karpik Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń 30 minut temu, M81 napisał: Też mam parę historyjek obrazkowych.
karpik Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń 2 minuty temu, M81 napisał: Zrobiłeś je w Paincie? Nie, ale przynajmniej nie są ruskim fejkiem jak twoje wrzuty.
karpik Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń (edytowane) 37 minut temu, M81 napisał: Czy te fejki są teraz z tobą w pokoju? A jak to inaczej nazwać niż fejk? Może po pissowsku? Manipulacja, nadinterpretacja, niedopowiedzenie czy może ulubione - wolność słowa? " Co naprawdę napisał Le Grand Continent Artykuł stwierdza, że -11 państw członkowskich Unii Europejskiej „Labubu” miało większe zainteresowanie w Google niż „Ukraina” w 2025 r., mierzone według indeksu popularności trendów wyszukiwania, a nie całkowitego wolumenu wyszukiwań. -autorzy twierdzą, że dane pochodzą z corocznego podsumowania Google „Year in Search” (“Rok w wyszukiwarce”), które pokazuje hasła zyskujące najbardziej na popularności relatywnie do poprzedniego roku, a nie najczęściej wyszukiwane ogółem. Co to oznacza w praktyce Google faktycznie publikuje dane o trendach wyszukiwania, które pokazują, jakie zapytania zyskiwały najwięcej zainteresowania rok do roku (np. “Labubu”, wybory, seriale). To nie jest bezpośrednie porównanie całkowitej liczby zapytań „Labubu” vs „Ukraina” w sensie, że ludzie ogółem więcej szukali jednego niż drugiego. To raczej mierzenie przyrostu względnej popularności tych haseł w danym kraju — i tylko w niektórych krajach mogło się okazać, że “Labubu” było bardziej „trendujące” niż “Ukraina”. Ograniczenia takiej mapy Nie pokazuje ogólnego wolumenu wyszukiwań. – Google Trends indeksuje zainteresowanie, a nie absolutne liczby. Nie oznacza, że ludzie w danym kraju w sumie szukali więcej „Labubu” niż „Ukraina”. – Może to znaczyć tylko, że popularność „Labubu” rosła szybciej rok do roku. Artykuł Le Grand Continent używa własnej interpretacji danych. – Nie ma oficjalnej dokumentacji Google, która publikuje taką mapę w tym formacie." Czy więc Warzecha pisząc "Polska jest jednym z tych krajów, gdzie Labubu przyciągnęło w internecie więcej uwagi w 2025 r. niż Ukraina " , pisze coś co ma związek z rzeczywistością? Nie. Może to jedynie świadczyć, że np. zamiast milona wyszukiwań "Ukraina", w kolejnym roku było ich tylko 1,2M- wzrost o 20% W tym samym czasie "labubu" miało 1000 do 1500 rok do roku- czyli wzrost o 50% . Można z tego zrobić głupią mapkę. Czy ona i czymś świadczy? Edytowane 1 Styczeń przez karpik 1
M81 Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń I gdzie są te ruskie fejki? Może w 2026 powinieneś bardziej zainteresować się labubu niż Ukrainą. Będziesz zdrowszy.
karpik Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń 3 minuty temu, M81 napisał: I gdzie są te ruskie fejki? Może w 2026 powinieneś bardziej zainteresować się labubu niż Ukrainą. Będziesz zdrowszy. Myślałem, że jesteś zwykłym trollem, a tu po prostu nie rozumiesz co czytasz. Masz w gratisie i idź dalej szukać sensacji dla kremlaków: 1
M81 Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń Zamiast ogłaszaniem ruskich fejków zajmij się po prostu labubu albo innym puchatkiem. Będziesz zdrowszy.
karpik Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń (edytowane) 3 minuty temu, M81 napisał: Zamiast ogłaszaniem ruskich fejków zajmij się po prostu labubu albo innym puchatkiem. Będziesz zdrowszy. Odrzucasz nawet logikę, wiedząc, że ta mapa nie może być realna, jeśli chodzi o zainteresowanie sprawą, dlatego to prostuję. Żeby twoja pissowsko- kremlowska retoryka nie przebijała się bezkarnie na forum. Edytowane 1 Styczeń przez karpik 1
M81 Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń Sprostowanie będzie miało większą wartość jeżeli wskażesz czy Kreml stoi za Francuzami, Warzechą czy może Labubu (a raczej jego twórcą)
karpik Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń 8 minut temu, M81 napisał: Sprostowanie będzie miało większą wartość jeżeli wskażesz czy Kreml stoi za Francuzami, Warzechą czy może Labubu (a raczej jego twórcą) To tym masz czas na szukanie, nawet największych głupot i absurdów pasujących do twoich propagandowych imaginacji. Internet jest wielki i głupi. Znajdziesz na pewno jeszcze dużo tego, co jest potrzebne tobie i twoim idolom/mocodawcom.
szutnik Napisano 1 Styczeń Napisano 1 Styczeń 5 godzin temu, karpik napisał: Myślałem, że jesteś zwykłym trollem, a tu po prostu nie rozumiesz co czytasz. Masz w gratisie i idź dalej szukać sensacji dla kremlaków: W diagnostyce tego pacjenta raczej należy przyjąć , że używa argumentum ad bije a nie w/w wymienionych. Tego określenia , z lekkim sarkazmem używał był prof. Leon Koj - a on wiedział co używać
Cronos Napisano 3 Styczeń Napisano 3 Styczeń Mamy godzinki u Rydzyka, miesięcznicę u Kaczora, teraz doszły tygodniówki u Batyra.
karpik Napisano 9 Styczeń Napisano 9 Styczeń 25 minut temu, bjar_1 napisał: "nowy rząd nie może być rządem z udziałem czy nawet z poparciem zwolenników pana Brauna" Przypomni mi ktoś, komu poparcie w wyborach prezydenckich dał G.B i czy wtedy ktoś w piss te poparcie odrzucał?
bjar_1 Napisano 9 Styczeń Napisano 9 Styczeń Wstawiłem jako ciekawostkę. Przecież wiadomo, że Kaczyński dałby nawet diabłowi, żeby tylko wrócić do władzy. 2
Jedburgh_Ops Napisano 11 Styczeń Napisano 11 Styczeń „Czołem kibice” - rzucił prezydent Karol Nawrocki, witając się w sobotę z uczestnikami Pielgrzymki Kibiców w Częstochowie. I serdecznie uścisnął Tomasza P. ps. „Dragon”, wielokrotnie karanego przywódcę gangu kiboli Jagiellonii Białystok. Obecnie „Dragon” czeka na wyrok sądu drugiej instancji, po tym, jak w 2024 r. został nieprawomocnie skazany na 6 lat więzienia za propagowanie nazizmu, kierowanie gangiem i pobicia.
bodziu000000 Napisano 11 Styczeń Napisano 11 Styczeń 2 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał: „Czołem kibice” - rzucił prezydent Karol Nawrocki, witając się w sobotę z uczestnikami Pielgrzymki Kibiców w Częstochowie. I serdecznie uścisnął Tomasza P. ps. „Dragon”, wielokrotnie karanego przywódcę gangu kiboli Jagiellonii Białystok. Obecnie „Dragon” czeka na wyrok sądu drugiej instancji, po tym, jak w 2024 r. został nieprawomocnie skazany na 6 lat więzienia za propagowanie nazizmu, kierowanie gangiem i pobicia. Jakby co, to Батыр uniewinni
Jedburgh_Ops Napisano 11 Styczeń Napisano 11 Styczeń 5 minut temu, bodziu000000 napisał: Jakby co, to Батыр uniewinni Wiemy. I jeszcze coś z taboru limuzyn pałacowych odwiezie go do domu.
bodziu000000 Napisano 11 Styczeń Napisano 11 Styczeń 59 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Wiemy. I jeszcze coś z taboru limuzyn pałacowych odwiezie go do domu. I jeszcze medal dostanie, za walkę w lasach jak partyzanci
Jedburgh_Ops Napisano 11 Styczeń Napisano 11 Styczeń Dla miłośników zgaduj-zgaduli - kto to może być? Dla ułatwienia dodam, że nie gubernator Gibraltaru oraz nie wicekról Indii, bo oba takie stanowiska były autentyczne.
bodziu000000 Napisano 11 Styczeń Napisano 11 Styczeń 6 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: „Czołem kibice” - rzucił prezydent Karol Nawrocki, witając się w sobotę z uczestnikami Pielgrzymki Kibiców w Częstochowie. I serdecznie uścisnął Tomasza P. ps. „Dragon”, wielokrotnie karanego przywódcę gangu kiboli Jagiellonii Białystok. Obecnie „Dragon” czeka na wyrok sądu drugiej instancji, po tym, jak w 2024 r. został nieprawomocnie skazany na 6 lat więzienia za propagowanie nazizmu, kierowanie gangiem i pobicia.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się