canabis.dw Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 Godzinę temu, karpik napisał: Niestety nie ma tu jego autorskich przemyśleń. Dzięki tyrowi masz prawie na żywo przekaz z tvrubel. Wygłasza "prawdy" tam objawione bez użycia górnych partii ciała. No i jak to nie ma jego "autorskich przemyśleń" ?? słyszałeś wcześniej gdzies o "zwyczajach genetycznych"?
Tyr Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 Jeżeli Polska będzie zmuszona zapewnić migrantom takie sam socjal jak w Niemczech to będzie musiała płacić za jednego minimum 2455 PLN zasiłku bezterminowo (Polak dostanie 1622 ale tylko przez pół roku) do tego odpowiednik kindergeld w wysokości 1088 (Polak 800+). Do tego mieszkanie socjalne opłacane minimum przez rok z pieniędzy publicznych. Powierzchnia minimum 50 m2 dla pierwszej osoby za każdą kolejną dodatkowe 10-15m2. Do tego opłacanie wszelkich kursów a dla dzieci zajęć dodatkowych i wiele innych bonusów jak na przykład bilety do kina czy darmowy wstęp na baseny itd itp. I co zbieracie już pieniążki na utrzymanie nachodźców, których sprowadzi donek.
Cronos Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 Zapraszam, może zajmą Ci mieszkanie i w końcu wypieprzysz stąd:) Wymiana na lepsze:)
Tyr Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 38 minut temu, canabis.dw napisał: No i jak to nie ma jego "autorskich przemyśleń" ?? słyszałeś wcześniej gdzies o "zwyczajach genetycznych"? Zjeb genetyczny - Co to znaczy? Definicja w słowniku Miejski.pl mniej więcej to samo:)
canabis.dw Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 Zapisuj to, mówie Ci -najlepiej w kilku egzemplarzach bo serwery rzecz nie trwała, Musimy wyciągać wnioski z błędów przeszłości- niech kleska równa spalenia biblioteki aleksandryjskiej sie nie powtórzy
Janko Muzykant Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 11 godzin temu, MarekA napisał: Ale natura jest jaka jest. Pedały są wśród zwierząt. No tak, pedały to zwierzęta Ale zwierzęta to natura. Dlaczego pederastia jest nienaturalna? Logika: jak coś występuje w naturze to jest naturalne ? Czyli kanibalizm, gwałty, okaleczanie występują w naturze więc fajne, ba, wymigają afirmacji i upowszechniania ? Tylko pytam bo nie ogarniam...
Cronos Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 33 minuty temu, Janko Muzykant napisał: Logika: jak coś występuje w naturze to jest naturalne ? Czyli kanibalizm, gwałty, okaleczanie występują w naturze więc fajne, ba, wymigają afirmacji i upowszechniania ? Tylko pytam bo nie ogarniam... Logika typu, że skoro mamy czerwoną krew to każdy jest z natury komunistą 1
canabis.dw Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 Ja to się zastanawiam jak miałoby wyglądać to "upowszechnianie" homoseksualizmu, dotacje jakieś czy jak? 1
Tyr Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 Tak byś nie zmęczył się tym zastanawianiem... Rafau vel Bonżur przeznaczył 876 tyś z budżetu a unia dorzuciła jeszcze ok 3 mln
canabis.dw Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 37 minut temu, Tyr napisał: Tak byś nie zmęczył się tym zastanawianiem... Rafau vel Bonżur przeznaczył 876 tyś z budżetu a unia dorzuciła jeszcze ok 3 mln Jak juz sie dowiadywałes to pochwal sie ile Ci zaproponowali za zrobienie z siebie geja? 1
canabis.dw Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 (edytowane) Nie no bez jaj Ty na prawdę jesteś taki głupi i myślisz że homoseksualizm można rozpropagowac czy też upowszechnić i unia daje na to pieniadze? Edytowane 2 Luty 2025 przez canabis.dw
Tyr Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 W sumie Rafau mało na elgiebeciarstwo wydał. W porównaniu do Fuj-Fuja, i Via Trocina za 750 tyś to grosze są:)
karpik Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 16 minut temu, Tyr napisał: W sumie Rafau mało na elgiebeciarstwo wydał. W porównaniu do Fuj-Fuja, i Via Trocina za 750 tyś to grosze są:) Jak bardzo niepewnym swojej seksualności trzeba być, żeby co 2 tygodnie wszystkim dookoła oznajmiać, że nie jest się gejem. 1
Tyr Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 Hans Kloss miał rację mówiąc: "Wyjątkowa z ciebie kanalia, Brunner":)
karpik Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 7 minut temu, Tyr napisał: Hans Kloss miał rację mówiąc: "Wyjątkowa z ciebie kanalia, Brunner":) Przypomnieć ci ile zapłaciliśmy kar dzięki piss, za niewykonanie wyroków unijnych? Bardzo ważne jest to co poniżej zaznaczonego. W razie W można trochę pościemniać z "pomocą" i za rok rzucić papierami na naszych uchodźców. Mamy mocne karty. Tfusk nie może pójść tu za dużo na rękę unii bo straci politycznie, a tylko tego się boi każda polityczna mafia. Będzie wolał płacić niż wykonać ruch. Przynajmniej przed wyborami...
Cronos Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 15 minut temu, Tyr napisał: Hans Kloss miał rację mówiąc: "Wyjątkowa z ciebie kanalia, Brunner":) Unia =razem, czego nie rozumiesz?
Tyr Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 a czego ty nie rozumiesz, że za chwilę będziemy mieć to samo co we francji, niemczech, Szwecji, Włoszech i nie dość tego będziesz finansował ten burdel...
Janko Muzykant Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 8 minut temu, Cronos napisał: Unia =razem, czego nie rozumiesz? Razem to partycypujemy w problemach innych. Najlepiej to widać w sprawie migracji - wielkość dofinansowania z uni do zapory na granicy z Białorusią była imponująca choć nie tak bardzo jak kwota z unii dla uchodźców z Ukrainy jakich przyjęliśmy. Teraz unici bezkrytycznie będą się zachwycać przymusowymi przesiedleniami inżynierów i lekarzy do Polski.
Tyr Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 21 minut temu, karpik napisał: Przypomnieć ci ile zapłaciliśmy kar dzięki piss, za niewykonanie wyroków unijnych? Bardzo ważne jest to co poniżej zaznaczonego. W razie W można trochę pościemniać z "pomocą" i za rok rzucić papierami na naszych uchodźców. Mamy mocne karty. Tfusk nie może pójść tu za dużo na rękę unii bo straci politycznie, a tylko tego się boi każda polityczna mafia. Będzie wolał płacić niż wykonać ruch. Przynajmniej przed wyborami... Ok 100 tyś rocznie do tego niemce nam łaskawie dorzucą swoich ze 60 tyś w ramach push back'ów...
karpik Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 1 minutę temu, Tyr napisał: Ok 100 tyś rocznie do tego niemce nam łaskawie dorzucą swoich ze 60 tyś w ramach push back'ów... To na grubo wam tam mieszają we łbach. Łykasz to od 15 lat i zero jakiekolwiek własnej myśli. Nawet to co napisałem przed chwilą wyparłeś w minutę. BTW. Najwięcej w historii z zagranicy ściągnęliśmy za piss. I nie piszę tu o Ukraińcach, więc stul pysk hipokryto.
canabis.dw Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 18 minut temu, Tyr napisał: Ok 100 tyś rocznie do tego niemce nam łaskawie dorzucą swoich ze 60 tyś w ramach push back'ów... A odszczkeasz to jesli sie okaże, że zostaniemy uznani za panstwo znajdujace sie pod presja migracyjna ze wzgledu na Ukrainców i Białorusinów??
canabis.dw Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 10 minut temu, Tyr napisał: nazwać was półgłówkami to nic nie powiedzieć:) Wiesz dla mnie to Ty jesteś juz na tyle niepowazny, że co bys nie napisał to i tak nie jestes wstanie mnie obrazić, a na obelge z mojej strony po prostu nie zasługujesz
szutnik Napisano 2 Luty 2025 Napisano 2 Luty 2025 5 godzin temu, Tyr napisał: a czego ty nie rozumiesz, że za chwilę będziemy mieć to samo co we francji, niemczech, Szwecji, Włoszech i nie dość tego będziesz finansował ten burdel... A będziemy, będziemy mieli . Twoi pupilkowie już o to się postarali , handlując wizami . Jak nam wszystkich odeślą to nawet o ok. pół miliona się zagęści .
Rekomendowane odpowiedzi