Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
1 godzinę temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Chłopaczki nieźle strolowali te faszystowskie śmiecie, pokazując palcami znak orientacji politycznej :)

Napisano
6 minut temu, bjar_1 napisał:

G6831wBXUAM1E7B.jpg

W drodze do pracy mam też takie hasło. Wydźwiękiem i otoczeniem podobne- nadzorowany ochroną gołębnik, obok złom.

IMG20251112123523.jpg

Napisano (edytowane)
37 minut temu, karpik napisał:

W drodze do pracy mam też takie hasło. Wydźwiękiem i otoczeniem podobne- nadzorowany ochroną gołębnik, obok złom.

IMG20251112123523.jpg

Dopisał bym cichaczem tłumaczenie cyrylicą. Lub dopisał "a nie rosja". Trolling lvl hard.

Edytowane przez Cronos
Napisano
36 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

W sumie po delegalizacji Polskiej partii komunistycznej trafiła się okazja na przytulenie głosu paru czerwonych szurów. A u nich każdy szur znajdzie miejsce.

Napisano
52 minuty temu, karpik napisał:

 

AYhHOfmr8eMONu55pq5DcBjvzAjN9aE1.jpg

Grisza w formie. Dziś głosował za ruskim gazem. Myślę że on zakrywa te oko, bo jest półgłówkiem i tak czy siak ogarnia tylko jedno naraz.

  • Haha 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie