Skocz do zawartości

Covid -19 wątek konkurencyjny


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
12 godzin temu, les05 napisał:

To chyba u was już daleko posunięta depresja i pewnie z przerzutami.

Czytając Twoje wpisy dostaje daleko posuniętej schizofrenii paranoidalnej, bo nie dość ,że prawicowym socjalizmem ( że nie powiem narodowym ) zajeżdżają  , to i jakimś specyficznym lewactwem , a takie połączenia powodują u mnie ból głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Erih napisał:

Dobrze by było, ale jak na razie się nie zanosi, choć konkurencja rośnie.

Konkurencja pikuś. Już wkrótce coś ich tak  rąbnie ,że się nie pozbierają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szutnik napisał:

Konkurencja pikuś. Już wkrótce coś ich tak  rąbnie ,że się nie pozbierają .

Jeżeli masz na myśli to samo co ja czyli sytuację gospodarczą, to po pierwsze nie ma nic pewnego, a po drugie scenariusz im gorzej tym lepiej podoba mi się średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Erih napisał:

Jeżeli masz na myśli to samo co ja czyli sytuację gospodarczą, to po pierwsze nie ma nic pewnego, a po drugie scenariusz im gorzej tym lepiej podoba mi się średnio.

A myślisz ,że ja się cieszę ,że oberwie po d...e? To tylko stwierdzenie faktu ( dla mnie pewnego ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szutnik napisał:

 Już wkrótce coś ich tak  rąbnie ,że się nie pozbierają .

  Gdyby się sprawdziło choć z 10 % plag i kataklizmów jakie przepowiadano to już dawno byśmy zapomnieli o PiS, Biedroń walczyłby o druga kadencję, a faceci w ramach promowania równości i tolerancji w soboty chodziliby ubrani w damskie ciuchy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu tacy, co prezentują poziom esbeckiego intelektualisty po obcięciu emerytury;) 

Na nic się zda, że wszelkie dane ekonomiczne, mikro i makro za tych rządów są pozytywne. Korytko się skończyło sierotom po komunie i może się skończyć resortowym dzieciom... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Każdy z nas ma czułe punkty. Rzucasz tekst i wiesz z grubsza kto się na niego rzuci i z jaką tezą.

 To działa w dwie strony - ktoś robi wrzutkę o dzielnym Jaruzelskim czy człowieku honoru Kiszczaku i nas też trafia.

Ps. A na temat zabrania ubeckich przywilejów biednym sprzątaczkom to można spierać się bez końca,  bardzo nośny temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tyr napisał:

Korytko się skończyło sierotom po komunie i może się skończyć resortowym dzieciom... 

Jednym się skończyło, a drugim się zaczęło i trwa. Jedni drugich warci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak słyszę Trzaskowskiego i innych, ich mowę miłości, że więzienia, że trybunały to zaczynam się bać, że cały elektorat PiS-u powsadzają z rozpędu...;)

Zróbta coś z tym logowaniem Kod błędu: 2S119/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gov.pl/web/mswia/czwarty-etap-odmrazania-ograniczen

 

" Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że od 30 maja noszenie maseczek w przestrzeni otwartej przestanie być obowiązkiem, tylko wtedy, gdy zachowany zostanie dystans społeczny. 

- Jeśli będzie możliwe zachowanie dystansu, noszenie maseczek nie będzie obowiązkowe - z wyjątkami. W sklepie, środkach komunikacji, kościołach czy kinach maseczki będą obowiązkowe – podkreślił szef rządu. "

 

Te "naryjniki" to było błogosławieństwo dla szpetnych dziewczyn. Figura ładna, zgrabna, a twarz to paszczydło.  Niestety, kurtynę podniesiono i znowu się zaczną kombinacje jak  zaciągnąć mena do łóżka nie używając np. Trybuny Ludu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie