Skocz do zawartości

Reparacje za IIWŚ


Rekomendowane odpowiedzi

mieli 8 lat unijnego lewactwa i mieli w Polsce 8 lat totalnej opozycji, która broniła interesu niemiec... A nazwa jak reparacje to tylko w użyciu powszechnym bo prawnym jest raport o stratach i zadośćuczynienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

mieli 8 lat unijnego lewactwa i mieli w Polsce 8 lat totalnej opozycji, która broniła interesu niemiec...

Dlatego nieudacznicy, którzy nie potrafili dać cobie rady z lewactwem i totalną opozycją, stracili władze. To d... wołowe były a nie rządząc 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

A i reparacje od niemiec dostaniemy w imigrantach...

Pod rządami D.T. będzie w Polsce tak dobrze że Niemcy będą uciekać do nas? Aż takim optymistom to ja nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, M81 napisał:

Co piszłodzieje zrobiły w temacie w ciągu ośmiu lat okradania wszystkiego co się rusza i stoi, a nawet tego co już dawno umarło? Czy były podjęte jakieś merytoryczne rozmowy na szczeblach ministerialnych czy tylko wsadzanie kija w szprychy aby judzić i wzniecać antagonizmy. Temat zamknięty od lat kilkudziesięciu ale sprytni inaczej brzydko się chwytają aby zaistnieć. Was już niema i nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, M81 napisał:

😄

 

Z majątkiem jest tak, że podlega dziedziczeniu. Żydzi od nas odszkodowań za mienie pożydowskie nie chcą dla pomordowanych w czasie wojny tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powinien otrzymać reparacje/zadośćuczynienie skoro tylko:

"Tylko 40 proc. badanych Polaków to osoby przywiązane do własnego kraju w sposób bezpieczny, które ochoczo angażują się w jego los. Prawie 60 proc. badanych “ma zaś z Polską jakiś problem”, np. wstydzi się jej, kocha ją narcystycznie lub deklaruje obojętność - wynika z badań Instytutu Psychologii PAN."

https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C103528%2Cpatriotyzm-i-polskosc-40-proc-badanych-przywiazanych-do-polski-w-sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska zawsze będzie krajem peryferyjnym. W naszym interesie jest rezygnacja ze snów o podmiotowości. Tylko wówczas w spokoju będziemy mogli korzystać z dobrodziejstw naszego peryferyjnego położenia. Jesteśmy wewnętrzną gospodarką Niemiec, wywijanie szabelką to samobójstwo 

Polskość to nienormalność — takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylec ty jak zawsze cytując Tuska zapominasz że pierwszy wypowiedział te słowa dziadunio Piłsudski to "Polskość to nienormalność" i dlaczego jeszcze nie wywaliłes jego trumny z katakumb wawelskich ??. Jesteś takim abnegatem literatury że głowa boli , ale to stale udowadniasz że jesteś inteligentny inaczej , widać sprawia Ci to nieodmiennie przyjemność jak znajdujemy gdzieś kretyna to ty starasz się udowodnić że jednak od niego jesteś lepszy. Szkoda że nie przytaczasz wszystkiego z jego książki tylko to co Ci wygodnie , Odrobiłeś lekcje z marksizmu i leninizmu oraz propagandy kiedyś faszystowskiego kraju za Odrą.  

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Abnegat to powinieneś mieć na imię... A Dyletant na drugie bo nie znasz znaczenia pierwszego...

Pajacujesz, pajacujesz ale zamiast kogoś, ośmieszasz siebie. Twój idol tusk powiedział, że cytat:  „jest wzięty wprost z listu Józefa Piłsudskiego”. Może ten list przytoczysz?

Józef Piłsudski: "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy". Normalnie mam wrażenie, jak by cię znał osobiście...

Podsumowując parafrazą:

Tobie kury szczać prowadzać a nie politykę robić na forum...

 

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Landszaft napisał:

tylec ty jak zawsze cytując Tuska zapominasz że pierwszy wypowiedział te słowa dziadunio Piłsudski to "Polskość to nienormalność" i dlaczego jeszcze nie wywaliłes jego trumny z katakumb wawelskich ??. Jesteś takim abnegatem literatury że głowa boli , ale to stale udowadniasz że jesteś inteligentny inaczej , widać sprawia Ci to nieodmiennie przyjemność jak znajdujemy gdzieś kretyna to ty starasz się udowodnić że jednak od niego jesteś lepszy. Szkoda że nie przytaczasz wszystkiego z jego książki tylko to co Ci wygodnie , Odrobiłeś lekcje z marksizmu i leninizmu oraz propagandy kiedyś faszystowskiego kraju za Odrą.  

Pisze Pan jak prawdziwy ( ten mityczny, michnikowski czy tevałenowski) pisowiec - dzieli, obraża, pomawia, prowokuje pyskówkę a potem jak kolejna Dziewica Orleańska żali się nad upadkiem forum.

Ja i zapewne wielu innych bylibyśmy wdzięczni gdyby w takich nagłych przypadkach bólu określonej części ciała  korzystał Pan z prywatnych wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu to czemu nie piszesz na priv tylko ofen na forum ?? . To nie ja tu cytuje bzdury i przekłamania a jeśli lubisz że ktoś przekłamuje brutalnie rzeczywistość to nie musisz czytać tego co piszę . wywal mnie z info i nie będzie Ciebie drażnić prawda .Możesz żyć w swojej indywidualnej bańce rzeczywistości . I nie pisz co ja mogę a czego nie mogę bo na pewno twoich rad nie posłucham jak sam nie prostujesz przekłamań i insynuacji tylca bo ci to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie