Cypis Napisano 12 godzin temu Napisano 12 godzin temu 27 minut temu, bjar_1 napisał: Szybko poszło. Można, jeśli się chce. Szkoda, że nie są tacy szybcy w stosunku do pisowskich złodziei. Ciekawe dlaczego... jest takie stare powiedzenie : kur...a , kur...e łba nie urwie 1
karpik Napisano 11 godzin temu Napisano 11 godzin temu "3-dniowa operacja", "spadający gruz" i "szybkie utlenianie węglowodorów z uwolnieniem energii cieplnej" 1
karpik Napisano 10 godzin temu Napisano 10 godzin temu 5 godzin temu, Cypis napisał: W rejonie Szebekinskim w obwodzie biełgorodzkim wybuchł potężny pożar w strefie przemysłowej, widoczny z odległości 35 km. Wygląda na skład chemikaliów. Na zdrowie. VID_20260627_161521_448.mp4
karpik Napisano 6 godzin temu Napisano 6 godzin temu Krym priekrasny... Tylko ten mistrz drugiego planu... VID_20260627_192810_940.mp4
pawel_breslau Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu 7 godzin temu, bjar_1 napisał: Może się jeszcze Ukraina odbrazi i zechce nasze MIG-i bez modyfikacji
pawel_breslau Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu 7 godzin temu, bjar_1 napisał: Szybko poszło. Można, jeśli się chce. Szkoda, że nie są tacy szybcy w stosunku do pisowskich złodziei. Ciekawe dlaczego... A pewnie też dlatego, że tego misia nie jest stać na papugę za dziesiątki jak nie setki zł. A polityków stać
pawel_breslau Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu Władimir Putin podpisał ustawę o utworzeniu państwowej bazy danych wszystkich rosyjskich telefonów komórkowych. To kolejny element kontroli nad społeczeństwem. https://www.onet.pl/informacje/belsatpl/putin-podpisal-ustawe-o-utworzeniu-panstwowej-bazy-danych-wszystkich-rosyjskich/6xx2k9w,0666d3f1
karpik Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu 20 minut temu, pawel_breslau napisał: Władimir Putin podpisał ustawę o utworzeniu państwowej bazy danych wszystkich rosyjskich telefonów komórkowych. To kolejny element kontroli nad społeczeństwem. https://www.onet.pl/informacje/belsatpl/putin-podpisal-ustawe-o-utworzeniu-panstwowej-bazy-danych-wszystkich-rosyjskich/6xx2k9w,0666d3f1 Przeca u nas jest już tak od dawna.
pawel_breslau Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu 5 minut temu, karpik napisał: Przeca u nas jest już tak od dawna. U nas jest rejestracja nr telefonów (kart) a u nich nr będzie przypisany do konkretnego urządzenia. Na innym urządzeniu nie będzie działał.
Cypis Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu (edytowane) 13 minut temu, pawel_breslau napisał: U nas jest rejestracja nr telefonów (kart) a u nich nr będzie przypisany do konkretnego urządzenia. Na innym urządzeniu nie będzie działał. a u nas CBA i inne dziadostwo , podsłuchuje nas w samochodzie przez system SOS , i co i nic , społeczeństwo siedzi cicho , dziennikarze pier.... o mało istotnych rzeczach , bo biorą kasę od służb . Edytowane 4 godziny temu przez Cypis
pawel_breslau Napisano 3 godziny temu Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Panie i Panowie... Ale o co chodzi? Wiele rzeczy wiadomo ale warto posiąść wiedzę o innych Przecież nikt się nie kłóci, nie spiera.
Cypis Napisano 3 godziny temu Napisano 3 godziny temu dzisiejszej nocy leci 400 dronów i trochę rakiet
karpik Napisano 3 godziny temu Napisano 3 godziny temu W dniu 26.06.2026 o 20:08, Czlowieksniegu napisał: Można uznać za zmarłego. "U osoby grożącej Putinowi buntem wojskowym zostały przeszukane, a on sam został aresztowany na 11 dni Chodzi o "bohatera SVO" Aleksandra Lunina. Według jego żony przestał się kontaktować, a funkcjonariusze przyszli z przeszukaniem do ich domu w obwodzie woroneskim. Później w rosyjskich mediach pojawiła się informacja, że Lunin został pociągnięty do odpowiedzialności administracyjnej i aresztowany na 11 dni."
Cypis Napisano 3 godziny temu Napisano 3 godziny temu NEXTA "Łukaszenkę nagle wezwano do Putina. Potem zniknął. Czy dyktator jest przetrzymywany jako zakładnik? Jego samolot wciąż nie odleciał do Mińska. Nie pojawiły się żadne nowe oświadczenia ani świeże zdjęcia ze spotkania. Kreml zasugerował nawet, że rozmowy mogą być kontynuowane dzisiaj. A sądząc po ostatnich wydarzeniach, mało prawdopodobne, by była to przyjemna rozmowa. Zełenski zmusił Łukaszenkę do wyłączenia retransmiterów rosyjskiej telewizji, podczas gdy białoruski dyktator publicznie błagał, by nie wciągać Białorusi w wojnę. To, co powiedziano za zamkniętymi drzwiami, pozostaje domysłem każdego. Miejmy tylko nadzieję, że kolana Łukaszenki nie będą boleć po tym spotkaniu."
Cypis Napisano 2 godziny temu Napisano 2 godziny temu NEXTA Chińska państwowa теlеwizja pokazała płonącą moskiewską rafinerię ropy naftowej podczas relacji o rosyjskich uderzeniach na Ukrainę Napisy na ekranie brzmią: „Ukraińska infrastruktura energetyczna została poddana masowym rosyjskim atakom przez drugi dzień z rzędu.” Jedyny problem polega na tym, że materiał filmowy nie do końca pasuje do napisów. A może Moskwa już oderwała się od Rosji?
RDW60 Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu Godzinę temu, Cypis napisał: NEXTA "Łukaszenkę nagle wezwano do Putina. Potem zniknął. Czy dyktator jest przetrzymywany jako zakładnik? Jego samolot wciąż nie odleciał do Mińska. Nie pojawiły się żadne nowe oświadczenia ani świeże zdjęcia ze spotkania. Kreml zasugerował nawet, że rozmowy mogą być kontynuowane dzisiaj. A sądząc po ostatnich wydarzeniach, mało prawdopodobne, by była to przyjemna rozmowa. Zełenski zmusił Łukaszenkę do wyłączenia retransmiterów rosyjskiej telewizji, podczas gdy białoruski dyktator publicznie błagał, by nie wciągać Białorusi w wojnę. To, co powiedziano za zamkniętymi drzwiami, pozostaje domysłem każdego. Miejmy tylko nadzieję, że kolana Łukaszenki nie będą boleć po tym spotkaniu." Pewnie grzyby jemu zaszkodziły
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się