Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

takafura

"Przepisy nadal dopuszczają możliwość przerywania ciąży w przypadku, gdy stanowi ona zagrożenie dla życia i zdrowia kobiety, ..."

Znajdź lekarza, który mają w perspektywie prokuratora, itp, itd, zdecyduje się na powyższe...


Zwłaszcza znając zajadłość naszych talibów...
Przykładem niech będzie Jerzy Ziobro i proces, który został wytoczony przez rodzinę w 2006 roku i który w 2017 roku po apelacji w wyniku uniewinnienia lekarzy, znów się toczy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, takafura napisał:

Może jednak błąd  bardziej medyczny ? Pytam, nie mam pewności jak trolle radośnie powielający  pewnik że to oczywista "ofiara fanatyków religijnych".

Problem z wami - fanatykami religijnymi* jest taki, że wchodzicie z brudnymi buciorami w życie innych osób, a przecież nikt wam nie nakazuje stosować antykoncepcji, aborcji w przypadku poważnego uszkodzenia płodu, czy też nie nakazuje co macie robić w niedzielę. Żyjcie po swojemu, ale odpier...niczcie się od innych ludzi. Lepiej zajmijcie się pedofilią we własnych szeregach, będzie z tego przynajmniej jakiś pożytek dla społeczeństwa.

*Zdaję sobie sprawę, że część tylko udaje fanatyków aby uzyskać polityczne poparcie czarnych, ale to i tak na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr....

Kiedyś prosiłem, abyś podzielił się wiedzą i podał jakieś prawilne tytułu.
Się, jak zwykle, odpowiedzi nie doczekałem.

To odwrotnie- podaj jakieś lewacki, wg ciebie, tytuły- może jakiegoś nie znam i chętnie zajrzę :-)

Np youtube w okienku wyszukiwania( tam gdzie jest napisane "szukaj) wpisujesz polish prime minister eu parliament, ew Legutko , Tarczynski speech... Niektóre będą miału komentarze, inne już od jakiegoś czasu wyłączyły... Podobnie z tytułami gazet, for polityczno-ekonomicznych... Ale w sumie to nie wierzę, że aż tak niekumaty jesteś bym ci musiał tłumaczyć. Chyba raczej brak ci argumentów i koncepcji, że przeciwnika na zmęczenie chcesz pokonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr...

Ale ja serio prosiłem i pytałem, a ty mi Tarczyńskiego jako źródło merytoryczne podajesz... Jaja sobie ze mnie robisz?

Dwa, nie- " Podobnie z tytułami gazet, for polityczno-ekonomicznych.", ale podaj tytuły... Bo sam 1:1 spełniasz " Chyba raczej brak ci argumentów i koncepcji, że przeciwnika na zmęczenie chcesz pokonać"...

 

PS Na marginesie, to czytając twój wpis o lewackich mediach, gdzie blokuje się komentarze, to ty o youtube pisałeś? Fiu fiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Jaja sobie ze mnie robisz?

Ależ skąd bym śmiał;) Znowu mnie zawiesisz za "niewłaściwy język"* Raczej sam z siebie robisz a ja jedynie ci nie przeszkadzam...

 

14 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Dwa, nie- " Podobnie z tytułami gazet, for polityczno-ekonomicznych.", ale podaj tytuły... Bo sam 1:1 spełniasz " Chyba raczej brak ci argumentów i koncepcji, że przeciwnika na zmęczenie chcesz pokonać"...

FAZ, DW, TE, NYT, FT a jeszcze możesz francuskie, litewskie, słowackie, rumuńskie, hiszpańskie,  szwedzkie ... Naprawdę oprócz GW jest jeszcze na świecie kilka tytułów... Liczę na ciebie;)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr....

Zadałem proste pytanie:

Abyś podał jakieś lewacki, wg ciebie, tytuły, gdzie blokuje się komentarze.

"Odpowiedziałeś"

- Np youtube w okienku wyszukiwania [...] Niektóre będą miału komentarze, inne już od jakiegoś czasu wyłączyły... Podobnie z tytułami gazet, for polityczno-ekonomicznych..."

- FAZ, DW, TE, NYT, FT a jeszcze możesz francuskie, litewskie, słowackie, rumuńskie, hiszpańskie,  szwedzkie ...

- Sam se oceń. 

Ty czytasz to co piszesz, czy jaki tam w danym momencie do głowy ci przyjdzie, zwłaszcza nie na temat lub samozaprzeczenie?

 

 

"A ja zapytam jaki to jest właściwy język wg ciebie. Niemiecki, jidysz, ruski, czy po prostu lewacki?  "

A propos konia pytasz, bo się pogubiłem?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie zauważył to właśnie trwa okupacja
 

Okupacyjna rzeczywistość to ciągłe kontrole. Punkty kontrolne stoją na wszystkich drogach przy wjeździe do strefy, nie brak ich też na jej obszarze. Czasem wystarczy pokazać dowód. Czasem trzeba zgasić silnik, wyjść z samochodu i otworzyć bagażnik. I tak co chwila. Bywa, że nawet kilkanaście razy dziennie.

Strefa strachu. 'Czujemy się zostawieni i opuszczeni, tak samo jak ci ludzie na granicy' [REPORTAŻ] (tokfm.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Przepisy nadal dopuszczają możliwość przerywania ciąży w przypadku, gdy stanowi ona zagrożenie dla życia i zdrowia kobiety, ..."

Znajdź lekarza, który mają w perspektywie prokuratora, itp, itd, zdecyduje się na powyższe...


Zwłaszcza znając zajadłość naszych talibów...
Przykładem niech będzie Jerzy Ziobro i proces, który został wytoczony przez rodzinę w 2006 roku i który w 2017 roku po apelacji w wyniku uniewinnienia lekarzy, znów się toczy.

  Nie mam dojścia do takich lekarskich położniczych elyt, trudno mi ocenić. Choć faktycznie w przypadku innych problemów medycznych zjawisko spychologii jest mi znane z pierwszej i drugiej ręki. Można wygrać sprawę z lekarzem w przypadku oczywistego błędu, jednak za zwlekanie czy wręcz zaniechanie nikogo w Polsce jeszcze nie udało się skazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura...


Nie przeczytałeś tego, co napisałem.

Rzecz nie w spychologii, a bardziej w instynkcie samozachowawczym, który w tym momencie wygrywa z przysięgą Hipokratesa.
Niewielu, zapewne, znajdzie się takich, którzy przeprowadzą zabieg, nie licząc się z późniejszym dochodzeniem, sprawdzaniem, szukaniem, itp, itd...

Dałem przykład Jerzego Ziobro, gdzie w amoku i przy możliwościach, można taką sprawę w nieskończoność prowadzić. Znajdziesz większą grupę lekarzy, którzy się zdecydują przez -naście lat być obiektem zainteresowania prokuratury?

A przy okazji zapoznaj się z proponowaną nowelizacją przepisów dotyczących przerywania ciąży.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirosław Jastrzebski napisał:

Takfura

Nie pisz o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. Błędem lekarskim jest także zwlekanie z podjęciem decyzji  i zaniechanie czynności.

Dzięki za eksperckie porady.

Ja z kolei zrewanżuję się Ci sugestią treningu czytania ze zrozumieniem :)

Bo:

nigdzie nie sugerowałem że "zwlekanie czy zaniechanie" nie jest szkodliwe,

wręcz sugerowałem że jest to dość powszechne i złe,

oraz

47 minut temu, takafura napisał:

   zjawisko spychologii jest mi znane z pierwszej i drugiej ręki. Można wygrać sprawę z lekarzem w przypadku oczywistego błędu, jednak za zwlekanie czy wręcz zaniechanie nikogo w Polsce jeszcze nie udało się skazać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

250 tys. żołnierzy to nasz plan minimum. Będzie on obejmował żołnierzy zawodowych oraz tych pełniących nową formę służby czyli dobrowolną zasadniczą służbę wojskową. Proszę jednak pamiętać, że nowa forma będzie trwała aż 12 miesięcy. To będą dobrze wyszkoleni żołnierze. 

[...]

https://www.defence24.pl/blaszczak-250-tys-zolnierzy-to-nasz-plan-minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura...


Nie przeczytałeś tego, co napisałem.

Rzecz nie w spychologii, a bardziej w instynkcie samozachowawczym, który w tym momencie wygrywa z przysięgą Hipokratesa.
Niewielu, zapewne, znajdzie się takich, którzy przeprowadzą zabieg, nie licząc się z późniejszym dochodzeniem, sprawdzaniem, szukaniem, itp, itd...

  Bez obrazy ale masz jakieś źródło na potwierdzenie tak głębokiej analizy psychologicznej czy są to tradycyjnie jak to na forum domniemania ?

Bedę wdzięczny do linka z jakimiś badaniami, ankietą, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie