Skocz do zawartości

Muzeum II Wojny do przeróbki"


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Godzinę temu, karpik napisał:

Niestety nie ma tu jego autorskich przemyśleń. Dzięki tyrowi masz prawie na żywo przekaz z tvrubel. Wygłasza "prawdy" tam objawione bez użycia górnych partii ciała.

No i jak to nie ma jego "autorskich przemyśleń" ?? słyszałeś wcześniej gdzies o "zwyczajach genetycznych"?

Napisano

Jeżeli Polska będzie zmuszona zapewnić migrantom takie sam socjal jak w Niemczech to będzie musiała płacić za jednego minimum 2455 PLN zasiłku bezterminowo (Polak dostanie 1622 ale tylko przez pół roku) do tego odpowiednik kindergeld w wysokości 1088 (Polak 800+). Do tego mieszkanie socjalne opłacane minimum przez rok z pieniędzy publicznych. Powierzchnia minimum 50 m2 dla pierwszej osoby za każdą kolejną dodatkowe 10-15m2. Do tego opłacanie wszelkich kursów a dla dzieci zajęć dodatkowych i wiele innych bonusów jak na przykład bilety do kina czy darmowy wstęp na baseny itd itp.

I co zbieracie już pieniążki na utrzymanie nachodźców, których sprowadzi donek. 

Napisano

Zapisuj to, mówie Ci -najlepiej w kilku egzemplarzach  bo  serwery rzecz nie trwała,

Musimy wyciągać wnioski z błędów przeszłości- niech kleska równa spalenia biblioteki aleksandryjskiej sie nie powtórzy

Napisano
11 godzin temu, MarekA napisał:

Ale natura jest jaka jest. Pedały są wśród zwierząt. No tak, pedały to zwierzęta 😒 Ale zwierzęta to natura. Dlaczego pederastia jest nienaturalna?

Logika: jak coś występuje w naturze to jest naturalne ?

Czyli kanibalizm, gwałty, okaleczanie występują w naturze więc fajne, ba, wymigają afirmacji i upowszechniania ?

Tylko pytam bo nie ogarniam...

Napisano
33 minuty temu, Janko Muzykant napisał:

Logika: jak coś występuje w naturze to jest naturalne ?

Czyli kanibalizm, gwałty, okaleczanie występują w naturze więc fajne, ba, wymigają afirmacji i upowszechniania ?

Tylko pytam bo nie ogarniam...

Logika typu, że skoro mamy czerwoną krew to każdy jest z natury komunistą 🤣 

  • Tak trzymać 1
Napisano

Tak byś nie zmęczył się tym zastanawianiem... Rafau vel Bonżur przeznaczył 876 tyś z budżetu a unia dorzuciła jeszcze ok 3 mln

Napisano
37 minut temu, Tyr napisał:

Tak byś nie zmęczył się tym zastanawianiem... Rafau vel Bonżur przeznaczył 876 tyś z budżetu a unia dorzuciła jeszcze ok 3 mln

Jak juz sie dowiadywałes to pochwal sie ile Ci zaproponowali za zrobienie z siebie geja?

 

  • Tak trzymać 1
Napisano (edytowane)

Nie no bez jaj Ty na prawdę jesteś taki głupi i myślisz że homoseksualizm można rozpropagowac  czy też upowszechnić i unia daje na to pieniadze?

Edytowane przez canabis.dw
Napisano

W sumie Rafau mało na elgiebeciarstwo wydał. W porównaniu do Fuj-Fuja, i Via Trocina za 750 tyś to grosze są:) 

Napisano
16 minut temu, Tyr napisał:

W sumie Rafau mało na elgiebeciarstwo wydał. W porównaniu do Fuj-Fuja, i Via Trocina za 750 tyś to grosze są:) 

Jak bardzo niepewnym swojej seksualności trzeba być, żeby co 2 tygodnie wszystkim dookoła oznajmiać, że nie jest się gejem. 

  • Tak trzymać 1
Napisano
7 minut temu, Tyr napisał:

Hans Kloss miał rację mówiąc: "Wyjątkowa z ciebie kanalia, Brunner":)

Gitb1qsXMAIIVY_.jpeg

Przypomnieć ci ile zapłaciliśmy kar dzięki piss, za niewykonanie wyroków unijnych? 

Bardzo ważne jest to co poniżej zaznaczonego. W razie W można trochę pościemniać z "pomocą" i za rok rzucić papierami na naszych uchodźców. Mamy mocne karty. Tfusk nie może pójść tu za dużo na rękę unii bo straci politycznie, a tylko tego się boi każda polityczna mafia. Będzie wolał płacić niż wykonać ruch. Przynajmniej przed wyborami...

Napisano
15 minut temu, Tyr napisał:

Hans Kloss miał rację mówiąc: "Wyjątkowa z ciebie kanalia, Brunner":)

Gitb1qsXMAIIVY_.jpeg

Unia =razem, czego nie rozumiesz?

Napisano

a czego ty nie rozumiesz, że za chwilę będziemy mieć to samo co we francji, niemczech, Szwecji, Włoszech i nie dość tego będziesz finansował ten burdel...

Napisano
8 minut temu, Cronos napisał:

Unia =razem, czego nie rozumiesz?

Razem to partycypujemy w problemach innych.

Najlepiej to widać w sprawie migracji - wielkość dofinansowania z uni do zapory na granicy z Białorusią była imponująca choć nie tak bardzo jak kwota z unii dla uchodźców z Ukrainy jakich przyjęliśmy.

Teraz unici bezkrytycznie będą się zachwycać przymusowymi przesiedleniami inżynierów i lekarzy do Polski.

Napisano
21 minut temu, karpik napisał:

Przypomnieć ci ile zapłaciliśmy kar dzięki piss, za niewykonanie wyroków unijnych? 

Bardzo ważne jest to co poniżej zaznaczonego. W razie W można trochę pościemniać z "pomocą" i za rok rzucić papierami na naszych uchodźców. Mamy mocne karty. Tfusk nie może pójść tu za dużo na rękę unii bo straci politycznie, a tylko tego się boi każda polityczna mafia. Będzie wolał płacić niż wykonać ruch. Przynajmniej przed wyborami...

Ok 100 tyś rocznie do tego niemce nam łaskawie dorzucą swoich ze 60 tyś w ramach push back'ów...

Napisano
1 minutę temu, Tyr napisał:

Ok 100 tyś rocznie do tego niemce nam łaskawie dorzucą swoich ze 60 tyś w ramach push back'ów...

To na grubo wam tam mieszają we łbach. Łykasz to od 15 lat i zero jakiekolwiek własnej myśli. Nawet to co napisałem przed chwilą wyparłeś w minutę. 

BTW. Najwięcej w historii z zagranicy ściągnęliśmy za piss. I nie piszę tu o Ukraińcach, więc stul pysk hipokryto.

Napisano
18 minut temu, Tyr napisał:

Ok 100 tyś rocznie do tego niemce nam łaskawie dorzucą swoich ze 60 tyś w ramach push back'ów...

A odszczkeasz to jesli sie okaże, że zostaniemy uznani za panstwo znajdujace sie pod presja migracyjna ze wzgledu na Ukrainców i Białorusinów??

Napisano
10 minut temu, Tyr napisał:

nazwać was półgłówkami to nic nie powiedzieć:)

Wiesz dla mnie to Ty jesteś juz na tyle niepowazny, że co bys nie napisał to i tak nie jestes wstanie mnie obrazić, a na obelge z mojej strony po prostu nie zasługujesz

Napisano
5 godzin temu, Tyr napisał:

a czego ty nie rozumiesz, że za chwilę będziemy mieć to samo co we francji, niemczech, Szwecji, Włoszech i nie dość tego będziesz finansował ten burdel...

A będziemy, będziemy mieli . Twoi pupilkowie już o to się postarali , handlując wizami . Jak nam wszystkich odeślą to nawet o ok. pół miliona się zagęści .

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie