Jump to content

Covid -19 wątek konkurencyjny

Recommended Posts

7 godzin temu, Tyr napisał:

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,jak-epidemia-wplynela-na-statystyki-zgonow-w-polsce-,artykul,93145387.html

Pewnie geniusz od wszechrzecz -szutnik powie, że Reptilianie trupy w szafach poukrywali...

Ech,  żebyś jeszcze potrafił czytać dane statystyczne 😄 a nie zestawienia z kilku miesięcy.Wystarczy porównać ilość zabiegów planowych w ciągu tych paru miesięcy z analogicznymi miesiącami ub. roku , żeby wiedzieć czym się to skończy. 

ps. przypomnę ,że parę miesięcy temu kilku błyskotliwych dowodziło tutaj  ,że grypa zbiera w Polsce większe żniwa niż korona ... i jakoś nie mają poczucia ,że bredzili od rzeczy.

• 2 weeks later...
  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Balans bo im się marzy coś takiego......   

Nooooo, teraz to do 10 maja będzie po wirusie pozamiatane, jak jeszcze  tak kropidłem by wzmocnić działanie to nawet i tydzień przed, a potem zawojujemy świat.

Gdyby się sprawdziło choć z 10 % plag i kataklizmów jakie przepowiadano to już dawno byśmy zapomnieli o PiS, Biedroń walczyłby o druga kadencję, a faceci w ramach promowania równości i tolerancji w so

Posted Images

12 godzin temu, les05 napisał:

To chyba u was już daleko posunięta depresja i pewnie z przerzutami.

Czytając Twoje wpisy dostaje daleko posuniętej schizofrenii paranoidalnej, bo nie dość ,że prawicowym socjalizmem ( że nie powiem narodowym ) zajeżdżają  , to i jakimś specyficznym lewactwem , a takie połączenia powodują u mnie ból głowy.

4 minuty temu, Erih napisał:

Dobrze by było, ale jak na razie się nie zanosi, choć konkurencja rośnie.

Konkurencja pikuś. Już wkrótce coś ich tak  rąbnie ,że się nie pozbierają .

2 minuty temu, szutnik napisał:

Konkurencja pikuś. Już wkrótce coś ich tak  rąbnie ,że się nie pozbierają .

Jeżeli masz na myśli to samo co ja czyli sytuację gospodarczą, to po pierwsze nie ma nic pewnego, a po drugie scenariusz im gorzej tym lepiej podoba mi się średnio.

4 minuty temu, Erih napisał:

Jeżeli masz na myśli to samo co ja czyli sytuację gospodarczą, to po pierwsze nie ma nic pewnego, a po drugie scenariusz im gorzej tym lepiej podoba mi się średnio.

A myślisz ,że ja się cieszę ,że oberwie po d...e? To tylko stwierdzenie faktu ( dla mnie pewnego 😞 )

5 godzin temu, szutnik napisał:

Już wkrótce coś ich tak  rąbnie ,że się nie pozbierają .

Gdyby się sprawdziło choć z 10 % plag i kataklizmów jakie przepowiadano to już dawno byśmy zapomnieli o PiS, Biedroń walczyłby o druga kadencję, a faceci w ramach promowania równości i tolerancji w soboty chodziliby ubrani w damskie ciuchy 😉

• Like 1
  • Haha 1

Są tu tacy, co prezentują poziom esbeckiego intelektualisty po obcięciu emerytury;) 

Na nic się zda, że wszelkie dane ekonomiczne, mikro i makro za tych rządów są pozytywne. Korytko się skończyło sierotom po komunie i może się skończyć resortowym dzieciom... 

• Like 1
  • Sad 1

Każdy z nas ma czułe punkty. Rzucasz tekst i wiesz z grubsza kto się na niego rzuci i z jaką tezą.

To działa w dwie strony - ktoś robi wrzutkę o dzielnym Jaruzelskim czy człowieku honoru Kiszczaku i nas też trafia.

Ps. A na temat zabrania ubeckich przywilejów biednym sprzątaczkom to można spierać się bez końca,  bardzo nośny temat 😉

Teraz, Tyr napisał:

Korytko się skończyło sierotom po komunie i może się skończyć resortowym dzieciom... 

Jednym się skończyło, a drugim się zaczęło i trwa. Jedni drugich warci.

• Thanks 1

Wiesz, jak słyszę Trzaskowskiego i innych, ich mowę miłości, że więzienia, że trybunały to zaczynam się bać, że cały elektorat PiS-u powsadzają z rozpędu...;)

Zróbta coś z tym logowaniem Kod błędu: 2S119/1

• Sad 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information