Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

brzęczek, a może jakieś konkrety na te apokaliptyczne wizje które tu roztaczasz... Jak na razie to widzę, że najbardziej brakuje ci poklepywania po plecach i czułego guter Pole", oczywiście jeśli za takiego się uważasz, bo z twoich wpisów nie jest to oczywiste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Uważam, że to powszechnie powtarzana bzdura.
Jeszcze 3 lata temu byliśmy normalnym europejskim krajem, powszechnie szanowanym, ze stale rosnąca pozycją "

Ty w to na prawdę wierzysz? Gratulacje i OGROMNE PODZIĘKOWANIA ZA poprawę humoru na resztę dnia:):):):):) dawno się tak nie ubawiłem, oj bardzo dawno:):):):):):):):):):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w nic nie wierzę i wszelką wiarę mam głęboko w d.pie.
To co napisałem akurat wiem. Z życia, nie z TV.

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat, to różnie bywało. Oczywiście to forum jest chorobliwie spaczone przywiązaniem do przeszłości wszelakiej. Ale w życiu liczy się trend i przyszłość. Przeszłość jest potrzebna jako źródło doświadczeń. Niestety rzadko kiedy tę edukacyjną rolę pełni i historia zamiast uczyć i pomagać w decyzjach jest źródłem nie przynoszących niczego dobrego resentymentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzęczek napisał
Ja w nic nie wierzę i wszelką wiarę mam głęboko w d.pie."
Typowy przykład tolerancji a'la brzęczek. Normalny, moralny, niewierzący człowiek powinien szanować wiarę innych...
dalej
Oczywiście to forum jest chorobliwie spaczone przywiązaniem do przeszłości wszelakiej."
Nie wiem, brzęczek czy zauważyłeś,że to nie jest forum S-F a miłośników historii...
dalej
Ale w życiu liczy się trend i przyszłość."
To znaczy, że ty chcesz być trendy i myślenie zostawiasz innym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś taki bystry, że mógłbyś pisać konkluzje dla prowadzącego minęła dwudziesta".
Mylisz szacunek z tolerancją, przywiązanie z zamiłowaniem a reszty nawet trudno skomentować. Ale to drobiazgi, wśród pisdzielców i tak byłbyś pewnie jednym z bystrzaków. Bo ważne jak się wymawia a nie co. Typowy odbiorca TVP i tak gubi się już w trakcie pierwszego zdania a potem już tylko patrzy i reaguje na intonację. Jak pies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzęczek...
Czytając twoje posty na forum, pełne nienawiści i pogardy do osób mających inne poglądy i zdanie od twojego rozważał bym zakaz sprzedaży ci ostrych przedmiotów... Od ostrej broni przez noże i żyletki na pieprzu i papryce kończąc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar, jeśli to ma być ta zapowiedziana przez Ciebie próba otrzymania bana, to wszystko nie tak...
Po pierwsze:
Zapodajesz nie na tą opcję polityczną- trzeba na opozycję.
Po drugie:
Wstawiasz sam link. Potrzebny jest komentarz okraszony ciepłymi epitetami(najlepiej niecenzuralnymi) pod adresem totalnej.
Po trzecie:
Robisz to za rzadko.
;)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymański zawsze potrafi wszystko wytłumaczyć. Kiedy już nie ma ruchu, wtedy albo bagatelizuje albo ironizuje. Wysyłają go do walki w obronie największych idiotyzmów na jakie ta władza wpadła, bo nikt tego nie zrobi lepiej. Facet ma IQ mniej więcej 2x wyższe od swoich kolesi. Czyli ze 150. Pozostali pytani o rzeczy kłopotliwe albo uciekają z braku czasu albo twierdzą że ic nie słyszeli" i o fakt medialny którego nie będą komentować". Poseł Jaki nawet na zapytanie, dlaczego Polska co roku kupuje dużo więcej węgla od Ruskich niż rok wcześniej, stwierdził że to fake news, mimo że są na to twarde liczby.
No, chyba że już dostali SMS-em oficjalne stanowisko partii, wtedy to co innego. W takim przypadku zapytanie dowolnego posła pis daje niemalże identyczną odpowiedź.
I tacy bystrzacy nazywali kiedyś przeciwników lemingami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założą gacie moro i znajdą sobie nowych liderów i przywódców duchowych. Mało to popaprańców na świecie?

Na TVPiS leci msza żałobna. A na pasku sondaże poparcia dla partii, które mają umocnić pisowców w ich wyborze i o słuszności drogi. Oczywiście PiS ma na nich 2x większe poparcie niż główna konkurencja, czyli PO/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj to co jest napisane, zaściankowy roztropku, a nie interpretuj. Szczególnie gdy to ciebie przerasta. Masz do innych pretensje, że coś tam przekręcili a sam posługujesz się insynuacją którą nawet przedszkolak by zauważył.
Nikogo nigdy nie nazwałem psem. Nie przypominam sobie żeby mi się to w życiu zdarzyło kiedykolwiek a co dopiero w internecie.
Jest bardzo wiele osób których nie lubię, nawet bardzo nie lubię. Ale nie ma chyba nikogo, kogo bym nienawidził. Nawet sobie nie wyobrażam co ktoś musiałby zrobić, żebym mógł o nim powiedzieć że go nienawidzę.
To czego nie toleruję to głupota, ciemnota i durnota. I to pod warunkiem, że wyłazi z nory i usiłuje na mnie ODDZIAŁYWAĆ. Dopóki trzymają się z daleka, też toleruję. Bo pewnych rzeczy się nie da zmienić. Dopóki nikomu nie szkodzą, niech sobie będą.
I na zakończenie, żebyś sobie obywatelu Pacanowa nie myślał, że ci się mnie udało sprowokować, że mi się chciało tyle wypisywać. Otóż piszę to wyłącznie po to, żebyś miał odpowiedzi na swoje przygłupie hipotezy w jednym kawałku i najlepiej przestał się w ogóle do mnie odzywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzęczek idź do specjalisty bo z psychiką ci szwankuje i z pamięcią...
Typowy odbiorca TVP i tak gubi się już w trakcie pierwszego zdania a potem już tylko patrzy i reaguje na intonację. Jak pies."- twoje słowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiekśniegu, wnioskuję o natychmiastowe przyznanie mi od razu czerwonej kartki. Będą miał z głowy to forum i zaoszczędzę trochę cennego czasu. Bo obiecuję, że się nie poprawię a jak tak dalej pójdzie to i tobie się dostanie. Więc jak nie chcesz mieć ze mną schodów, to dawaj od razu czerwień.
Nie rżnij mi tu arbitra. Pisdzielstwo wygrało, popgratuluj sobie. Jak mi nie dasz dziś bana sam, to ciebie do tego zmuszę i to zanim nowe forum odpalisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie