Jedburgh_Ops Napisano 18 Styczeń Napisano 18 Styczeń Żołnierz sprzedał na lewo wyrzutnie. Karabinów już nie zdążył Złote lata gangusów - towar do kupienia jak na bazarze.
Jedburgh_Ops Napisano 19 Styczeń Napisano 19 Styczeń Bantustan Bolanda w akcji: Kulisy zatrzymania na lotnisku Ukraińca z zagłuszarką. Porażka służb
pawel_breslau Napisano 19 Styczeń Napisano 19 Styczeń Ciekawe co ustalą hiszpańskie służby po tragicznym wypadku na torach. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/akt-dywersji-czy-wypadek-oto-zdjecia-szyn-po-katastrofie-pociagow-w-hiszpanii/jdbvhpx
Cypis Napisano 19 Styczeń Napisano 19 Styczeń (edytowane) 5 minut temu, pawel_breslau napisał: Ciekawe co ustalą hiszpańskie służby po tragicznym wypadku na torach. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/akt-dywersji-czy-wypadek-oto-zdjecia-szyn-po-katastrofie-pociagow-w-hiszpanii/jdbvhpx ale co ma być ustalone , przecież to nie ich wojna , nawet jak ustalą , że to dywersja , to szybciej wskażą , że to robota kosmitów , niż ruskich Edytowane 19 Styczeń przez Cypis
pawel_breslau Napisano 19 Styczeń Napisano 19 Styczeń Aczkolwiek jestem ciekaw ich reakcji gdyby okazało się, że do takowej dywersji doszło. A przyznać muszę (chociaż specjalistą nie jestem i będą się na ten temat wypowiadać mądrzejsze głowy), że szyna wygląda podobnie jak u nas po dywersji.
Jedburgh_Ops Napisano 19 Styczeń Napisano 19 Styczeń Rosja grozi aresztowaniami Polaków. Mówią o „funduszu wymiany”
Jedburgh_Ops Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 8 minut temu, MarekA napisał: „Akcja dywersyfikacyjna” „Rodacy Kamraci” ekonomią, gospodarką, finansami raczej się nie zajmują.
bjar_1 Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 3 godziny temu, bodziu000000 napisał: No to już po nich, jak się pedofil dowie.
Cronos Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 38 minut temu, bodziu000000 napisał: Co tam się musiało odstawić ! Sądząc po gitarce w lewym rogu
Jedburgh_Ops Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń Godzinę temu, bodziu000000 napisał: Jaka szkoda, że tej resztki człowieka nie zapytano podczas tej „uroczystości” o to, na kogo będzie głosował podczas najbliższych wyborów prezydenckich.
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 39 minut temu, bjar_1 napisał: No to już po nich, jak się pedofil dowie. A co niby stany teraz robią dla Ukrainy? Nie pomagają od roku. Bardziej już szkodzą. Żeby szkodzić bardziej mógłyby tylko zacząć wysyłać broń raszce (bo wywiadowczo już im pomagają).
PAULUS_pl Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 1 godzinę temu, MarekA napisał: Chłopaki na 102. 100 metrów za stodołą, 2 metry pod ziemią. W wapnie. Tak jak zresztą wielu zdrajców z Targowicy skończyło.
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń (edytowane) 10 minut temu, bodziu000000 napisał: A teraz zobacz co pisałem na pierwszej stronie tematu "w trumpkach..." "Trump dał przykład i kopa do działania(choć sam się wzorował na koledze wołodji) innym chorym z ambicji i nienawiści "wyzwolicielom". Będzie miał na sumieniu* wiele innych konfliktów, jeżeli nie globalną wojnę. *metafora - w całej działalności nie stwierdzono." Edytowane 20 Styczeń przez karpik
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się