Skocz do zawartości

Grot to szrot


Erih

Rekomendowane odpowiedzi

Kazik.S

A ja czekam, na wynik sprawy sądowej, którą Łucznik wobec Ringier Axel Springer i autorów założył...

Może też, kiedyś, dowiemy się dlaczego Piotr Szczepański, który był prezesem aż cztery miesiące, został z dnia na dzień odwołany....

A i może, choć wątpię, dlaczego mimo wielu sukcesów i "sukcesów" odwołano wcześniej Adama Suligę... bo przecież zarzuty, między innymi, o nepotyzm i zatrudnianie dla samego zatrudniania osób związanych z przewodnią partią narodu, są na 101 % nieprawdą...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Kazik.S

A ja czekam, na wynik sprawy sądowej, którą Łucznik wobec Ringier Axel Springer i autorów założył...

Może też, kiedyś, dowiemy się dlaczego Piotr Szczepański, który był prezesem aż cztery miesiące, został z dnia na dzień odwołany....

A i może, choć wątpię, dlaczego mimo wielu sukcesów i "sukcesów" odwołano wcześniej Adama Suligę... bo przecież zarzuty, między innymi, o nepotyzm i zatrudnianie dla samego zatrudniania osób związanych z przewodnią partią narodu, są na 101 % nieprawdą...

 

odpowiedź w stylu "a w Ameryce biją murzynów".  Żadnej merytoryki. Tylko przekaz partyjny. hehehe "EXPERT"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik.S.

Napisałem czarno na białym, na co czekam a propos i exilibris Grota i Łucznika...

A ty, w ramach syndromu oblężonej twierdzy (?) uważasz, że cytuję jakiś mityczny przekaz partyjny...

Że jestem ciekawym, dlaczego Suligę odwołano? Ano jestem- tym bardziej, że to on miał być twarzą sukcesów Grota i spijać frukta.. A tu nagle (?) po pojawieniu się zarzutów i "niejasności" wzięli i go znikli...

 

PS Bo przecież to, że Szczepańskiego, po czterech miesiącach urzędowania, odwołano, z zaskoczenia (?)  tuż przed Międzynarodowym Salonem Obronnym w Kielcach, to wina Tuska, UE, Żydów, cyklistów, etc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit...

"Wylewy flustratów, obrażenie innych z uwagi na poglądy polityczne, atak na kościół katolicki."

Nieprawda... Tyr i koledzy nie atakują KK...

ale co pijesz do Spirit'a on tylko zacytował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być karabin niebezpieczny dla żołnierzy a zamiast tego zostały takie wykwity intelektu:
 

"A ja czekam, na wynik sprawy sądowej, którą Łucznik wobec Ringier Axel Springer i autorów założył...

Może też, kiedyś, dowiemy się dlaczego Piotr Szczepański, który był prezesem aż cztery miesiące, został z dnia na dzień odwołany....

A i może, choć wątpię, dlaczego mimo wielu sukcesów i "sukcesów" odwołano wcześniej Adama Suligę... bo przecież zarzuty, między innymi, o nepotyzm i zatrudnianie dla samego..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srbm

Czego w

"A ja czekam, na wynik sprawy sądowej, którą Łucznik wobec Ringier Axel Springer i autorów założył...

Może też, kiedyś, dowiemy się dlaczego Piotr Szczepański, który był prezesem aż cztery miesiące, został z dnia na dzień odwołany....

A i może, choć wątpię, dlaczego mimo wielu sukcesów i "sukcesów" odwołano wcześniej Adama Suligę... bo przecież zarzuty, między innymi, o nepotyzm i zatrudnianie dla samego..."

nie rozumiesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2022 o 17:25, srbm napisał:

 

Tylko że na Ukrainę pojechała wersja dopracowana, a nie pierwotna. I taka też powinna trafiać do WP, a wtedy nie byłoby o czym pisać.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Erih napisał:

Tylko że na Ukrainę pojechała wersja dopracowana, a nie pierwotna. I taka też powinna trafiać do WP, a wtedy nie byłoby o czym pisać.

Pojechała tam również "wersja pierwotna". Łatwo to sprawdzić- zaledwie stronę wcześniej znajduje się piękna fotografia. Nie byłoby o czym pisać gdyby nie dawano wiary fejkniusiarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 18:16, srbm napisał:

Pojechała tam również "wersja pierwotna". Łatwo to sprawdzić- zaledwie stronę wcześniej znajduje się piękna fotografia. Nie byłoby o czym pisać gdyby nie dawano wiary fejkniusiarzom.

W którym miejscu widzisz tą wersję pierwotną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilku forach miałem okazję zapoznać się z opiniami użytkowników tego karabinka. Przeważała opinia, że jest to przyjazny karabinek na strzelnicę, natomiast na taktykę nie bardzo nadaje się w obecnej wersji. I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie