Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość twierdzi, że wszystko złego co mu się stało to wina PO, a w sądzie ze swoich kradzieży rozbójniczych tłumaczył się, że te pieniądze mu się po prostu należały. Pytanie jest takie- czy jeżeli stwierdzą, że jest niepoczytalny to Becie też trzeba izolować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniący obowiązki Prezydenta RP Andrzej Duda usiłował się podłączyć, ba, nawet przewodzić protestom przeciw przemocy. Ale ktoś mu odradził przyjazd do Gdańska, pewnie w trosce o jego bezpieczeństwo. Bo tamtejszy tłum mógłby się okazać jeszcze mniej mu przyjazny niż zazwyczaj.
W partii władzy pilne zebranie sztabowe i kolejny powód do paniki przed wyborami. Jak tu się wywinąć z odpowiedzialności, że jakiś wariat podszyty ukierunkowaną nienawiścią atakuje ważnego, powszechnie lubianego i prawdziwie szanowanego polityka opozycji, na którego jeszcze dopiero co partia władzy wylała wiadra pomyj i próbowała sądzić go ponownie za odgrzebane bzdury z przeszłości?
A prokuratura dopiero co umorzyła dochodzenie przeciwko wszechpolakom którzy rozsyłali do opozycyjnych prezydentów miast ich własne nekrologi. Nie dopatrzono się znamion przestępstwa, nie mówiąc już o groźbie karalnej.

Oj, będzie się działo. Szczególnie że tym roku partia władzy walczy o życie (kasę, władzę i przebywanie na wolności) w wyborach do UE i potem najważniejszych - parlamentarnych.
Największe partyjne świry albo pospiesznie chowane do szafy albo wysyłane na emeryturę. Rachoń zdjęty z anteny. Do TV wysyłają młodych gładko uczesanych młodych pisiorków dla ocieplania wizerunku. Jeszcze tylko Rydzykowi kilkadziesiąt baniek na cokolwiek, żeby nie przeszkadzał a wręcz pobłogosławił, i partia gotowa do walki o władzę. Haki i świństwa na pewno już przygotowane i czekają na stopniowe ujawnianie". W końcu od czego są służby.
Coś się wymyśli. A to że gospodarka ostro hamuje i zaraz nastroje ludu zaczną się pogarszać, może da się jeszcze przez te kilka miesięcy przypudrować. Zawsze można przenieść podwyżki z procentami na 2020. Nie takie rzeczy ten kraj widział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirakocza (585 / 7) 2019-01-15 08:42:00

Ja wiem, że z każdym dniem bardziej czytanie ze zrozumieniem ginie w narodzie, ale...
Znajdź w podanych śnurkach, gdzie KOD jest za aborcją.
Podpowiem- demonstracje PRZECIW ZAKAZOWI* jest czymś innym niż dopowiadana przez ciebie i tobie podobnym ZA ABORCJĄ**


* bezwarunkowemu, przy okazji

** ale przyznam szczerze, wiedziałem, że takie argumenty" zastosujesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narutowicza też zastrzelił szaleniec.

Każdy kto popełnia przestępstwo, wykracza poza granice której zwykły człowiek nie przekroczy, jest jakąś formą wariata. Musi mieć coś z mózgiem co pozwala mu na pójście o krok albo dwa kroki dalej.
Wariat wariatowi nie równy. Taki wariat który precyzyjnie wykonuje wieloetapowy plan i jest do tego wcześniej dokładnie przygotowany, to nie taki wariat jakich trzymają w kaftanach tylko co najmniej inteligentny socjopata.
Każdy zabójca ma motyw. Nawet taki który wychodzi na przypadkowy dach i strzela do przypadkowej osoby. A co dopiero zabójca, który atakuje konkretną osobę w konkretnej chwili i wygłasza zaplanowane przemówienie przed kamerami.
Nie musimy się domyślać. Facet powiedział, że to dlatego że PO go wsadziło niesłusznie do więzienia" i PO go w tym więzieniu torturowało". Jedyne pytanie jakie tu pozostaje, to kto mu tymi bzdurami nabił łepetynę. Czego się nasłuchał, naoglądał. Ja się domyślam. Komuś trzeba podpowiedzieć? Jest tu któryś aż tak mało rozgarnięty?
Oczywiście jest niemalże pewne, że przy obecnej władzy i jeszcze w takim momencie wina spadnie wyłącznie na prywatną szajbę tego świra.
Pamięć ofiary nakazuje nie tylko włączyć lampkę w komórce ale przede wszystkim wskazać i przykładnie ukarać winnych. Co jest kwestią czasu, jestem przekonany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że banki i Skoki obrabiał a pieniądze na PiS przekazywał, że choroba psychiczna to tylko przykrywka działalności w bojówkach prezesa była. Podobno po wyjściu był na tajemniczej kuracji na Nowogrodzkiej.
Ludzie ogarnijcie się bo już nawet starsi bracia w wierze zabierają głos, że to był atak na tolerancję i akt antysemityzmu. Nie wspomnę o lewackich mediach na świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewni i znajomi królików ukradli ze skoków ponad 4 miliardy złotych i bez pomocy żadnego świra. Prawdziwy SKOK tysiąclecia! Wszyscy klienci banków zostali solidarnie obrobieni na kwotę ~7-krotnie wyższą niż Amber Gold orżnął amatorów kosmicznych odsetek. I jakoś nikt tego nie ściga. Nadal można nadal być senatorem i z uśmiechem rżnąć głupa przed kamerami.

Wcześniej Adamowicz dostał nekrolog za liberalizm i multikulturowość". Więc zrozumiałe, że inni szykanowani za multikulturowość czują się pośrednio zaatakowani. Poza tym każdy chce przy okazji coś ugrać dla siebie, taki już jest świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan państwa w którym przyszło mi żyć jest dla mnie ważną rzeczą i powodem troski. Szczególnie wówczas, gdy ten stan jest zły i coraz gorszy. Bo kiedy wszystko jakoś leci, jak ciepła woda z kranu (która też niektórym dziwolągom nagle zaczęła przeszkadzać), wtedy za bardzo nie ma co tracić na to czasu.
Może uda się do tego wrócić. Ale prędko to nie będzie. Za duża dewastacja, pewne rzeczy trzeba będzie zaorać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to powszechnie powtarzana bzdura.
Jeszcze 3 lata temu byliśmy normalnym europejskim krajem, powszechnie szanowanym, ze stale rosnąca pozycją mimo oczywistych zapóźnień. W trzy lata sami się sprowadziliśmy do poziomu zera. Już nie tylko nikt się z nami nie liczy, ale nawet nie próbuje rozmawiać o czymkolwiek. A jak byliśmy ekspolatowani" tak nadal jesteśmy. Tyle że już nie jako ktoś z kim ewentualnie trzeba się liczyć, tylko zwykłe popychadło. Wstaliśmy z kolan, żeby paść na ryj.

Nie byliśmy dumni z siebie kiedy nas szanowano a dziś niektórym się wydaje że im się podziw należy, tyle że nikt inny tego nie dostrzega ani nikogo to nie obchodzi. Taki sukces! I jeszcze dodatkowo rozkład państwa.

Mieliśmy przebłysk i znowu wylądowaliśmy na gołym klepisku. Może i faktycznie tu jest właśnie nasze miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie