Cypis Napisano %s o %s Napisano %s o %s Stany Zjednoczone po raz pierwszy zatwierdziły tekst, w którym stwierdza się, że nie są już neutralnym pośrednikiem w wojnie rosyjsko-ukraińskiej — Macron W tekście tym zaznaczono, że Stany Zjednoczone popierają integralność terytorialną Ukrainy, udzielają wsparcia wojskowego, pomagają w sektorze energetycznym oraz wprowadzają sankcje wobec Rosji.
bjar_1 Napisano %s o %s Napisano %s o %s 4 godziny temu, Landszaft napisał: którzy byli przeciw Polsce i Polakom ale tu by było co najmniej kilkanaście osób w tym np: Caryca Katarzyna , Suworow , Benito Mussolini, Tak zapytam - a co ten Mussolini takiego złego uczynił Polakom, zwłaszcza, że OBB otrzymał w 1923 roku?
Krzymen Napisano %s o %s Napisano %s o %s (edytowane) 6 godzin temu, Landszaft napisał: Jak czytam komu przyznawano order orła białego to się włos na głowie jeży . Ten order aby był coś wart to ten rezydent powinien wycofać wszystkie nominacje tego odznaczenia wszystkim " pośmiertnie" którzy byli przeciw Polsce i Polakom ale tu by było co najmniej kilkanaście osób w tym np: Caryca Katarzyna , Suworow , Benito Mussolini, Fryderyk II Wielki, wielki antagonista polityczny i główny prowokator Maciarewicz. itd itp. Za to przywrócić Witosowi który w zemście zmurszałka Piłsudskiego został mu odebrany. OOB został restytuowany w 1992 (ustawa z dn. 16.10.1992). Zatem obecnie można odbierać to odznaczenie nadane w okresie obowiązywania tej ustawy. Nie wiem, czy jest prawnie mozliwe odbieranie OOB nadanego przed 1795 r., w latach 1807-1831 lub w II RP. Wincentemu Witosowi przywrócono OOB - dekret Władysława Raczkiewicza. https://www.prezydent.pl/kancelaria/archiwum/archiwum-bronislawa-komorowskiego/aktualnosci/ordery-i-odznaczenia/prezydent-przekazal-insygnia-orderu-orla-bialego-rodzinie-witosa,18550 Edytowane %s o %s przez Krzymen
soldierprzemo Napisano wczoraj o 06:02 Napisano wczoraj o 06:02 Wczoraj w radio mówili że polskie firmy energetyczne się połączyły Enea Energa Tauron itp. i chcą brać udział w odbudowie Ukrainy poprzez odbudowę infrastruktury energetycznej. I teraz taka myśl przewodnia. Raz że trzeba mieć pojęcie o energii atomowej to jeszcze we własnym kraju mamy 80% przestarzałej infrastruktury która powinna być wymieniona i budowana w innej technologii.
Cronos Napisano 23 godziny temu Napisano 23 godziny temu 33 minuty temu, soldierprzemo napisał: Wczoraj w radio mówili że polskie firmy energetyczne się połączyły Enea Energa Tauron itp. i chcą brać udział w odbudowie Ukrainy poprzez odbudowę infrastruktury energetycznej. I teraz taka myśl przewodnia. Raz że trzeba mieć pojęcie o energii atomowej to jeszcze we własnym kraju mamy 80% przestarzałej infrastruktury która powinna być wymieniona i budowana w innej technologii. Ta " przestarzała" technologia jest tam na wagę złota. Wiem o pewnej podstacji która jest remontowana i część starych trafoków i co tylko się da, ma być sprzedana na Ukrainę. Specjalnie trąbią po wsi że sprzedana, żeby szury nie miały pożywki, po kosztach żeby nie wyjść stratnie i lepiej niż na złom.
Erih Napisano 23 godziny temu Napisano 23 godziny temu 8 minut temu, bjar_1 napisał: Wodorosty, dno i co najmniej trzy metry mułu. Do Brałna z nim! 1
Czlowieksniegu Napisano 19 godzin temu Autor Napisano 19 godzin temu Rosyjskie władze okupacyjne ogłosiły w piątek stan wyjątkowy na terenie Republiki Krymu i Sewastopola. Jak wyjaśniono, ma to związek z "problemami gospodarczymi". :-)
soldierprzemo Napisano 18 godzin temu Napisano 18 godzin temu IRAK. Dochód polskich firm w odbudowie Iraku 400mln dolarów a utrzymanie kontyngentu ponad 1mld dolarów. A z Ukrainą też będzie lipa
Cronos Napisano 18 godzin temu Napisano 18 godzin temu 6 minut temu, soldierprzemo napisał: IRAK. Dochód polskich firm w odbudowie Iraku 400mln dolarów a utrzymanie kontyngentu ponad 1mld dolarów. A z Ukrainą też będzie lipa A będzie kontyngent? Przecież ma być Ukraiński u Nas zamiast USA :P
soldierprzemo Napisano 16 godzin temu Napisano 16 godzin temu Kiedyś naszedłem na podobną sytuację i po pierwszej niespodziewanej lampie gość na kolanach błagał sprzedawczynie o przebaczenie.
bodziu000000 Napisano 16 godzin temu Napisano 16 godzin temu 4 minuty temu, soldierprzemo napisał: Kiedyś naszedłem na podobną sytuację i po pierwszej niespodziewanej lampie gość na kolanach błagał sprzedawczynie o przebaczenie. Bo to są tacy odważni "patryjoci". Odważny tylko przy kobiecie
pawel_breslau Napisano 15 godzin temu Napisano 15 godzin temu Krym staje się kluczowym polem walki w trwającym konflikcie rosyjsko-ukraińskim. Według ekspertów koniec rosyjskiej obecności wojskowej na półwyspie jest coraz bliższy, a Ukraina nie musi nawet odbijać tego terytorium siłą — wystarczy, że uniemożliwi jego wykorzystanie przez rosyjską armię. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/krym-pod-presja-ukrainskich-atakow-eksperci-koniec-rosyjskiej-dominacji-blisko/l761wr3
pawel_breslau Napisano 15 godzin temu Napisano 15 godzin temu Łotewski wywiad alarmuje, że Rosja może "przygotowywać prowokacje wojskowe wymierzone w państwa bałtyckie lub Polskę". Według doniesień brytyjskiego "The Guardian", nie chodzi jednak o pełnoskalowy atak. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wladimir-putin-chce-sprowokowac-nato-zagrozona-polska-i-kraje-baltyckie/yl51zwq?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg
karpik Napisano 13 godzin temu Napisano 13 godzin temu Wojna z najbiedniejszym krajem w Europie w wykonaniu największego kraju na świecie, nazywająca się potęgą gospodarczą i drugą armią świata. "Światowa stacja benzynowa" bez paliwa. Sen o potędze, czyli gdy uwierzyłeś we własną propagandę. VID_20260626_182041_014.mp4
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się