Skocz do zawartości

Kolejny zakup na Błaszczaka, czyli skrycie, na już, z USA i bez planu. W przygotowaniu wielki pancerny kontrakt


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Tyr napisał:

A tobie nie przeszkadzają pacjenci, którzy w każdym wpisie obrażają innych? Mnie tak!

Ja forumowych fanatyków staram się omijać z daleka, nie szukam z nimi zaczepki i nikogo nie obrażam. Ale ponieważ fanatyzm zrobił im z szarych komórek galaretkę, a do tego brakuje im argumentów to postanowili atakować mnie w najbardziej prymitywny sposób - czyli sugerując, że jestem jakiś Rusek i nadaję z Kremla. Ten prymitywizm kilku tu obecnych na forum fanatyków raz mnie bawi, bo świadczy o ich bezradności, a raz mnie,tak jak dziś, irytuje i stąd moja dzisiejsza ostra reakcja.

PS. Zostałeś wysłuchany - sam się o to prosiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balans merytorycznie nic do ciebie nie dociera i nadal swoje bzdury, historyczne, polityczne uważasz za prawdy objawione a wszystkich, którzy w nie, nie wierzą nazywasz fanatykami albo bardziej prymitywnymi określeniami...  Twoje obraźliwe i chamskie określenia na Polskę są dokładnie takie same jak z farmy ruskich trolli... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2021 o 16:32, Jedburgh_Ops napisał:

Nie odpuszczą. Nie będzie położenia TVN na ołtarzu w zamian za kontrakt na Abramsy. Dziś jest - na razie nieoficjalny - sygnał z Waszyngtonu na ten temat.

I ja sądzę , że nie odpuszczą ale nie zdziwiłbym się , że kurdupel tak sobie wykombinował - typowe pissowkie  Realpolitik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, szutnik napisał:

I ja sądzę, że nie odpuszczą ale nie zdziwiłbym się, że kurdupel tak sobie wykombinował - typowe pissowkie  Realpolitik....

Bo kurdupel to jest komunistyczna bałwaneria ze szkoły PZPRowca Stanisława Ehrlicha, którym kurdupel jest zafascynowany.

A kto otacza kurdupla, żeby on miał inne myślenie? To może przypomnijmy: Kryże, Piotrowicz, Jasiński, Czabański, Łopiński, Król, Gabryel - wszystko PZPRowcy. Przyłębski - TW; Przyłębska, Karski, Janecki - SZSP; Wąsik - dziecko PZPRowca; Kamiński - dziecko matki kolaboracyjnego ZSL. Itd., itp. Taka przeżarta komunizmem i nomenklaturą PZPR societa to może sobie o zakupie amerykańskich czołgów wyobrażać, co tylko chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 10:45, Jedburgh_Ops napisał:

To wstrząsające. Jako zdrajca narodu polskiego muszę się przyznać - Wysoki Sądzie - że też byłem zawodowo związany z der Eurocopter Deutschland GmbH.

No masz, w cały 2000 rok przepracowałem w Eurocopter w Donauwörth też jestem podejrzany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 12:30, Jedburgh_Ops napisał:

To nie jest żadna „decyzja”. To jest zaledwie „Letter of Request”, czyli uniżona prośba do Kongresu Stanów Zjednoczonych, czy przypadkiem nie sprzedałby Polsce Abramsów, a w Kongresie rząd pisowskiej szumowiny przewagi zwolenników nie ma.

US wycofują się z Afganistanu , jak znam życie to opchną nam wszystko co tam mają jako brand new, i jeszcze koszty transportu pokryjemy. US będą mieli problem z głowy a my nowy ból dupy. Za wasne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 21:20, Czlowieksniegu napisał:

Prrrrrrrrr....

O świrze Kaczyńskim i jego strategicznym sojuszu z Marine Le Pen też nie wolno pisać na tym forum? O sojuszu z prymitywnym babskiem, które jest zwolenniczką korekty granic w Europie?

To może wytłumacz temu forum, gdy już Europą będzie rządził świr Kaczyński do spółki z jego partnerem faszystą Salvinim i do spółki z obłąkanym babskiem Le Pen, będącą sojuszniczką obu tych prymitywów - do czego Polsce będą służyły Abramsy, gdy Le Pen zacznie korygować granice w Europie? Polskie Abramsy będą służyły do odebrania „tego, co nasze” w ramach korekty granic, czy może będą broniły Polski przed tymi, którzy też będą chcieli „korygować sobie granice” kosztem kraju nadwiślańskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je...

O uczuciu, którym darzy prezes przeciwników UE i, jednocześnie, zwolenników Putina a i owszem wolno.
Co więcej- gdzieś już o tym jest.

Nie polecam, natomiast, stosowania pewnych obelżywych określeń w stosunku, do np, Kaczyńskiego.
To nie jego wina, że wzrostem nie grzeszy, czy że fryzjer sobie z łupieżem nie potrafi poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

O uczuciu, którym darzy prezes przeciwników UE i, jednocześnie, zwolenników Putina a i owszem wolno.

No to jak będzie z korektą granic? Skoro Kaczyński i jego międzynarodowa koalicja chce regulować granice w Europie to co będzie pierwszym zadaniem polskich Abramsów? Na początek odbierzemy Zaolzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Nie polecam, natomiast, stosowania pewnych obelżywych określeń

Aaa, to najmocniej przepraszam. W takim razie żarliwa zwolenniczka korekty granic w całej Europie Marine Le Pen i jej żarliwy zwolennik-sojusznik Kaczyński są roztropni, dobrzy, mądrzy.

Rozumiem, że po dojściu do władzy w Europie madame Le Pen na dzień dobry poszerzy sobie Alzację i Lotaryngię, ale ponawiam pytanie, co będą miały do roboty polskie Abramsy dobrego i mądrego Kaczyńskiego i gdzie będą regulowały polskie grancie?

Bo to są Abramsy Kaczyńskiego. Nie chce ich Morawiecki, nie chce ich Dworczyk, nie chce ich reszta rządu, nie chce ich Sztab Generalny. Chce ich tylko Kaczyński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście wiesz, że przyjaciółeczka Kaczyńskiego Le Pen wzięła od Putina 40 eurobaniek za jej popieranie korekty granic w Europie?

Na tyle podsumowali ją badacze przepływów finansowych. Na początku zaprzeczała, zaprzeczała, zaprzeczała, mówiła że nie wzięła od ruskich ani kopiejki na finansowanie jej partii. Dopiero jak ją przyciśnięto kwitami czarno na białym to jak zbity pies potwierdziła, że wzięła od Kremla 9 eurobaniek. Ale i tak nikt w to nie wierzy, bo dane są na 40.

No więc Le Pen i Kaczyński będą korygować granice w Europie. Le Pen Leclerkami, a Kaczyński Abramsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie