Skocz do zawartości

Reparacje za IIWŚ


Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, karpik napisał:

Jeżeli w tym porównaniu widzisz wyższość skuteczności tych działań na plus dla zero, to świadczy tylko o twojej pissowskiej mentalności.

Piss nawet nie próbował jakiejkolwiek pozytywnej polityki międzynarodowej, bo źli ludzie nie są w stanie stworzyć nic dobrego.

Btw 

"Saldo transferów pomiędzy Polską a Unią Europejską w latach 2004-2021 (do końca listopada 2021 r.) jest dla Polski dodatnie i wynosi prawie 141,8 mld EUR."

Na Szczęście świat wie:

"Kiedy spotkasz prezydenta Dudę w Davos, nie zakładaj, że mówi w imieniu Polski"

  • Super 1
  • Tak trzymać 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, karpik napisał:

Jeżeli w tym porównaniu widzisz wyższość skuteczności tych działań na plus dla zero, to świadczy tylko o twojej pissowskiej mentalności.

Piss nawet nie próbował jakiejkolwiek pozytywnej polityki międzynarodowej, bo źli ludzie nie są w stanie stworzyć nic dobrego.

Btw 

"Saldo transferów pomiędzy Polską a Unią Europejską w latach 2004-2021 (do końca listopada 2021 r.) jest dla Polski dodatnie i wynosi prawie 141,8 mld EUR."

Nie napisałem co widzę ani co myślę.

Podałem dwa fakty, skrajne zachowania - skąd Pan wie które jest mi bliższe ?

Co do kasy z UE, może warto także sprawdzić ile z tych 141 mld euro wróciło do UE ? Tak jak te 5 mld z KPO na wiatraki Siemensa. Też niby transfer do Polski.

A jak już sie tak podniecać mld euro, może zapytać za ile kupiliby całą Polskę ? My tu się męczymy a tam już przecież maja armię, lotniska, porty, fajnych polityków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Janko Muzykant napisał:

Nie napisałem co widzę ani co myślę.

Podałem dwa fakty, skrajne zachowania - skąd Pan wie które jest mi bliższe ?

Co do kasy z UE, może warto także sprawdzić ile z tych 141 mld euro wróciło do UE ? Tak jak te 5 mld z KPO na wiatraki Siemensa. Też niby transfer do Polski.

A jak już sie tak podniecać mld euro, może zapytać za ile kupiliby całą Polskę ? My tu się męczymy a tam już przecież maja armię, lotniska, porty, fajnych polityków.

Jak myślisz, że ktoś tu wierzy w twoje bezstronne obserwacje to się grubo mylisz.

Szczególnie, że to co napisałeś powyżej (nie wnikam czy świadomie) to słowo w słowo ekwilibrystyki pissowskiej, debilnej propagandy antyunijnej.

17055685567891.jpg

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, karpik napisał:

Jak myślisz, że ktoś tu wierzy w twoje bezstronne obserwacje to się grubo mylisz.

Szczególnie, że to co napisałeś powyżej (nie wnikam czy świadomie) to słowo w słowo ekwilibrystyki pissowskiej, debilnej propagandy antyunijnej.

 

Co do propagandy i obiektywizmu - Niemcy zburzyli Warszawę czy odbudowali ? Tak prosto, bez ekwilibrystyki. Potrafi pan ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janko Muzykant napisał:

Wczoraj minister Sprawiedliwości Adam Bodnar podarował temu samemu komisarzowi zdjęcia nowoczesnej, współczesnej Warszawy, wyrażając wdzięczność UE, w tym Niemcom za pomoc w odbudowie miasta.

Vs 

"Panie komisarzu, to jest zdjęcie Warszawy odbudowanej, pięknej, cudownej, także m.in. dzięki środkom unijnym. Mamy nadzieję, że pan komisarz przyjmie od nas ten prezent."

 

Nędzna, żałosna pissowska manipulacja.

  • Super 1
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Janko muzykant , jak chcesz być traktowany poważnie to cytuj to co powiedziano a nie to co chciałbyś aby powiedziano. Bo wychodzi jak w reklamie "Prawie jak... Żywiec" . Ale przeczuwam że nawet 5 zdrowasiek w piecu tobie by nie pomogło jak twojemu bohaterowi książkowemu .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Landszaft napisał:

Ale przeczuwam że nawet 5 zdrowasiek w piecu tobie by nie pomogło jak twojemu bohaterowi książkowemu .

Ale to nie bohatera chyba tak leczono tylko jego siostrę (o ile dobrze pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Erih napisał:

Moniko, przez pół wieku można to i owo pomieszać ;)

nie tylko z lekcjami polskiego.

swoją drogą wybranie takiego loginu i jednoczesna niechęć ( tu starałam się być powściągliwa w nazewnictwie) do Ministra kultury i dziedzictwa narodowego jest ... no nazwijmy to dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MonikaNJ napisał:

nie tylko z lekcjami polskiego.

swoją drogą wybranie takiego loginu i jednoczesna niechęć ( tu starałam się być powściągliwa w nazewnictwie) do Ministra kultury i dziedzictwa narodowego jest ... no nazwijmy to dziwna.

Ale to o mnie czy o którymś z przedpiśców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Kopiuj- wklej z góry.

Nędzna, żałosna pissowska manipulacja. Jedno zdanie wyjęte z kontekstu i fala "mądrości" pissiwskich aparatczyków. Stąd czerpiesz wiedzę o świecie? Śmieszne.

na pewno nie od michnika i polskojęzycznych mediów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tyr napisał:

obawiam się, że on miał na myśli ciebie i podobnych...

Obawiam się, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i świat tłumaczą ci komentarze złodziei i krętaczy. To twój problem.

  • Super 1
  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Landszaft napisał:

Widzisz Janko muzykant , jak chcesz być traktowany poważnie to cytuj to co powiedziano a nie to co chciałbyś aby powiedziano. Bo wychodzi jak w reklamie "Prawie jak... Żywiec" . Ale przeczuwam że nawet 5 zdrowasiek w piecu tobie by nie pomogło jak twojemu bohaterowi książkowemu .

Nie mam potrzeby szukania szacunku u hejterów. A do takich zaliczam nie mogących się powstrzymać od durnowatych wycieczek osobistych.

To co cytowałem to była czyjaś opinia, a nie słowa które niby Bodnar wypowiedział. Nie zmienia to sensu całego przedstawienia - w skrócie - Bodnar dziękuje Niemcom za pomoc przy odbudowie Warszawy.

No, ogromne środki z UE są faktem. Gorzej gdy jakieś dziecko w podstawówce zapyta a kto Warszawę zrównał z ziemią że musiała być odbudowana ?

I zamiast dzielić włos na czworo przyznajmy że chodzi wyłącznie o symbolikę, jeden wbija dwa miecze, drugi składa hołd lenny. Taki mamy obecnie klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Nie mam potrzeby szukania szacunku u hejterów. A do takich zaliczam nie mogących się powstrzymać od durnowatych wycieczek osobistych.

To co cytowałem to była czyjaś opinia, a nie słowa które niby Bodnar wypowiedział. Nie zmienia to sensu całego przedstawienia - w skrócie - Bodnar dziękuje Niemcom za pomoc przy odbudowie Warszawy.

No, ogromne środki z UE są faktem. Gorzej gdy jakieś dziecko w podstawówce zapyta a kto Warszawę zrównał z ziemią że musiała być odbudowana ?

I zamiast dzielić włos na czworo przyznajmy że chodzi wyłącznie o symbolikę, jeden wbija dwa miecze, drugi składa hołd lenny. Taki mamy obecnie klimat.

Obawiam się, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i świat tłumaczą ci komentarze złodziei i krętaczy. To twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, MonikaNJ napisał:

swoją drogą wybranie takiego loginu i jednoczesna niechęć ( tu starałam się być powściągliwa w nazewnictwie) do Ministra kultury i dziedzictwa narodowego jest ... no nazwijmy to dziwna.

Ja do pana Bodnara nic nie mam, nigdy go nie spotkałem i byc może jest nawet sympatycznym gościem.

Kontrowersje w tym przypadku wzbudził hołd lenny jaki składał komisarzowi UE będąc jednym z ważniejszych urzędników naszego państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, karpik napisał:

Obawiam się, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i świat tłumaczą ci komentarze złodziei i krętaczy. To twój problem.

Nie potrafię zrozumieć inwektyw i aluzji które trafiają się w co drugim poście ?

Nie jestem tak przenikliwy, mądry i kulturalny jak Pan ale akurat tyle jeszcze jarzę.

Powtórzę: to nie był cytat słów Bodnara a opis tego co zrobił. To w temacie czytania ze zrozumieniem.

 

"Adam Bodnar podarował temu samemu komisarzowi zdjęcia nowoczesnej, współczesnej Warszawy, wyrażając wdzięczność UE, w tym Niemcom za pomoc w odbudowie miasta"

Czy to jest zmanipulowana wypowiedź czy opinia  ?

Więc kto tu manipuluje ? Pytanie retoryczne, nie spodziewam się sprostowania.

 

Edytowane przez Janko Muzykant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, karpik napisał:

Obawiam się, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i świat tłumaczą ci komentarze złodziei i krętaczy. To twój problem.

Wiec kto to zrobił ?! Tyle lat żyję w nieświadomości ?!

Co jest bliższe prawdy, Niemcy odbudowali czy spalili nam stolicę ?

zzz-17.thumb.jpg.802999f8c9225dabcf53c8aa485607da.jpg

Edytowane przez Janko Muzykant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Nie potrafię zrozumieć inwektyw i aluzji które trafiają się w co drugim poście ?

Nie jestem tak przenikliwy, mądry i kulturalny jak Pan ale akurat tyle jeszcze jarzę.

Powtórzę: to nie był cytat słów Bodnara a opis tego co zrobił. To w temacie czytania ze zrozumieniem.

 

"Adam Bodnar podarował temu samemu komisarzowi zdjęcia nowoczesnej, współczesnej Warszawy, wyrażając wdzięczność UE, w tym Niemcom za pomoc w odbudowie miasta"

Czy to jest zmanipulowana wypowiedź czy opinia  ?

Więc kto tu manipuluje ? Pytanie retoryczne, nie spodziewam się sprostowania.

 

Tak. Jest to czystej wody manipulacja, stworzona pod konkretną tezę. Ma oszukać człowieka z zewnątrz i utwardzić beton ksenofobicznych wyborców piss.

Edytowane przez karpik
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie