Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

W TVPis gruba awantura - katotalibowie od Rydzola chcieli koniecznie obrzydzić Owsiaka, tyle że w swej głupocie użyli w animacji anknotu" z gwiazdą Dawida i portretem śp.Lecha Kaczyńskiego. No i się porobiło...
http://fakty.interia.pl/polska/news-kontrowersje-po-programie-minela-20-szef-tai-zapowiada-konse,nId,2778084

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirakocza

Idąc tym tropem, słusznym wg mnie na marginesie, oznacza to, że:

- u władzy mam osoby, które nawet pleśni nie mają między uszami, a co tam o rozumie wspominać

i/lub

- jadą na podobnym wózku, co dla części jest możliwe, dla części , na szczęście*, nie


* na szczęście tak przez zaciśnięte zęby, bo to po prostu osoby o IQ pantofelka. Przepraszam pantofelki za porównanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co złego uczynił wam Rydzyk, a musi to być jakiś straszny ból skoro tak wyjecie. Facet założył radio, otworzył uczelnie, zbudował kościół, założył gazetę i telewizję, buduje elektrownie (zieloną), zorganizował ludzi wokół siebie, płaci podatki rozwijając region, ale dla was jest wrogiem publicznym nr 1, albo coś koło tego.
Oczywiście można przyczepić się do jego niektórych wypowiedzi i działań, można zastanawiać się, czy wypada to robić osobie duchownej powołanej w końcu do czegoś innego, ale zasługi Rydzyka dla Polaków są wielkie i tak to pewnie historia oceni. A wasze dokonania, jakie są? Kol.Balans nie wstydź się, śmiało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asługi Rydzyka dla Polaków są wielkie"- nawet jak na ciebie les to było nader brawurowe a dla wielu i ojca od szeroko otwartego portfela- niebezpieczne. Jak nic przepukliny ze śmiechu nabawi się tłum ludzi, przez co dotacja może być szczuplejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za życzenia kol. Balans, ja też myślę ciepło o Tobie ale pragnę zauważyć, że jakże uwielbiany przez ciebie Owsiak, nie jest osobą wyniesioną na ołtarze (choć niektórzy tak uważają), nie znajduje się po za oceną społeczną, więc każdy ma prawo oceniać go i mówić o nim co chce (jeśli nie narazi się na paragraf z kk). Owsiak to taki Dr. Jekyll i Mr. Hyde, postać niejednoznaczna przez jednych szanowana przez drugich znienawidzona i nie bez przyczyny.

Karpik, facet ma talent (Rydzyk oczywiście) i potrafi z niego korzystać, za Tuska próbowano zniszczyć go przez cofnięcie dotacji i nie udało się. Oficjele ze świata przyjeżdżają incognito by się z nim spotkać, nie z Dudą, Jarem czy Schetyną tylko z Rydzykiem właśnie. Święty niby czy jak:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les ....Za klasykiem ale pragnę zauważyć, że jakże uwielbiany przez ciebie Rydzyk, nie jest osobą wyniesioną na ołtarze (choć niektórzy tak uważają), nie znajduje się po za oceną społeczną, więc każdy ma prawo oceniać go i mówić o nim co chce (jeśli nie narazi się na paragraf z kk). Rydzyk to taki Dr. Jekyll i Mr. Hyde, postać niejednoznaczna przez jednych szanowana przez drugich znienawidzona i nie bez przyczyny."
Pasuje jak ulał ...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kolegi Balans
Utyskujesz i utyskujesz! Zamiast użalać się nad sobą, zawsze możesz, wesoło zanucić: nowu w życiu mi nie wyszło..."
A tak w sumie to wolę naszego przaśnego o. Tadeusza niż ojca światowego Georga S.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten noblista opierając się głównie na wynikach IQ nie zwraca uwagi, że badanie IQ jest badaniem z założenia i stworzone pod białych". Sprawdza i uwzględnia rzeczy w których iały" jest lepszy przez wychowanie,środowiskowo i po części również genetycznie. Łatwo byłoby zrobić badanie gdzie punktowane będą atuty czarnoskórych i bladzi wypadną blado.
Przez to pięknie się różnimy i uzupełniamy. Czy nie mam racji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w latach 80-tych w USA dwaj socjolodzy badali kwestie rasowe, wyniki były podobne jak tego od genetyki. Ale jeden musiał później wszystko odszczekać, co i tak niewiele mu dało, a drugi popełnił samobójstwo i miał sprawę z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie