canabis.dw Napisano 16 Kwiecień Napisano 16 Kwiecień Godzinę temu, karpik napisał: Kanibalistyczne pijawki. Uuu chyba partyjniacy przestają bać się wszechwładnego prezesa
Cronos Napisano 29 Kwiecień Napisano 29 Kwiecień Łukasz Mejza wyrzucony z klubu PiS. Jest komunikat - Wiadomości https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/lukasz-mejza-wyrzucony-z-klubu-pis-jest-komunikat/bmnytqn,79cfc278 czyli nowy konfiarz
Jedburgh_Ops Napisano 24 Maj Napisano 24 Maj Ja już „karierę” zrobiłem, ale gdyby forumowe młodziaki jeszcze nie to jest mędrzec, który doradza, jak żyć i robić karierę: Badania statystyczne pokazują, że ludzie palący papierosy i pijący alkohol zarabiają więcej, bo są w stanie poznać więcej ludzi. Na papierosie kogoś poznają, wyjdą do pubu - kogoś poznają. To jest naprawdę cenne.
karpik Napisano 24 Maj Napisano 24 Maj (edytowane) 44 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał: Ja już „karierę” zrobiłem, ale gdyby forumowe młodziaki jeszcze nie to jest mędrzec, który doradza, jak żyć i robić karierę: Badania statystyczne pokazują, że ludzie palący papierosy i pijący alkohol zarabiają więcej, bo są w stanie poznać więcej ludzi. Na papierosie kogoś poznają, wyjdą do pubu - kogoś poznają. To jest naprawdę cenne. Coś mu dzwoni ale nie wie w którym kościele. Jest pojedyncze badanie pokazujące korelację, życie towarzyskie- wysokie zarobki, tylko, że sami badacze we wnioskach stwierdzają, że jest ona odwrócona od tego co ubzdurał sobie memcen. To wysokie zarobki wpływają na bujniejsze życie towarzyskie, a nie chlanie i palenie to gwarancja sukcesu finansowego. Zresztą, widział ktoś coś zreburgerowanego przez konfederate, co by nie było półprawdą, manipulacją lub totalną bzdurą? Edytowane 24 Maj przez karpik
Czlowieksniegu Napisano 24 Maj Napisano 24 Maj 45 minut temu, karpik napisał: nie chlanie i palenie to gwarancja sukcesu finansowego Czyli wszelkiej maści ośrodki pomocowe dla nie funkcjonujących alkoholików/ części bezdomnych/ itp są po kokardę pensjonariuszy, którzy już nie wiedzą, co z kasą robić? Odważne, nie powiem...
bodziu000000 Napisano 27 Maj Napisano 27 Maj W dniu 25.05.2026 o 17:31, bjar_1 napisał: Stabilnie... W sumie nie ma się czemu dziwić, że coorvy bronią alfonsa
Cronos Napisano 28 Maj Napisano 28 Maj 21 minut temu, Spirit of Warsaw napisał: Będziesz apelował..? Jeżeli bronisz naziola, to ja apeluję, ochłoń...
Czlowieksniegu Napisano 28 Maj Napisano 28 Maj "To raczej jest przypadek, nie wiązałabym poglądów tego zespołu, czy w ogóle całej otoczki związanej z tym zespołem, z moim klientem, albowiem jest to bardzo daleko idący wniosek i powiązanie. Szczerze mówiąc, jest to przypadek. Ta koszulka to jest przypadek, prezent, który gdzieś tam od kogoś dostał, nawet nie zwrócił na to uwagi i nie jest mu znany ten zespół." mec. Edyta Skwira :-)
Czlowieksniegu Napisano 28 Maj Napisano 28 Maj 6 minut temu, bjar_1 napisał: O gustach (muzycznych) Czy ja wiem- znam ludzi, którzy grali w K 88, czy Legionie :-)
Czlowieksniegu Napisano 28 Maj Napisano 28 Maj 2 minuty temu, bjar_1 napisał: Dzień dobry mówili Nie mam pojęcia- sąsiadów nigdy nie poznałem.
PAULUS_pl Napisano 28 Maj Napisano 28 Maj W dniu 25.05.2026 o 17:31, bjar_1 napisał: Stabilnie... No w końcu, pierwszy raz bronią właściwej granicy i są po właściwej stronie płotu
Czlowieksniegu Napisano 30 Maj Napisano 30 Maj 7 minut temu, bjar_1 napisał: O kurde, to ten No baaaaaaaaaaaa..... Więcej- ostatni czasy jest w "doskonałej" formie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się