Jump to content
bjar_1

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5

Recommended Posts

Minister Energii o podwyżkach cen prądu:
Wczoraj:
-Spółki wycofają wnioski o podwyżki.
Dziś:
-Spółki są niezależne, nie wiem czy będą wycofywać wnioski.
-Ale wczoraj mówił pan o tym z przekonaniem.
-Mówiłem na bazie wiedzy z dnia wczorajszego. Dziś rano zmieniło się sporo.
-A co się zmieniło?
-Zobaczymy po południu."

@bjar, trzeba być pierwszym sortem aby to ogarnąć, gdzie nam mordom zdradzieckim do tych tuzów intelektu.

i jak tu nie uważać, że żyjemy w ananowej republice"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24278756,jaroslaw-kaczynski-zawnioskowal-o-wycofanie-gotowej-juz-uchwaly.html#s=BoxOpImg1

no polityk jak z obrazka... ale pewnie w W-wie nie mieszkasz. 7 tyś pln kontra tysiące tych co zapłacą tyle lub dużo więcej za użytkowanie.

a ciekaw jestem co kolega bodzio sądzi by wrócić do republiki szczawiowo - mirabelkowej?

@tyr, jesteśmy na jak najlepszej drodze do tej diety, ale ja uważam ża z głodu to się jeszcze nikt nie pos...ł.

Przestańcie się tak podniecać, bo bez względu jaka opcja jest u nas u steru", to faktycznie tym krajem rządzą: korporacje, lobbyści, mafie i kler. Ja to już dawno temu zrozumiałem i dlatego olewam wszystkie wybory, bo do władzy garną się ci, którym zależy tylko na finansowym ustawieniu siebie i rodziny.
A to, że ta obecna opcja ma zapędy totalitarne? No ma, ale tak zawsze kończyły wszystkie rewolucje. Tyle, że żadna władza nie trwa wiecznie - prędzej czy później sami się wezmą między sobą za łby...

Panowie wy tu pitu pitu a w stolycy się tramwaj różnorodności spierdzielił. Jako bydgoszczakowi z dziada pradziada wstyd mi za Pesę. Pozdrowionka

Nie chcę się naparzać ale dziś Międzynarodowy Dzień Herbaty, czy jakoś tak, a smakosze chyba wymiękli.

Czy u nas wszystko i zawsze musi stać na głowie?
http://www.newsweek.pl/polska/polityka/najlepsze-polskie-czolgi-od-ponad-roku-stoja-pod-chmurka-teraz-wojsko-na-gwalt-kupuje/8zmhs9m

Sprzedam tonę, po 4 zł/sztuka.

http://nestof.pl/product-pol-8533-Mauser-98-lodka-amunicyjna-oryginal.html?fbclid=IwAR2KsoEc7nQ-OA61OzIy393miad4y07Wmwy_qCbaSFYqZ3Wi4ZozNRYooQE

A może by tak wrócić do poprzedniej formuły....dużo zdjęć, rysunków grafik a miej piep....głupot i nudnawych tekstów własnych bo się wątek jakoś rozmazuje....takie prośba do Aniołka :)

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24293558,czarownica-zniknie-z-logo-swietokrzyskiego-czlonek-partii-ziobry.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm&fbclid=IwAR3e8F4jxp5Q4jzFvJ_3bKCXsSY3xUYMn9IO0eOvJwPgKmF4IXXVbuOBGCk

Mariusz Gosek, członek zarządu woj. Świętokrzyskiego rozważa zamianę logo regionu-czarownica na miotle-na jakieś symbole związane z katolicyzmem.
Sabat Czarownic"-wydarzenie artystyczne w Kielcach powinno być zastąpione koncertami piosenki katolickiej.
Nie chodzi o inkwizycję ale inne rozłożenie akcentów promocji regionu".

C.