Jedburgh_Ops Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Oficjalne dane ukraińskie: ● 2 mln Ukraińców jest poszukiwanych za niestawienie się do odbycia służby wojskowej; ● 200 tys. ukraińskich żołnierzy samowolne opuściło swoje jednostki.
Jedburgh_Ops Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Jeszcze jedna dana od osintowców. Szacuje się, że dzicz w 2025 roku zrzuciła na Ukrainę 75 tys. bomb kierowanych. I to jest zła wiadomość dla wszystkich demoludów, ponieważ żadna opl ani żadne F-16 czy F-35 nie dałyby rady powstrzymać czegoś takiego, gdyby dzicz nas zaatakowała. Tak, jak od początku dostaw F-16 na Ukrainę nie wierzyłem (i pisałem tu), że w związku z tym właśnie nie wierzę, że nad Ukrainą będą jakieś walki powietrzne między samolotami dziczy a ukraińskimi to tak samo nie wierzę, że byłyby takie walki, gdyby dzicz to nas zaatakowała. Żadnego zestrzeliwania ruskich Su-34 z bombami kierowanymi by tutaj nie było przez polskie F-16 i F-35, za to te bomby rujnowałyby wszystko - od obiektów wojskowych po infrastrukturę cywilną.
bjar_1 Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 50 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Oficjalne dane ukraińskie: ● 2 mln Ukraińców jest poszukiwanych za niestawienie się do odbycia służby wojskowej; ● 200 tys. ukraińskich żołnierzy samowolne opuściło swoje jednostki. Niech poszukają w Warszawie i okolicach.
karpik Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Jak w Ukrainie są to i na Grenlandii się znajdzie. VID_20260126_132818_373.mp4
MarekA Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 2 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał: Oficjalne dane ukraińskie: ● 2 mln Ukraińców jest poszukiwanych za niestawienie się do odbycia służby wojskowej; ● 200 tys. ukraińskich żołnierzy samowolne opuściło swoje jednostki. Ciekawe jak się ukrywają. To dotyczy praktycznie co czwartego mężczyznę w wieku 25 - 60 lat. U nas ich aż tylu nie ma.
Jedburgh_Ops Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Właśnie też mam wrażenie, że w stolicy jest ich teraz mniej. Teoria głosi, że migrują dalej, na zachód Europy.
bjar_1 Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Zima jest, to koczują na lokalach. Ciepło się zrobi, to ukraińskie hordy zobaczysz na ulicach.
karpik Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Totemy wdzięczności dla mordercy-ludobójcy. VID_20260126_161020_084.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Nieustannie mam nadzieję, że te filmiki poświęcone turańskiemu bydłu oglądają też ludzie Zachodu oraz siły zbrojne Zachodu.
otton1 Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 24 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał: siły zbrojne Zachodu. Ooooooo, a są takie?
karpik Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Ukraińcy są nadal w Pokrowsku? Myślałem, że to dawno zdobyte. VID_20260126_170834_710.mp4
karpik Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 2 godziny temu, Cronos napisał: Są- źle, nie ma - jeszcze gorzej:D 1
Jedburgh_Ops Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Dziwmy się nadal, że ruskie cruise'y latają na zachodnich kościach. Przez Polskę do Moskwy. Dziennikarze podłożyli nadajniki GPS w paczkach. Odkryli sekret Putina
otton1 Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 10 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Dziwmy się nadal, że ruskie cruise'y latają na zachodnich kościach. Nie, nie dziwimy się. Tak jak nie dziwi taka informacja: Europa w 2024 roku zaimportowała rekordową ilość rosyjskiego gazu skroplonego (LNG), szacowaną na około 17,5−20 miliardów metrów sześciennych, co stanowi wzrost o kilkanaście procent względem poprzedniego roku. Mimo deklaracji uniezależnienia się, Rosja pozostaje znaczącym dostawcą LNG (ok. 15-19% udziału w imporcie UE), a głównymi odbiorcami są Hiszpania, Belgia i Francja.
karpik Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 1 minutę temu, otton1 napisał: Nie, nie dziwimy się. Tak jak nie dziwi taka informacja: Europa w 2024 roku zaimportowała rekordową ilość rosyjskiego gazu skroplonego (LNG), szacowaną na około 17,5−20 miliardów metrów sześciennych, co stanowi wzrost o kilkanaście procent względem poprzedniego roku. Mimo deklaracji uniezależnienia się, Rosja pozostaje znaczącym dostawcą LNG (ok. 15-19% udziału w imporcie UE), a głównymi odbiorcami są Hiszpania, Belgia i Francja. To jeszcze nic. Ile razy słyszeliście o końcu tego importu. Ile było konferencji, walnych spotkań, deklaracji, zwycięskich tonów i wypinania piersi? Właśnie Europa uradziła, że kończą (który kurwa raz?) z importem LNG z Rosji. Kiedy? Od 2027r. A rurociągami? W drugiej połowie 2027. 6 lat się uniezależniają. Kpina i hańba.
bjar_1 Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 9 minut temu, karpik napisał: 6 lat Podejmowanie decyzji odnośnie LGBT i ekoterroru przychodzi im zdecydowanie szybciej 2
Cypis Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 22 minuty temu, bjar_1 napisał: Podejmowanie decyzji odnośnie LGBT i ekoterroru przychodzi im zdecydowanie szybciej i nakrętek
Cronos Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 1 minutę temu, Cypis napisał: i nakrętek No bo wiadomo że jak Cię przerasta nakrętka to jesteś ciota, czyli ciepłym, więc ocieplacz klimat. Proste:)
otton1 Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń 57 minut temu, karpik napisał: W drugiej połowie 2027. Podobno od 1-go listopada 2027. Pewnie liczą, że do tego czasu bedzie zawarty rozejm, zawieszenie działań wojennych czy coś podobnego i od zakazu będzie można z czystym sumieniem i lekkim sercem odstąpić.
RDW60 Napisano 26 Styczeń Napisano 26 Styczeń Godzinę temu, otton1 napisał: Nie, nie dziwimy się. Tak jak nie dziwi taka informacja: Europa w 2024 roku zaimportowała rekordową ilość rosyjskiego gazu skroplonego (LNG), szacowaną na około 17,5−20 miliardów metrów sześciennych, co stanowi wzrost o kilkanaście procent względem poprzedniego roku. Mimo deklaracji uniezależnienia się, Rosja pozostaje znaczącym dostawcą LNG (ok. 15-19% udziału w imporcie UE), a głównymi odbiorcami są Hiszpania, Belgia i Francja. Że Francja i Belgia jest wśród głównych odbiorców ruskiego gazu to nie ma się co dziwić. Parlamentowi Europejskiemu jak i Komisji Europejskiej musi być ciepło. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się