Janko Muzykant Napisano 27 Styczeń 2025 Napisano 27 Styczeń 2025 Ze stałej ekspozycji Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku została usunięta fotografia przedstawiająca powstańców warszawskich składających przysięgę w obecności katolickiego kapłana. Będzie jakiś komentarz powstańców ?
Tyr Napisano 28 Styczeń 2025 Napisano 28 Styczeń 2025 Chyba Barabara konsultowała z putinem treść, bo podobne w przekazie.... "Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Holokaustu to żałobna data o wielkim znaczeniu moralnym i humanistycznym. W styczniu 1945 roku Armia Czerwona wyzwoliła obóz koncentracyjny Auschwitz, ujawniając ludzkości prawdę o zbrodniach nazistów i ich popleczników, którzy zamordowali miliony Żydów, Rosjan, Romów i innych narodów. Będziemy nadal sprzeciwiać się, z zasady i stanowczo, próbom przepisania prawnego i moralnego osądu wydanego na nazistowskich katów i ich wspólników. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby bronić prawa ludzi do tożsamości etnicznej, językowej i duchowej oraz zapobiegać rozprzestrzenianiu się antysemityzmu, rusofobii i innych rasistowskich ideologii" ten antysemityzm i rusofobia to chyba tak na przyszłość usprawiedliwienie...
bjar_1 Napisano 28 Styczeń 2025 Napisano 28 Styczeń 2025 Teraz, Tyr napisał: Barabara Bladź tępa jak cała lewica. 1
karpik Napisano 28 Styczeń 2025 Napisano 28 Styczeń 2025 (edytowane) Edytowane 28 Styczeń 2025 przez karpik
karpik Napisano 29 Styczeń 2025 Napisano 29 Styczeń 2025 Kto mu powie, że Jarek jest prawnikiem więc są to zeznania, a nie wywiad?
Tyr Napisano 30 Styczeń 2025 Napisano 30 Styczeń 2025 Kiedyś się mówiło, że każdy głupek strzela w słupek;)
bjar_1 Napisano 30 Styczeń 2025 Napisano 30 Styczeń 2025 Temat się rozmywa. Może założy ktoś 'Figury pozornie niemożliwe'? Taki dobry wątek to był.
Cronos Napisano 30 Styczeń 2025 Napisano 30 Styczeń 2025 Załóż wątek specjalny dla Tyra, żeby sobie tam wrzucał co chce. I nazwij go "piaskownica".
karpik Napisano 30 Styczeń 2025 Napisano 30 Styczeń 2025 33 minuty temu, Tyr napisał: Kiedyś się mówiło, że każdy głupek strzela w słupek;) 3
canabis.dw Napisano 30 Styczeń 2025 Napisano 30 Styczeń 2025 2 godziny temu, Cronos napisał: Załóż wątek specjalny dla Tyra, żeby sobie tam wrzucał co chce. I nazwij go "piaskownica". "kuweta" bardziej by pasowało
Cronos Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 8 minut temu, Tyr napisał: ty faktycznie musisz coś znaczyć w tym nowym porządku,,, pewnie szycha jakaś jesteś co nie będzie zmuszona wpierdalać robaków w serkach, dżemach, itp. Będziesz żarł co niemce kupią mercosur i w Ukrainie a nam sprzedadzą z zyskiem... Z umowy powojennej między ryskimi i niemcami będziesz płacił im za energię.i kupował polski węgiel od niemców... Brawo ty. Masz tak lotny umysł, że już cały uleciał;) Rozgryzłeś mnie. Więc siedź grzecznie, bo każę Ci jeść robaki bez serka :O 1
szutnik Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 40 minut temu, Czlowieksniegu napisał: No przecież nieaktualny był. Nie było w nim zdjęć noszy z psychiatryka ;)
Tyr Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 (edytowane) cronos...to była gorzka ironia. Jak nie pojąłeś toś cep! Tym większy, że tacy jak ty sfrustrowani aktywiści doprowadzili już w historii do ogromnych tragedii ludzkości. Wide Chiny, zsrr Wietnam, rosja, niemcy... Edytowane 1 Luty 2025 przez Tyr
szutnik Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 5 minut temu, karpik napisał: Tyr ma flashbacki z Wietnamu Nieładnie , Karpik. Nieładnie nabijać się z chorego. 1 1
Tyr Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 (edytowane) niuniuś śmieszny jesteś... a nawet beznadziejny...może coś konstruktywnego do linków i informacji, które załączyłem. Bo pajaca z siebie robisz... Edytowane 1 Luty 2025 przez Tyr
Rekomendowane odpowiedzi