Skocz do zawartości

Covid -19 wątek konkurencyjny


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Sekcja epidemiologii informuje, że bez uzgodnienia z Powiatowym Państwowym Inspektorem Sanitarnym lub lekarzem chorób zakaźnych, próby w kierunku SARS-CoV-2 nie będą przyjmowane do badań w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.

Czyżby zbijanie temperatury przez stłuczenie termometru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbapapa napisał:

No,proszę - na żywca przykład,  że Obsrywca schodzi na psy.

Schodzi? Zlazł na psy wieki temu. Jak za niski poziom, to możesz się przenieść. Nikt tutaj nikogo pod pistoletem nie trzyma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Barbapapa napisał:

To widać. Na głównej stronie forum wciąż wisi baner reklamujący "Numer marcowy już w sprzedaży". A już to kwietniowy wyszedł. Podobno na trasach powrotów bocianów strzelają do nich. Może ten miał niefarta? To i badziew jak "corvid" się rozprzestrzenia.

Ja to bym się o boćka nie martwił.... 

Ale ty to świąt na forum możesz nie do czekać. 

Wiem że specnaz forumowy czeka tylko na sygnał. 

Was nie zastanawia gdzie krwawe noże tyfus i woytas przebywają?

Yetiego nie wzieli bo za miękki jezd / litościwy.

krwi i moczu nie lubi to też powołania na,, zgrupowanie,, nie dostał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tyr napisał:

Przeczytałem całość i tak po prawdzie, to dalej nie wiem, za co prezydentowi Dudzie dziękuje? No chyba, że Polska jakąś kasę przekazała na WHO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Barbapapa napisał:

Ponieważ tak odważnie podzieliłeś się z nami Twoim sekretem, że masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, śpieszę Ci czym prędzej na pomoc. Poniżej zrzut fragmentu tego artykułu.  W ramce (ta zielona) zaznaczyłem Ci moment w którym autor listu (szef WHO) "dziękuje za". Następnie na czerwono masz podkreślone za co tak naprawdę dziękuje on PAD-owi.

Nie musisz mi dziękować.

balas.thumb.jpg.f21c7370c7d3e7c30e17266da3178629.jpg

 

Dalej nie wiem o jakie to wysiłki chodzi? Przecież PAD nie pracuje jako wolontariusz w szpitalu, ani też maseczek nie kupił dla obywateli, za własne albo Kancelarii pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, balans napisał:

Dalej nie wiem o jakie to wysiłki chodzi? Przecież PAD nie pracuje jako wolontariusz w szpitalu, ani też maseczek nie kupił dla obywateli, za własne albo Kancelarii pieniądze...

A może o to konto na  Tik-Tok chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie