpowiadam na prośbę Maciusia. Wszedłem po długim czasie i dodałem do wątku. Może się jeszcze gubię.
 2. Od lewej: * / P / * / 1923, to chyba może być polski ?
 3. Zwłaszcza, że rodzinne miasto
 4. Czerwone to oczywiście tło. Podejrzewam, że to był prototyp nieudany, dlatego wylądował na śmietniku. Lub już zużyty.
 5. Dzięki wielkie za wyczerpujące informacje. Oczywiście, będę się bawił, jak coś jeszcze wyjdzie, to ujawnię:) Nawiasem mówiąc razem był szablon z podobnej blachy z napisem 8 Komp 9 PP Leg. Na szczęście wycięty, więc problem konserwacji odpada. Pozdrawiam grec
 6. Tablica na blasze ocynkowanej, 9PP Leg., leżała podobno za byłymi koszarami w których przed wojną ten pułk stacjonował. Litery początkowe "KU" mogą sugerować, że chodzi o kuchnię. Ze śmietniska, gdzie leżało dużo również późniejszych śmieci. W jaki sposób doczyścić by nie zniszczyć napisu, ew. wyciągnąć z niego resztę. Nie wiem czy olej z naftą nie rozpuści, czy tylko umyć wodą i nie ruszać ? Dzięki z góry za pomoc
 7. Często występują z tubami po serkach niemieckich z 1939. Natomiast za byłymi koszarami (do 39'). jest tego masa. Fakt, że w 39 koszary przejęli Niemcy, po wojnie na jakiś czas LWP.
 8. Przed czy po II WW ? Nie mogę znaleźć.
 9. Takich na pozycjach polskich z 39' i niemieckich wala si sporo. Była tam również jednostka po 45'. Z jakiego okresu pochodzą ?
 10. Hej Pytanie, czy ktoś zna spółkę, czy jest przedwojenna ? Co znaczą litery RZ i W-W
×
×
 • Create New...

Important Information