karpik Napisano 17 Styczeń Napisano 17 Styczeń 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Przecież w Polsce jest na to paragraf. Za sam głupi ryj dyszkę bym mu wrzucił. 4
fala Napisano 17 Styczeń Napisano 17 Styczeń 3 godziny temu, karpik napisał: Przecież w Polsce jest na to paragraf. Za sam głupi ryj dyszkę bym mu wrzucił. Psychicznie chorzy to raczej się wymigają paragrafom.
Cronos Napisano 22 Styczeń Napisano 22 Styczeń https://frontstory.pl/hektar-rosyjskiego-raju/?fbclid=IwY2xjawPeywlleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBFVDdSRVFjd0NjUjJnQmdIc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHpLQ6iMjgiF-lQf5fbrsnd9_tX_dnc-sI5-TTtmJB6Y7PPBTUKOVTvFEFrtx_aem_WFBN4sf2nVBKvRYIbn-Hmg hmm
karpik Napisano 30 Styczeń Napisano 30 Styczeń 19 minut temu, bodziu000000 napisał: Bo na event w lesie z tortem jest za zimno?
Cronos Napisano 30 Styczeń Napisano 30 Styczeń Cud ! Buzie widze ! A taki chory, że do sądu nie potrafi dojść.
Cronos Napisano 31 Styczeń Napisano 31 Styczeń Kontrowersyjny kongres Brauna. Właściciel obiektu oddaje pieniądze Ukrainie https://share.google/5Oz1SUY5CQzfkjiCw :D
Jedburgh_Ops Napisano 31 Styczeń Napisano 31 Styczeń 10 minut temu, Cronos napisał: Kontrowersyjny kongres Brauna. Właściciel obiektu oddaje pieniądze Ukrainie https://share.google/5Oz1SUY5CQzfkjiCw :D No to „szczęść boże” panie braun. Przysłuży się pan zakupowi paru dronów dla armii ukraińskiej, albo generatora prądu dla jakiejś ukraińskiej wsi. Brawo panie braun.
Jedburgh_Ops Napisano 31 Styczeń Napisano 31 Styczeń (edytowane) W dniu 30.01.2026 o 08:14, bodziu000000 napisał: Ale, ale! Słuchajcie! Tatuś w grobie się z radości przewraca - Moniś Jaruzelska wraca do korzeni rodzinnych. Na kongresie brauna będą: ...osoby o postawach prorosyjskich, lekarze, którzy utracili prawo wykonywania zawodu z powodu m.in. narracji antyszczepionkowych, to będą różni politycy, którzy są gdzieś na marginesie życia politycznego w Polsce np. Janusz Korwin-Mikke czy Stanisław Michalkiewicz i radykalnie prawicowi dziennikarze np. Marcin Rola albo Monika Jaruzelska. Edytowane 31 Styczeń przez Jedburgh_Ops
Jedburgh_Ops Napisano 31 Styczeń Napisano 31 Styczeń (edytowane) 22 minuty temu, bodziu000000 napisał: Prezes Władysław Grochowski nie oszalał, bo to fajny idealista, ale działowi PR Arche to nie zazdroszczę najbliższych kilku kwartałów albo i lat za numer z niedopilnowaniem tego, jakim szumowinom wynajmuje się powierzchnię tej firmy. ___________________________________ Czuchnowskiemu palec omsknął się na klawiaturze - po wojnie jest nie 61 lat, ale 81. Edytowane 31 Styczeń przez Jedburgh_Ops
Cronos Napisano 31 Styczeń Napisano 31 Styczeń Wszystkie szury w jednym miejscu. Bękarty Wojny mi się skojarzyły:p
Jedburgh_Ops Napisano 1 Luty Napisano 1 Luty 3 godziny temu, mensguth6 napisał: Ale że ig gdyż Monika tak nisko upadła? Fałsz, obłuda, hipokryzja zawsze wylizą na powierzchnię prędzej lub później. Do tego tajone poglądy. Po latach kreowania się w podcastach na spokojną, kulturalną, miłą i sympatyczną, emocjonalnie zrównoważoną centrystkę jest BUM! i mamy prawdziwą Jaruzelską. A nie musiało tak być. Osobiście znam jej wykładowców, gdy studiowała psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Nieraz o niej rozmawiałem z nimi. Wybitną studentką nie była, ale była dobrą studentką. A że uczyli ją idealiści (byli hipisi) z doktoratami z psychologii, ludzie pałowani i gazowani w '68 to odebrała solidne nauki w kwestii tego, jak wygląda ludzka przyzwoitość. I nauki poszły w las. Dziś można do tego braunowskiego pomiotu mieszkającego w domu Jaruzelskiego mówić - DZIEŃ DOBRY, ROSJA JUŻ TU JEST.
Jedburgh_Ops Napisano 2 Luty Napisano 2 Luty Z kamerą wśród... [wpisać właściwe] Rozboje, narkotyki i miliony z gadżetów. Koledzy Karola Nawrockiego prowadzą biznes Lechii Gdańsk
Cronos Napisano 2 Luty Napisano 2 Luty To co dla normalnych jest patologicznym zachowaniem, tym "prawdziwym normalnym" imponuje. Pokaż ten artykuł Sebkowi z osiedla to powie "swój chłop". I to jest długofalowy proces normalizacji patologii z której trudno będzie wyjść na prostą. W weekend rozmawiałem ze "znajomym", rocznik 80 około, komunę pamięta jako beztroskie dzieciństwo. I mi teraz opowiada peany na temat Brauna i jak to postkomuna zniszczyła Polskę i tylko Braun może nas uratować. I najlepsze fikołki! Komuna to zło, ale Braun zrobi że będzie dobrze jak ...za komuny... Error, wysiadam. Nie ma co się takich ludzi pytać o program wyborczy wodza, logika jest prosta, mnie w życiu nie wyszło, to innym którym wyszło, trzeba te życie spieprzyć
Jedburgh_Ops Napisano 2 Luty Napisano 2 Luty (edytowane) 54 minuty temu, Cronos napisał: To co dla normalnych jest patologicznym zachowaniem, tym "prawdziwym normalnym" imponuje. Pokaż ten artykuł Sebkowi z osiedla to powie "swój chłop". I to jest długofalowy proces normalizacji patologii z której trudno będzie wyjść na prostą. W weekend rozmawiałem ze "znajomym", rocznik 80 około, komunę pamięta jako beztroskie dzieciństwo. I mi teraz opowiada peany na temat Brauna i jak to postkomuna zniszczyła Polskę i tylko Braun może nas uratować. I najlepsze fikołki! Komuna to zło, ale Braun zrobi że będzie dobrze jak ...za komuny... Error, wysiadam. Nie ma co się takich ludzi pytać o program wyborczy wodza, logika jest prosta, mnie w życiu nie wyszło, to innym którym wyszło, trzeba te życie spieprzyć Czy wiesz, jakie wykształcenie mają „znajomy” i jego rodzice; jakie są ich zawody? Syn wspólnika mojej firmy (magistra ekonomii) głosował np. na Kukiza. Bo tak. Teraz to już nawet nie pytam, na kogo głosuje. I tacy ludzie zlikwidują kiedyś tutejszy kraj i jego państwowość. Polak to w dziejach ludzkości największy autodestruktor. Polacy nie zasłużyli na rok 1989, a ci, którzy zasłużyli odchodzą. Edytowane 2 Luty przez Jedburgh_Ops
Cronos Napisano 3 Luty Napisano 3 Luty Od tych psycholi zaczyna się odcinać Bosak i Memcen, dochodzi do "normalizacji" zwykłej konfy. Bo przy tych psycholach to geniusze z Harwardu:p Może to ich plan? (Teoria spiskowa:o)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się