bjar_1 Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 2 godziny temu, karpik napisał: Żeby szkodzić bardziej mógłyby tylko zacząć wysyłać broń raszce A masz pewność, że nie będzie? To jest chory psychopata... Do tego pedofil.
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 11 minut temu, bjar_1 napisał: A masz pewność, że nie będzie? To jest chory psychopata... Do tego pedofil. Absolutnie takiej lub równie groźnej pomocy nie wykluczam. Marchewczan jest w sojuszu z putinem, przeciw Europie. Europa to wie, ale chyba jeszcze nie dowierza lub liczy na cud. Czym się różni taki "sojusznik" teraz od putina? Gospodarczo powtórzył jego zabieg z węglowodorami, uzależniając w dużej mierze zachodnie kraje. Jeszcze w tym roku usłyszymy groźby i szantaż.
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń "W ciągu tygodnia operatorzy 412. oddziału specjalnego Nemesis SBS zdołali zniszczyć 10 wyrzutni rakietowych i radarów obrony powietrznej przeciwnika. Wśród zniszczonych celów znalazły się radary P-18-2 „Prima” i S-350 „Vityaz”, które stanowią istotne elementy systemu obrony powietrznej przeciwnika. S-350 „Vityaz” to drugi radar zniszczony przez operatorów Nemesis w styczniu z arsenału najnowszego systemu S-350, którego cena wynosi około 130 milionów dolarów." VID_20260120_165534_490.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń Ciekawe, bo od dłuższego czasu trwa ukraińska ofensywa antyradarowa - zupełnie tak, jak przed pierwszą dostawą F-16 dla Ukrainy.
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń "Debalcewo, spalono magazyn ammo. Potężna detonacja, ewakuacja kilku rejonów." VID_20260120_195825_897.mp4 VID_20260120_195836_939.mp4 VID_20260120_195849_387.mp4 IMG_9852.MP4 1
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń Drony to nie były. "Co najmniej 4 ataki na elektrociepłownie w Biełgorodzie. Eksplozje miały również miejsce w elektrociepłowniach w Orle." VID_20260120_205353_136.mp4 VID_20260120_205347_413.mp4 VID_20260120_205342_957.mp4
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 56 minut temu, karpik napisał: "Debalcewo, spalono magazyn ammo. Potężna detonacja, ewakuacja kilku rejonów." VID_20260120_195825_897.mp4 VID_20260120_195836_939.mp4 VID_20260120_195849_387.mp4 IMG_9852.MP4 Trochę bliżej. VID_20260120_205555_772.mp4
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 38 minut temu, karpik napisał: Trochę bliżej. VID_20260120_205555_772.mp4 Jeszcze troszkę. VID_20260120_213450_509.mp4 VID_20260120_213446_942.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 5 minut temu, karpik napisał: Btw. F-16... Cwana gapa. Jako pilotka tylko archaicznego MiG-a-29 musiałaby za type rating na Boeinga lub Airbusa zapłacić 150-200 tysi, a tak ma w papierach wylaszowanie na FA-50 przynajmniej z jakąś w miarę cywilizowaną awioniką i pójście do linii będzie ją mniej kosztowało po wszystkich egzaminach. Czyli pani Hołownia to klasyka „patriotyzmu” polskich pilotów wojskowych. Aby tylko dosłużyć do kapitana lub majora i adiós comandante. Można już obstawiać, jaką ma nagraną fuchę jako młoda emerytka (od niedawna majorka) wojskowa i które linie lotnicze zasili. Ewentualnie wariant 2... Tak „silne i pozytywne wrażenie” wzbudził w niej wynalazek FA-50GF, że z tego podziwu i szacunku dla PiS za zakup tego czegoś postanowiła - z dobroci serca - nie zajmować miejsca w kabinie dużo młodszym stopniem kolegom i dać im szansę robienia kariery w samolociku bez możliwości WRE. Ponadto być może dowiedziała się, że nie jest przewidziana do F-35A. Ewentualnie wariant 3... Po ostatnim tasiemcowym serialu kolumbijskim z jej mężem w roli głównej wreszcie przejrzała na oczy, za jakiego Piotrusia Pana wyszła za mąż i ma tego dość. Idzie latać na drugim końcu świata, żeby tego nie oglądać i nie robić obciachu przynajmniej sobie.
Jedburgh_Ops Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń (edytowane) Godzinę temu, bjar_1 napisał: Kombinatorka po mężu :D Przypadek, że odchodzi jak raz natychmiast po wylaszowaniu się na FA-50?; przypadek, że nie odeszła od razu, gdy zabrano jej MiG-a-29, tylko wyczekała, żeby mieć przeszkolenie na FA-50? Obrzydliwe cwaniactwo za pieniądze głupiego podatnika, bo powinno się takim cwaniakom wystawiać fakturę przynajmniej za część świetnego, unikatowego wykształcenia i wyszkolenia. Nie spłaciła długu wobec III RP i nas, naiwnych podatników, gdy III RP za free wyszkoliła ją na instruktorkę FA-50, a ta w zamian nie wyszkoliła kolejnych pilotów w takim samolocie, tylko od razu spieprzyła do cywila. A głupia III RP płaci za to wszystko niczego z tego nie mając. Edytowane 20 Styczeń przez Jedburgh_Ops
karpik Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń OPL dobrze działa w Krasnodarze. Upolowali blok. VID_20260120_230828_942.mp4 VID_20260120_230833_709.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 20 Styczeń Napisano 20 Styczeń 48 minut temu, bodziu000000 napisał: Ambitny ten nowy młody pistolet.
karpik Napisano 21 Styczeń Napisano 21 Styczeń "USA przejęły rosyjski tankowiec Sagitta na Morzu Karaibskim." VID_20260121_082311_966.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 21 Styczeń Napisano 21 Styczeń Czarna godzina w Rosji właśnie nadeszła. Kreml otwiera sejf. Putin może mieć problem większy niż wojna Rząd Putina już trzeci rok z rzędu wyprzedaje złoto z Funduszu Dobrobytu Narodowego (FNB), by choć jakoś wspomóc budżet wojenny i łatać coraz większą dziurę w finansach państwa. W latach 2022–2025 rezerwy złota w FNB skurczyły się aż o 71 proc., a sprzedaż walut i kruszcu nabrała rekordowego tempa. Problem w tym, że ropa — finansowy tlen Rosji — jest dużo tańsza niż zakładał budżet. Eksperci ostrzegają: to może się skończyć bardzo źle.
karpik Napisano 22 Styczeń Napisano 22 Styczeń 1 minutę temu, bodziu000000 napisał: "Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zgotowała „niespodziankę” dla rosyjskich pracowników przemysłu naftowego w Kraju Krasnodarskim Terminal „Tamanneftegaz” odniósł znaczne uszkodzenia – kilka zbiorników z olejem napędowym i mazutem, rurociągi na dokach i pożar na powierzchni 7 tys. m². Szacunkowe straty wynoszą około 50 milionów dolarów. Cóż, pracownicy przemysłu naftowego z pewnością się dobrze bawią. Dla informacji: „Tamanneftegaz” to jeden z największych terminali na Morzu Czarnym, przeładowuje ropę naftową, gaz i amoniak, a jego zbiorniki mieszczą ponad 1 milion metrów sześciennych produktów ropopochodnych i gazu skroplonego."
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się