Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
2 godziny temu, karpik napisał:

Żeby szkodzić bardziej mógłyby tylko zacząć wysyłać broń raszce 

A masz pewność, że nie będzie? To jest chory psychopata... Do tego pedofil.

  • Odpowiedzi 12,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • bodziu000000

    3207

  • Jedburgh_Ops

    2027

  • karpik

    1846

  • MarekA

    1348

Napisano
11 minut temu, bjar_1 napisał:

A masz pewność, że nie będzie? To jest chory psychopata... Do tego pedofil.

Absolutnie takiej lub równie groźnej pomocy nie wykluczam. Marchewczan jest w sojuszu z putinem, przeciw Europie. Europa to wie, ale chyba jeszcze nie dowierza lub liczy na cud. 

Czym się różni taki "sojusznik" teraz od putina? Gospodarczo powtórzył jego zabieg z węglowodorami, uzależniając w dużej mierze zachodnie kraje. Jeszcze w tym roku usłyszymy groźby i szantaż.

Napisano

"W ciągu tygodnia operatorzy 412. oddziału specjalnego Nemesis SBS zdołali zniszczyć 10 wyrzutni rakietowych i radarów obrony powietrznej przeciwnika.

Wśród zniszczonych celów znalazły się radary P-18-2 „Prima” i S-350 „Vityaz”, które stanowią istotne elementy systemu obrony powietrznej przeciwnika.

 

S-350 „Vityaz” to drugi radar zniszczony przez operatorów Nemesis w styczniu z arsenału najnowszego systemu S-350, którego cena wynosi około 130 milionów dolarów."

Napisano
5 minut temu, karpik napisał:

Btw. F-16...

 

AIPYFVoteA1SeGySO9Ut1odML2cP3Ryo.jpg

Cwana gapa. Jako pilotka tylko archaicznego MiG-a-29 musiałaby za type rating na Boeinga lub Airbusa zapłacić 150-200 tysi, a tak ma w papierach wylaszowanie na FA-50 przynajmniej z jakąś w miarę cywilizowaną awioniką i pójście do linii będzie ją mniej kosztowało po wszystkich egzaminach.

Czyli pani Hołownia to klasyka „patriotyzmu” polskich pilotów wojskowych. Aby tylko dosłużyć do kapitana lub majora i adiós comandante.

Można już obstawiać, jaką ma nagraną fuchę jako młoda emerytka (od niedawna majorka) wojskowa i które linie lotnicze zasili.

Ewentualnie wariant 2...

Tak „silne i pozytywne wrażenie” wzbudził w niej wynalazek FA-50GF, że z tego podziwu i szacunku dla PiS za zakup tego czegoś postanowiła - z dobroci serca - nie zajmować miejsca w kabinie dużo młodszym stopniem kolegom i dać im szansę robienia kariery w samolociku bez możliwości WRE. Ponadto być może dowiedziała się, że nie jest przewidziana do F-35A.

Ewentualnie wariant 3...

Po ostatnim tasiemcowym serialu kolumbijskim z jej mężem w roli głównej wreszcie przejrzała na oczy, za jakiego Piotrusia Pana wyszła za mąż i ma tego dość. Idzie latać na drugim końcu świata, żeby tego nie oglądać i nie robić obciachu przynajmniej sobie.

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, bjar_1 napisał:

Kombinatorka po mężu :D

Przypadek, że odchodzi jak raz natychmiast po wylaszowaniu się na FA-50?; przypadek, że nie odeszła od razu, gdy zabrano jej MiG-a-29, tylko wyczekała, żeby mieć przeszkolenie na FA-50?

Obrzydliwe cwaniactwo za pieniądze głupiego podatnika, bo powinno się takim cwaniakom wystawiać fakturę przynajmniej za część świetnego, unikatowego wykształcenia i wyszkolenia.

Nie spłaciła długu wobec III RP i nas, naiwnych podatników, gdy III RP za free wyszkoliła ją na instruktorkę FA-50, a ta w zamian nie wyszkoliła kolejnych pilotów w takim samolocie, tylko od razu spieprzyła do cywila. A głupia III RP płaci za to wszystko niczego z tego nie mając.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Napisano

Czarna godzina w Rosji właśnie nadeszła. Kreml otwiera sejf. Putin może mieć problem większy niż wojna

Rząd Putina już trzeci rok z rzędu wyprzedaje złoto z Funduszu Dobrobytu Narodowego (FNB), by choć jakoś wspomóc budżet wojenny i łatać coraz większą dziurę w finansach państwa. W latach 2022–2025 rezerwy złota w FNB skurczyły się aż o 71 proc., a sprzedaż walut i kruszcu nabrała rekordowego tempa. Problem w tym, że ropa — finansowy tlen Rosji — jest dużo tańsza niż zakładał budżet. Eksperci ostrzegają: to może się skończyć bardzo źle.

Napisano
1 minutę temu, bodziu000000 napisał:

 

 

"Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zgotowała „niespodziankę” dla rosyjskich pracowników przemysłu naftowego w Kraju Krasnodarskim

 

Terminal „Tamanneftegaz” odniósł znaczne uszkodzenia – kilka zbiorników z olejem napędowym i mazutem, rurociągi na dokach i pożar na powierzchni 7 tys. m².

 

💸 Szacunkowe straty wynoszą około 50 milionów dolarów. Cóż, pracownicy przemysłu naftowego z pewnością się dobrze bawią.

 

ℹ️ Dla informacji: „Tamanneftegaz” to jeden z największych terminali na Morzu Czarnym, przeładowuje ropę naftową, gaz i amoniak, a jego zbiorniki mieszczą ponad 1 milion metrów sześciennych produktów ropopochodnych i gazu skroplonego."

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie