Skocz do zawartości

Reparacje za IIWŚ


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.08.2022 o 12:55, topick napisał:

Czyli żądamy od Niemiec Niderlandów ? Niech  mu Zagłoba da. Wybory idą , reperacje wróciły.... ciemny ludek już 7 roczek  łyka pispapkę 

Z liścia to za mało. Tylko w Polsce mogą być tacy idioci jak ty. Ledwo co niemiaszki spłacili Belgię za I wojnę. Płacom reparacje przeszło 70 krajom za II wojnę a tu takie topicki pierd.. swoje

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kazik.S said:

Z liścia to za mało. Tylko w Polsce mogą być tacy idioci jak ty. Ledwo co niemiaszki spłacili Belgię za I wojnę. Płacom reparacje przeszło 70 krajom za II wojnę a tu takie topicki pierd.. swoje

Jak nazwać ciebie skoro kolejny raz łapiesz się na te wyborcze  bzdety ? BTW  nie musisz nikogo obrażać, najlepiej się nie odzywaj , zmień forum , są inne gdzie może tak się zachowywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkim frajerom donek z ekipą wmawia takie pierdoły... A ty łykasz jak młody indor kluski... Sędzia może podważyć bycie sędzią tego, który akurat mu się nie podoba? Czy tobie balans czasem sufit na łeb się nie spadł?  

Zawsze cię miałem za ruską onucę ale chyba się myliłem... Ty jesteś sowiecka onuca...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeczenie sądu staje się prawomocne, jeżeli nie przysługuje co do niego środek odwoławczy lub inny środek zaskarżenia (nie mylić z nadzwyczajnym środkiem zaskarżenia jakim jest skarga kasacyjna). Nie tyczy się to tylko sytuacji, gdy strony wyczerpały już możliwość odwoływania się od wyroku sądu, ale także w sytuacji, gdyż żadna ze stron nie składa zażalenia bądź apelacji od orzeczenia Sądu I Instancji. W takiej sytuacji orzeczenie staje się prawomocne z chwilą upływu terminu na wniesienie środka zaskarżenia.

 

0brktkuTURBXy8zN2ZhMGM5Yy1jZjk3LTQ1MGYtYjQwNy00MWU5NThkZTI3MzkuanBlZ5GTBc0EsM0CpA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tyr napisał:

Ciężkim frajerom donek z ekipą wmawia takie pierdoły... A ty łykasz jak młody indor kluski... Sędzia może podważyć bycie sędzią tego, który akurat mu się nie podoba? Czy tobie balans czasem sufit na łeb się nie spadł?  

Zawsze cię miałem za ruską onucę ale chyba się myliłem... Ty jesteś sowiecka onuca...

Widzę, że z braku argumentów stajesz się coraz bardziej PRYMITYWNY w obrażaniu innych. Swoją drogą to masz jakieś wyjątkowe chody u śnieżnego, że nie zostałeś jeszcze za to zbanowany. Do tego masz wyraźnie problemy emocjonalne, nad którymi nie panujesz, jak taki jeden, którego od połowy czerwca nie ma tu na forum. Mógłbym odpowiedzieć ci w podobnym stylu, ale nie poniżę się do twojego poziomu.

A wracając do tematu, to od czasu Monteskiusza w państwach cywilizowanych przyjął się trójpodział władzy, czyli również niezawisłe sądownictwo. A ponieważ niejaki ZZ postanowił to zmienić i podporządkować sądownictwo sobie i PIS, no to z UE nie dostaniemy tych kilkudziesięciu milionów ero. I Niemcy, którymi straszycie aby zmobilizować elektorat, niewiele mają z tym wspólnego. Owszem nie lubią nas, ale kto nas lubi w Europie? Ja nie znam takiego kraju. No może Francja robiła do nas umizgi, ale nasze głupole postanowiły uczyć ich jeść widelcami. Obecne władze są wpatrzone USA jak w święty obrazek, ale tam i tak mają nas za głupoli, o czym przekonał się 3 lata temu mój znajomy naocznie...

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, balans napisał:

A ponieważ niejaki ZZ postanowił to zmienić i podporządkować sądownictwo sobie i PIS, no to z UE nie dostaniemy tych kilkudziesięciu milionów ero.

Miało być oczywiście kilkadziesiąt miliardów euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano miało być kilkadziesiąt miliardów euro ale totalna poprosiła ue by nie wypłacała, bo donek z ekipą nie dojdą nigdy do władzy a co za tym idzie, nie będą niemcy mogli udupić Ukrainy i być przywódcą uni razem z putinem...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Tyr napisał:

A może ten twój znajomy to faktycznie głupol był i pierniczył takie farmazony jak ty...

Na pewno mądrzejszy od ciebie - w zagranicznym holdingu odpowiada za rynki południowo-wschodnie i ma taki zwyczaj, że na urlop co roku wybiera jakich odległy kraj, bo go stać na to i lubi podróżować. A z Polish jokes zetknął się w Los Angeles, co go zresztą bardzo zbulwersowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ostatnio wzrosło z 1,5 do 4,5 mln. Widać głupi jestem bo nie holdingowy:) i przestań pierdzielić, że nikt nas nie lubi. Nie lubią nas tylko czerwone kanalie, które chcą sowietów 2.0. Normalni ludzie Polskę wręcz uwielbiają... Wytknij nosa poza forum i własną norę to się przekonasz... 

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tyr napisał:

Mnie tam ostatnio wzrosło z 1,5 do 4,5 mln.

Ale za to masz mocno zryte pod beretem.

Tak nas uwielbiają, że głównym argumentem za Brexitem był ten, że Polacy odbierają Brytyjczykom miejsca pracy...

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, topick napisał:

ak nazwać ciebie skoro kolejny raz łapiesz się na te wyborcze  bzdety ? BTW  nie musisz nikogo obrażać, najlepiej się nie odzywaj , zmień forum , są inne gdzie może tak się zachowywać. 

Jak ja to mogę obrażać i szufladkować dyskutantów ale mnie to już nie. Jak się nie podoba to się nie odzywaj, zmień forum. 

  • Super 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tyr napisał:

Mnie tam ostatnio wzrosło z 1,5 do 4,5 mln. Widać głupi jestem bo nie holdingowy:) i przestań pierdzielić, że nikt nas nie lubi. Nie lubią nas tylko czerwone kanalie, które chcą sowietów 2.0. Normalni ludzie Polskę wręcz uwielbiają... Wytknij nosa poza forum i własną norę to się przekonasz... 

Wiem, że PiS daje swoim zarobić miliony, ale większość społeczeństwa pod waszymi rządami popada w coraz większą biedę, a zima zapowiada się wręcz katastrofalnie. I tylko ciemny lud uwierzy w to, że to wina Tuska i Niemiec.

Swoją drogą, to jak masz miliony, to powinieneś właśnie spędzać wakacje na Malediwach, a nie przed kompem, wypisując fanatyczne debilizmy w typowym dla pislamistów "języku miłości". Gorzej, bo opozycja równie durna jest, acz trochę mniej pazerna i mniej świętojebliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sok z buraka.  Żadnej merytoryki tylko 8 gwiazdek. "

vs

"Kazik... Kilku na forum ciężko pracuje na miano nützlicher Idiot albo полезный идиот, bo na agentów wpływu to za głupie są:) "

"Ciężkim frajerom donek z ekipą wmawia takie pierdoły... A ty łykasz jak młody indor kluski... Sędzia może podważyć bycie sędzią tego, który akurat mu się nie podoba? Czy tobie balans czasem sufit na łeb się nie spadł?  

Zawsze cię miałem za ruską onucę ale chyba się myliłem... Ty jesteś sowiecka onuca..."

"A może ten twój znajomy to faktycznie głupol był i pierniczył takie farmazony jak ty... "

"Ano miało być kilkadziesiąt miliardów euro ale totalna poprosiła ue by nie wypłacała, bo donek z ekipą nie dojdą nigdy do władzy a co za tym idzie, nie będą niemcy mogli udupić Ukrainy i być przywódcą uni razem z putinem... "

"Facet, jak bym miał zryte pod beretem to bym tu wypisywał i sadził takie śmierdzące bąki jak ty... "

"Dziadek z wehrmachtu i wujek z pzpr:) "


A to "tylko" jedna strona jednego Użytkownika z wpisami pełnymi szacunku i miłości do bliźniego, z głęboko merytorycznymi, przy okazji, wpisami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie