Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.07.2023 o 23:26, fala napisał:

Sekretarz Stanu... chyba umysłu.

anruszkiewicz.jpg

Ten Michelin z lewej z mózgiem jednokomórkowca jest lepszy. Idealny kandydat na członka pisowskiej KRRiT albo RDI. Idealny kandydat do wytłumaczenia profesorom Grabowskiemu i Engelking, że się mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirit...

"Wiesz, że jest zła kobieta (stacja)"

Yhmmmm... pal licho, że klient już od lat z Fundacją nie jest związany... Ale jak łajnem rzucicie, to może się coś przyklei...


Ale jeśli szukasz związku, między naszymi brunatnymi rodakami, a, np. reportażem w TVN, to... proponuję mocno przemyśleć narrację i nie iść tą drogą.
Już pal licho, że debile się przyznały, już pal licho, że Wasz prokurator w tym uczestniczył... ale masz sporo innych zdjęć, w tym ostatnie dzbana,który jest sekretarzem w ministerstwie*, a które pokazują miłośników Adolfa z gaciami opuszczonymi do kolan.


* w normalnym kraju, taki śmieć albo samodzielnie złożyłby dymisję, albo jeszcze szybciej zostałby zdymisjonowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Jaki związek mają nasi rodzimi pogrobowcy Adolfa z twoimi wpisami?

A u Was* , to biją Murzynów...

 

* Jak Sierzputowskiemu wszystko Mu się z dupą kojarzy ...

Edytowane przez szutnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Jedburgh_Ops napisał:

Ten Michelin z lewej z mózgiem jednokomórkowca jest lepszy. Idealny kandydat na członka pisowskiej KRRiT albo RDI. Idealny kandydat do wytłumaczenia profesorom Grabowskiemu i Engelking, że się mylą.

Takie wymądrzanie się podparte fejkowym zdjęciem ? Nie ma Pan lepszych argumentów ?

https://demagog.org.pl/fake_news/falszywe-zdjecie-adama-andruszkiewicza-znowu-krazy-po-sieci/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, fala napisał:

Rozliczał spore kwoty za przejazdy samochodem choć nie miał własnego. Podejrzewam że jednak poruszał się autem a nie konno - użyczonym, wypożyczonym.

Ale to jeszcze nic, inny poseł przestawił koszty za przejazd promem morskim i samolotem. A dziennikarze odkryli że nie ma samolotu ani statku !

Artykuł spory ale nie ma nawet cienia wyjaśnienia na czym polegała zbrodnia. Czyli kolejna bzdura która Pan cytuje bez zastanowienia czy celowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufo naziola woziło, nie rozumiesz problemu czy udajesz, bo niewiele odstajesz od tego matoła?

A poza tym nie chce mi się z tobą gadać, nie pisz więcej do mnie.

Edytowane przez fala
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirit... może, skoro nie potrafisz i/lub nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem tytułu wątku, to ty powinieneś do sanatorium zajrzeć? Choć przyznaję, nie wiem, czy okulistyczne są...

 

 

PS Przez litość dla ciebie i tuza Daca, pominę próby tłumaczenia, czym jest "Międzynarodówka", kto brał udział w PW i ilu żołnierzy (L)WP zginęło na Czerniakowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit... może, skoro nie potrafisz i/lub nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem tytułu wątku, to ty powinieneś do sanatorium zajrzeć? Choć przyznaję, nie wiem, czy okulistyczne są...

Polecam Uzdrowisko Nałęczów , w ramach którego funkcjonuje klinika okulistyczna  prof. Zagórskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit... może, skoro nie potrafisz i/lub nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem tytułu wątku, to ty powinieneś do sanatorium zajrzeć? Choć przyznaję, nie wiem, czy okulistyczne są...

PS Przez litość dla ciebie i tuza Daca, pominę próby tłumaczenia, czym jest "Międzynarodówka", kto brał udział w PW i ilu żołnierzy (L)WP zginęło na Czerniakowie....

 

9 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

PS
Znajdź różnice*....
* choć samo zestawienie zdjęć jest uwłaczające dla P. Traczyk-Stawskiej....

- Pan żartuje teraz. Ale gratuluję poczucia humoru..

À propos tytułu Z kamerą wśród... myślę, że jest zajebisty – od strony lewej do prawej.

W wtorek ok. godz. 20.00 byłem na placu Marszałka J. Piłsudskiego jak warszawiacy śpiewali (nie)zakazane piosenki, a tej pani - już dobre kilka lat - W. Traczyk Stawskiej jakoś nie widziałem..

 

Rozumiem, że wyrok dla Mariki M. był normalny.. tak?  😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Spirit of Warsaw napisał:

 

- Pan żartuje teraz. Ale gratuluję poczucia humoru..

À propos tytułu Z kamerą wśród... myślę, że jest zajebisty – od strony lewej do prawej.

 

 

W wtorek ok. godz. 20.00 byłem na placu Marszałka J. Piłsudskiego jak warszawiacy śpiewali (nie)zakazane piosenki, a tej pani - już dobre kilka lat - W. Traczyk Stawskiej jakoś nie widziałem..

 

Rozumiem, że wyrok dla Mariki M. był normalny.. tak?  😏

 

Marny człowieku, kara za usiłowanie rozboju ma sankcje od 2 do 12 lat więzienia. Co do jej winy, usiłowania rozboju i uszczerbku na zdrowiu ofiary nie było wątpliwości. Dostała łagodny wymiar kary. Przestań powtarzać głupoty po debilach bo sam na takiego wychodzisz.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Spirit of Warsaw napisał:

- Zajebista opinia, stara agenturalna metoda odwracania uwagi od istoty sprawy. Jesteś antykacap jak z Turskiego intelektualista, idioto.

 

Może więc odnieś się do opini zamiast do mojej agenturalnej działalności.

Jest tysiące podobnych spraw z podobnymi i gorszymi wyrokami. W tej chodzi tylko o małostkowe, wręcz dziecinne zachowanie Sub Zero( za walkę z lgbt nie każemy), mające za to poważne konsekwencje, bo daje tylko paliwo/przyzwolenie podobnym rasistom i degeneratom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie