Skocz do zawartości

Muzeum II Wojny do przeróbki"


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

no niedługo będziesz zupę z kory okraszoną robaczkami wpierniczał. Uchwalono. Tak dla lewych cymbałów informacja;)

Napisano
1 minutę temu, karpik napisał:

 

IMG_20250201_210908.jpg

Tak nie można! Jego trzeba przytulić , pogłaskać po główce , może zmienić pieluszkę. A tak doprowadzisz do tego ,że Mu żyłka pęknie a bo co...

Napisano
2 minuty temu, Tyr napisał:

no niedługo będziesz zupę z kory okraszoną robaczkami wpierniczał. Uchwalono. Tak dla lewych cymbałów informacja;)

Nie muszę. Nie wiem jak tam u was ale u nas są różne rzeczy w sklepach. Mięsko też. Wołowinka, wieprzowinka, kurczaczki. Robaczków nie widziałem.

Napisano
3 minuty temu, Tyr napisał:

no niedługo będziesz zupę z kory okraszoną robaczkami wpierniczał. Uchwalono. Tak dla lewych cymbałów informacja;)

Kaftanik dobrze zawiązany? Wygodnie? Teraz pomyśl przez sekundę spokojnie. Kto ci każe jeść robaki? Tusk z Trzaskowskim będzie sprawdzał czy normę na tydzień przejadłeś? Kontynuuj leczenie i powodzenia.

Napisano
2 minuty temu, szutnik napisał:

Tak nie można! Jego trzeba przytulić , pogłaskać po główce , może zmienić pieluszkę. A tak doprowadzisz do tego ,że Mu żyłka pęknie a bo co...

po małej główce to najwyżej mógł byś mnie pocmokać;)

Napisano
7 minut temu, Tyr napisał:

Chcesz wpirerniczaj nawet, se hoduj, zbieraj ale nie każ innym...

Poluźnij kaftanik jednak.

Napisano
14 minut temu, Tyr napisał:

po małej główce to najwyżej mógł byś mnie pocmokać;)

Twoje preferencje seksualne mnie nie interesują...

Napisano (edytowane)

mam rolmalne:) ale dla ciebie z radością zrobię wyjątek  Tyle o pieszczotach gadasz,;)

Edytowane przez Tyr
Napisano
4 minuty temu, Tyr napisał:

mam rolmalne:) ale dla ciebie z radością zrobię wyjątek 

skoro uważasz ,że rolmalne , to dobrze . Cieszę się ,że Twoi ulubieńcy lewakowie coś u Ciebie naprostowali :) Dla mnie Bi jak i cała LGBTQ jest normalnością , bo do łóżek innych nie zaglądam .

  • Tak trzymać 1
Napisano (edytowane)

O,, Widzę, że towarzystwo niuchania własnych bąków zorganizowało sobie konkurs na dzbana forumowego i przyznajecie wazony za pierdy. Kto prowadzi?

Edytowane przez Tyr
Napisano
21 minut temu, Tyr napisał:

O,, Widzę, że towarzystwo niuchania własnych bąków zorganizowało sobie konkurs na dzbana forumowego i przyznajecie wazony za pierdy. Kto prowadzi?

Jesteś w tym względzie nie do pokonania. Myślę ,że nawet na Dzbana Roku ( i kilku poprzednich lat ) tego forum.

Napisano
1 minutę temu, szutnik napisał:

Co Ty wiesz o oszukiwaniu!  Idź do Tyra na naukę . On nawet z Orwella zrobił pisarza prawicowego 🤣

Ale natura jest jaka jest. Pedały są wśród zwierząt. No tak, pedały to zwierzęta 😒 Ale zwierzęta to natura. Dlaczego pederastia jest nienaturalna?

Napisano
3 godziny temu, Tyr napisał:

Lewusy: silni w kupie i inteligentni razem... 

Nie martw się i nie zniechęcaj - wielu geniuszy było, za zycia niedocenianych. Po prostu świat nie jest jeszcze gotowy na głębie twoich przemysleń

  • Tak trzymać 1
  • Haha 1
Napisano
9 minut temu, canabis.dw napisał:

Nie martw się i nie zniechęcaj - wielu geniuszy było, za zycia niedocenianych. Po prostu świat nie jest jeszcze gotowy na głębie twoich przemysleń

Niestety nie ma tu jego autorskich przemyśleń. Dzięki tyrowi masz prawie na żywo przekaz z tvrubel. Wygłasza "prawdy" tam objawione bez użycia górnych partii ciała.

Napisano

o widzę, że chłopcy płaskostopcy nie mogą się doczekać śniadych habibi:) Bramy powitalne będziecie stawiać, jak to w genetycznym zwyczaju macie? 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie