Skocz do zawartości

Postrzelony przez myśliwego


witian

Rekomendowane odpowiedzi

Z punktu widzenia tematu tego wątku to chyba lepiej że tzw. myśliwi strzelają do zwierząt przy lizawkach z odległości 5 metrów.
Jakby urządzali prawdziwe polowania, wówczas faktycznie można by przypadkowo oberwać. Ja kiedyś wylazłem myśliwemu siedzącemu w krzakach wprost przed lufę i ciężko powiedzieć kto się bardziej zestrachał on, czy ja.
No ale trzeźwy był, wiec to pewnie zwykły kłusownik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erih popadasz w coraz większe absurdy próbując usprawiedliwić coś,czego już bez zrobienia z siebie pośmiewiska bronić się nie da.
Czytając Twoje posty można dojść do wniosku,że żyjesz w jakimś innym,wyimaginowanym świecie - jakieś całodobowe orgie i libacje alkoholowe w ambonach - w tym delegacji zagranicznych.Brak wolnych chat na wsiach - tak jakby stosunek w pozycji zgarbionej szorując dupskiem po nieheblowanych dechach ambony z komarem na jajcach miałby być bardziej atrakcyjny od tradycyjnego dymania w samochodzie/stodole itd.

Łuski pochodzą ze strzelnicy,takiej specjalnej dla myśliwców.Tyle,że zamiast do tarczy to wali się w zwierzątka z drewnianej budy.Mogę w każdej chwili podjechać se tam rowerem i cyknąć fotę z ich kolejną garścią na tle ambony.Ale to zbyteczne bo i tak napiszesz,że przytargałem w kieszeni bo mam żal.

A to co pokazujesz nie leżało długo w ściółce"
Pewnie,że nie,bo wybrane były najładniejsze i ajświeższe"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosunek w pozycji zgarbionej szorując dupskiem po nieheblowanych dechach ambony z komarem na jajcach miałby być bardziej atrakcyjny od tradycyjnego dymania w samochodzie/stodole itd."

Vis...
Życie jest krótkie:)


Mogę w każdej chwili podjechać se tam rowerem"
kamerkę zainstaluj w sęku dechy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vis1939, rzecz polega na tym że ja w polowaniach biorę udział regularnie, więc pociskanie głupot na mnie nie działa a tobie żal ściska, co tam to sobie dopisz, że w lesie to myśliwy jest gospodarzem, a ty możesz sobie co najwyżej popsioczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tobie żal ściska, co tam to sobie dopisz, że w lesie to myśliwy jest gospodarzem, a ty możesz sobie co najwyżej popsioczyć"

Gwoli ścisłości - gospodarzem to może być leśniczy itp,a myśliwy dla mnie jest w lesie zupełnie nikim.Jego oddziaływanie na moje poczynania w czasie pobytu w lesie porównałbym do oddziaływania czegoś pomiędzy żukiem gnojowym,a żukiem leśnym.Choć oczywiście oba te dostojne chrząszcze mają niewspółmiernie większe zasługi dla gospodarki leśnej od pasożytów myśliwców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W lesie myśliwy jest gospodarzem...". Erih, bez urazy - wyprodukowałeś jeden z największych idiotyzmów Internetu.
Coś jakby notoryczny gwałciciel wypowiadał się nt. praw do napadanych kobiet. No, idiotyzm w najczystszym wydaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lowiecpolski.pl/index.php?p=Prawnik&nr=201108&o=130

Dzierżawa obwodu łowieckiego nie jest tożsama z dzierżawą gruntu lub rzeczy, o jakiej mówią stosowne przepisy kodeksu cywilnego. Mamy tu natomiast do czynienia z dzierżawieniem prawa do polowania na zwierzęta łowne, które stanowią własność Skarbu Państwa, a nie właścicieli gruntów"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślistwo- pasja jak każda, do tego w moim mniemaniu pokrewna poszukiwaczom, grzybiarzom, wędkarzom; wywodząca się z pierwotnych instynktów zbieracko-łowieckich, do których dokładając rządze płodzenia(bez ciąży;), są moimi ulubionymi instynktami:)
Puki jest to hobby i pasja, chęć przygody, sprawdzenia swoich możliwości, zdolności z nutką niepewności walcie do tych zwierzaczków(wyłączając sapiens sapiens). Tylko z umiarem.
Erih- czy jeżeli te dość szokujące, przytaczane przez Kolegów sytuacje i praktyki byłyby faktem to czy taki strzelacz" jest myśliwym? Jeżeli Twoim zdaniem nie zasługuję na to miano, to nie tłumacz się za niego bo wygląda to na przyzwolenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że wszyscy myśliwi są źli czy jak, bo nie rozumiem po co ta dyskusja?
Dla mnie margines jest wszędzie, jak już pisałem wcześniej. Każdy ma na temat myślistwa i wszystkiego co z nim związane własny pogląd ale po kiego bić pianę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie