Skocz do zawartości

Postrzelony przez myśliwego


witian

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, bert.F napisał:

" Gość" nazywał się Georg Armstrong , zmarł na raka w 2021 roku , i to choroba  "przykuła " go do wózka 

Hahaha. To cofam leniucha. Spasiony psychopata. 

Umieram, ale zdążę jeszcze zabić parę pięknych zdrowych zwierząt 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, karpik napisał:

Hahaha. To cofam leniucha. Spasiony psychopata. 

Umieram, ale zdążę jeszcze zabić parę pięknych zdrowych zwierząt 🤣

Staczasz się coraz niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Erih napisał:

Staczasz się coraz niżej.

Cieszę się, że odrzucam ludzi o twoim światopoglądzie. W realu też ich szybko eliminuje z otoczenia. Dla mnie to oznacza, że wszystko robię dobrze.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, karpik napisał:

Cieszę się, że odrzucam ludzi o twoim światopoglądzie. W realu też ich szybko eliminuje z otoczenia. Dla mnie to oznacza, że wszystko robię dobrze.😁

Ciesz się dalej. U mnie zostałeś już jednoznacznie zakwalifikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Erih napisał:

Ciesz się dalej. U mnie zostałeś już jednoznacznie zakwalifikowany.

Ale, że odstrzał sanitarny? Łożesz. Będę wypatrywał ambony z pissowską flagą. Wróć... Wybory samorządowe... Z flagą bezpartyjnych samorządowców🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2024 o 20:35, karpik napisał:

Znowu się podszywacie? Szczotka i zmiotka to flaga służb ogarniająca po pissowskich złodziejach.

Dla jasności, ja mam poglądy tak konserwatywne, że dla mnie konfa z przystawkami to zgnili liberałowie. A co dopiero partia do niedawna rządząca.

Inaczej pisząc, na lewo ode mnie nie ma ściany - to ja jestem ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vis....

"PZW jako bratni i analogiczny..."

Jak Ci się chce, sprawdź, co się dzieje w PZW i jak lawino rośnie liczba wędkarzy, którzy występują z wymienionej wydmuszki... Przy czym, bardzo często chodzi o obostrzenia wewnętrznych przepisów i lawinowo rosnące wysokości składek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 16.04.2024 o 19:29, vis1939 napisał:

"eliminacja konfliktowych osobników"

Cóż za wspaniałe pole do popisu i nadużyć😀 Ileż można radośnie strzelać do popularesów? Teraz każda miernota poczuje się niczym Hermann Goering w Puszczy Białowieskiej.

Jak cię taki misiu poczochra albo wilk chapnie bo mu twoje kanapki zapachniały łatwym żarciem, to przypomnij sobie ten swój wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Erih napisał:

Jak cię taki misiu poczochra albo wilk chapnie bo mu twoje kanapki zapachniały łatwym żarciem, to przypomnij sobie ten swój wpis.

Widziałem kiedyś wywiad z australijskim surfer'em , któremu rekin wpierdzielił nogę i jakoś nie miał ochoty wyrżnąć wszystkich rekinów na świecie. Wiedział, że wszedł na nie swój teren i za to zapłacił i w na tym polega różnica między człowiekiem cywilizowanym a człowiekiem o mentalności jaskiniowca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, szutnik napisał:

Widziałem kiedyś wywiad z australijskim surfer'em , któremu rekin wpierdzielił nogę i jakoś nie miał ochoty wyrżnąć wszystkich rekinów na świecie. Wiedział, że wszedł na nie swój teren i za to zapłacił i w na tym polega różnica między człowiekiem cywilizowanym a człowiekiem o mentalności jaskiniowca .

Pewnie widziałem ten sam, albo bardzo podobny materiał. Tylko jest pewna różnica kiedy wchodzisz w dzicz i jakiś element tej dziczy cię chapnie, a czym innym jest jak to zrobi po drodze ze sklepu do domu. I oszczędź mi demagogii, że kiedyś rósł tu las. Bo to było ponad tysiąc lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Erih napisał:

Jak cię taki misiu poczochra albo wilk chapnie bo mu twoje kanapki zapachniały łatwym żarciem, to przypomnij sobie ten swój wpis.

https://polskieradio24.pl/artykul/3144683,tatry-bija-rekordy-popularnosci-prawie-5-mln-turystow-w-2022-r-to-jednak-duze-zagrozenie-dla-przyrody

Tu masz przykładowy prawdziwy problem, ale z turystami tysiącami zadeptującymi atrakcyjne tereny górskie.Za tym idzie oczywiście durne dokarmianie i zostawianie odpadków, że o całej reszcie nie wspomnie bo jest oczywista.No ale łatwiej odstrzelić misia niż ograniczyć turystykę i płynącą z tego grubą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vis1939 napisał:

https://polskieradio24.pl/artykul/3144683,tatry-bija-rekordy-popularnosci-prawie-5-mln-turystow-w-2022-r-to-jednak-duze-zagrozenie-dla-przyrody

Tu masz przykładowy prawdziwy problem, ale z turystami tysiącami zadeptującymi atrakcyjne tereny górskie.Za tym idzie oczywiście durne dokarmianie i zostawianie odpadków, że o całej reszcie nie wspomnie bo jest oczywista.No ale łatwiej odstrzelić misia niż ograniczyć turystykę i płynącą z tego grubą kasę.

https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art40069511-slowacja-zabito-niedzwiedzia-zwierze-ranilo-wczesniej-piec-osob

Uważasz że ludzie powinni się może z Liptowskiego Mikulasza wyprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje na terenie parku narodowego i w jego bezpośredniej bliskości.Więc kto tu komu się pakuje z buciorami do domu?

To, że sporadycznie jakiemuś miśkowi odwaliło i se poszedł gdzieś do centrum miasta jest przykładem z tzw dupy.

https://podroze.onet.pl/aktualnosci/ataki-niedzwiedzi-na-slowacji-tpn-sa-to-bardzo-rzadkie-sytuacje/chb6gnd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie