Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

za Onetem

Już w sobotę rosyjskie obiekty na Białorusi mogą zostać zniszczone przez Siły Zbrojne Ukrainy. Aleksander Łukaszenko postanowił w tym czasie wyjechać z kraju. Podczas spotkania z premierem powiedział, że wybiera się w "długą delegację". Dyktator nazywał tak w przeszłości wyjazdy w celach leczniczych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu

Napisano
17 godzin temu, Cypis napisał:

od ruskich

Elektronika satelitów Starlink, zakłóconych przez Rosję, ulega nieodwracalnemu uszkodzeniu.
Satelity Starlink, których ukraińskie siły zbrojne używały do przeprowadzania ataków na terytorium Rosji, zostały zakłócone przez rosyjskie wojsko i doznały nieodwracalnych uszkodzeń.

Jeżeli to prawda , to jak się Musk wkur.... to napuści na ruskich pomarańczowego

A wojska jueses nie korzystają z satelitów Starlink? Bo jeśli tak to jest to atak na strategiczny sprzęt USA w kosmosie. W takim przypadku jestem ciekaw reakcji DT. 

Napisano

50 ton benzyny ??? . to rozmowy na najwyższym szczeblu czy rozmowy miedzy dwiema małymi stacjami paliwowy przy granicy ??. te 50 ton na ile im wystarczy ?? 

Napisano

od ruskich

Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że ukraińska łódź desantowa, szwedzka łódź bojowa Combat Boat 90, została zatopiona w Morzu Czarnym.

Napisano

Transmitery, które były wykorzystywane do kierowania ataków na Ukrainę z terytorium Białorusi, przestały działać — poinformował Zełenski

Napisano
1 minutę temu, Cypis napisał:

Transmitery, które były wykorzystywane do kierowania ataków na Ukrainę z terytorium Białorusi, przestały działać — poinformował Zełenski

A co to za problem je włączyć. I tak je trzeba zniszczyć 😈

Napisano (edytowane)
19 minut temu, karpik napisał:

A co to za problem je włączyć. I tak je trzeba zniszczyć 😈

ale przecież ziemniaczany dziad jest uczciwy , wyłączył i wyjechał za granicę , jak coś to nie będzie na niego , tylko na premiera czy też innego generała

Edytowane przez Cypis
Napisano
Godzinę temu, Landszaft napisał:

50 ton benzyny ??? . to rozmowy na najwyższym szczeblu czy rozmowy miedzy dwiema małymi stacjami paliwowy przy granicy ??. te 50 ton na ile im wystarczy ?? 

🤷‍♂️

Napisano
9 godzin temu, MarekA napisał:

"Wszystko było zapięte na ostatni guzik, a umowa miała zostać uroczyście podpisana podczas Szczytu NATO w Warszawie w lipcu 2016 roku. Stało się jednak inaczej. Dokładnie na trzy dni przed oficjalnym podpisaniem dokumentów, ówczesny minister obrony narodowej Antoni Macierewicz podjął niespodziewaną i krytykowaną przez ekspertów decyzję o wycofaniu się Polski z programu MMF. Pomimo buńczycznych deklaracji, przez kolejne lata temat całkowicie zamrożono. Skazało to polskie lotnictwo na korzystanie z uprzejmości i wolnych mocy przerobowych sojuszników z NATO, co w warunkach kryzysowych mogłoby okazać się zgubne."

https://portalobronny.se.pl/lotnictwo/czy-airbus-a330-mrtt-to-dobry-wybor-dlaczego-polska-potrzebuje-latajacych-tankowcow1-aa-PwZF-UE9j-DPfr.html

🤣

Screenshot_20260624_165628_Opera Mini.jpg

Napisano
7 minut temu, MarekA napisał:

Czy rozumiesz różnice między niewydolnym systemem a brakiem systemu?🙂

😜

Screenshot_20241104_201246_Opera Mini2.jpg

Napisano
5 minut temu, M81 napisał:

😜

Screenshot_20241104_201246_Opera Mini2.jpg

18 lat! W formie jesteś:) Słyszałem że Jagiełło też był przeciw, mało tego... także Dmowski:O

  • Haha 2
Napisano
W dniu 23.06.2026 o 11:00, Czlowieksniegu napisał:
Bulba-Borowec

Dolary vs orzechy, że usłyszałbyś Chmielnicki, Koliszczyzna, Humań, Abwehra, Lwów, itp, itd....


PS A tak, na marginesie, to Kijów mógł (?) to inaczej rozegrać i przywołać Bulbę-Borowec'a, czy w ostateczności Melnyka. 
Cóż- ograniczył się do standardu i stereotypu.

Dokładnie tak. Już nawet nie wchodząc głębiej w przeszłość* ta jedna postać wystarczy żeby totalnie strollować cały ten bajzel wokół orderu Orła Białego. Wystarczy nadać go Tarasowi Bulbie, faktycznemu twórcy UPA, który ostro na ten przykład protestował przeciwko stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej przez Niemców wobec ludności Ukrainy. I kij go obchodziło, że to akurat Polacy byli. O reszcie jego akcji można na wiki poczytać.

* Wchodząc głębiej w przeszłość mamy Semena Petlurę, Konaszewicza-Sahajdacznego i kupę innych.

Napisano
W dniu 23.06.2026 o 09:59, soldierprzemo napisał:

Bardzo ciekawe byłoby usłyszeć z ust polityków skrycie unikanego tematu co tak naprawdę było powodem nienawiści między narodami polskim a ukraińskim. Bo nikt tak naprawdę nie będzie z dnia na dzień mordował znajomych i sąsiadów . 

Politykiem nie jestem, historią się interesuję, więc jakbyś chciał to mogę ci streścić. Tylko to będzie raczej długa opowieść, zaczynająca się gdzieś za Kazika Wielkiego, i trochę rozwleczona w przestrzeni, bo na miejscu mieszali Moskwicini, Osmanowie, Tatarzy Krymscy i Prusacy. A, i jeszcze Cesarstwo.

Napisano
11 minut temu, Erih napisał:

Politykiem nie jestem, historią się interesuję, więc jakbyś chciał to mogę ci streścić. Tylko to będzie raczej długa opowieść, zaczynająca się gdzieś za Kazika Wielkiego, i trochę rozwleczona w przestrzeni, bo na miejscu mieszali Moskwicini, Osmanowie, Tatarzy Krymscy i Prusacy. A, i jeszcze Cesarstwo.

zapomniałeś o najważniejszym , ale najczęściej bardzo skrytym narodem , brytole

Napisano
6 minut temu, MarekA napisał:

      

 

To jest właśnie przykład, że raszka to kraj demokratyczny i wolnorynkowy. U nas jakieś komunistyczne i populistyczne tarcze, dopłaty, obniżki vatu, citu i sritu a tam niczym niezmącony kapitalizm i radość mieszkańców, że ekonomia działa książkowo.

Napisano
5 godzin temu, Landszaft napisał:

50 ton benzyny ??? . to rozmowy na najwyższym szczeblu czy rozmowy miedzy dwiema małymi stacjami paliwowy przy granicy ??. te 50 ton na ile im wystarczy ?? 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie