Jump to content

monoceros

Forum members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

62 profile views
 1. Lodołamacz Lenin będzie kruszył.Ukryty Antoni już składa.Wprawdzie stopień trudności:zaawansowany,ale da radę.Alleluja i do przodu!...przez kanał.
 2. ta miedźwiedzie wyczuły niedopitą flaszkę i z puszek po piwie cuś wycisną.Wiadomo... iedźwiedzia siła".Przysłowia som mądrością narodów.
 3. pierwsze:Odznaczenie lejb-gwardii preobrażeńskiego pułku a drugie,na pierwszy rzut oka...to nie...HK?i coś na nim.Ale są tu znawcy bardziej doświadczeni.
 4. no nie...opił się herbatą i jestw grudniu po południu".
 5. to nawet nie wspominajcie o herbacie,czy innym koperku bo jasno pomyśleć nie idzie.
 6. Abo kupić na allo,allo i nie wcale nie trza robić...hyc!
 7. 1!a w czerwcu 2017 roku serwis „Gazety Polskiej” donosił, że w WOT będzie 70. kolejnych kapelanów.2!Niewątpliwie najlepiej idzie rekrutacja kapelanów." O,na pewno!wierzę...po trzykroć.A w Policji braki etatowe i piniądzolowe.A może czas powołaćłokrutne łormo"czt.ORMO.
 8. ten pierwszy rząd,czyli lewy.piąta twarz od końca,to przecież chłop jest...no meżczyzna...chyba,przynajmniej rysy twarzy na to wskazują.Ta twarz jako jedyna nie ma uśmiechu.Ciekawe.
 9. Coś dla odprężenia się po intensywnych idetyfikacjach,jakiś nietwarzowych twarzy. Wystarczy ten jeden oddział(a może to specnaz?chyba na pewno)i bedzie po naszychspecjalsach"z OT.Będzie Po...bieda!
 10. Oglądała TVP Kurskiego jacka,co nawet łosia doprowadziło do wściekłości.A firanka,przy odwrocie to taki kamuflaż,że niby welon,czy cuś inszego...no nie wiem.
 11. Skromny orzełek z Desy.Odlew w cynie,zapięcie; dwa druciki. Figuruje jako orzełek AK.
 12. Mosiężny orzełek Armii Krajowej, bity w latach 1942–1945, ze zbiorów Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. To jest oryginał.a tamte...
×
×
 • Create New...

Important Information