Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Komik na Ukrainie pamięta jak Gruzini dali się podpuścić do odbicia Osetii.Nawet udało się im zająć zrównane z ziemią Cchinwali ale gdy ruszyli Rosjanie wojska gruzińskie poszły w rozsypkę.USA i NATO poszczekały,nałożyły sankcje a rosyjskie wojska powróciły na pozycje wyjściowe.

Podobna sytuacja jest obecnie na Ukrainie.USA,NATO i nasi przywódcy nawołują do odbicia Krymu i Donbasu.Na zachętę dostarczają uzbrojenie,zapewniają o poparciu ale nikt z przywódców ukraińskich mimo tych zachęt nie pali się do militarnego ataku.Zdają sobie sprawę że Rosja nie zostawi na pastwę banderowców rosyjskojęzycznych Ukraińców.Militarna klęska będzie dla obecnych władz Ukrainy brutalnym odcięciem od koryta bez potrzeby wkraczania Rosjan do Kijowa.Będą ssać do własnego użytku "pomoc demokratycznego świata" do samego końca i o to im chodzi.Zwykłymi ludźmi nikt sobie głowy nie zawraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, les05 napisał:

Ludzie, którzy oddają swój kraj bez walki wrogowi nie zasługują na szacunek i nie mają prawa nikomu wystawiać rachunków.

Ja szanuję Czechów.Praktycznie nie walczyli w 1938 ale w 1945 szkopom nieźle odpłacili.Słyszałem że w niemieckich domach opieki weterani sraczki dostają gdy usłyszą"na schledano".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hipolit-O4 napisał:

Ja szanuję Czechów.Praktycznie nie walczyli w 1938 ale w 1945 szkopom nieźle odpłacili.Słyszałem że w niemieckich domach opieki weterani sraczki dostają gdy usłyszą"na schledano".

W 1938 chcieli walczyć w ramach koalicji: Francja, Czechosłowacja, Polska i ZSRR, ale nasi się nie zgodzili i niedługo później nasi sami wiali na Zaleszczyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanalie kanaliami i tu zgoda wojna tworzy potwory ale..

Tylko jak się orientuje to nawet w rozkazach wyższego szczebla tych świń od tryzbuda było reazat lachy.Więc to ,,państwo,, ma to niejako statutowo w swojej genealogii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, balans napisał:

W 1938 chcieli walczyć w ramach koalicji: Francja, Czechosłowacja, Polska i ZSRR, ale nasi się nie zgodzili i niedługo później nasi sami wiali na Zaleszczyki...

 czy ciebie balans zupełnie pogibało? W zamian za sojusz z nami chcieli nam orzenić  swoje stare czołgi i ustępstwa z naszej strony.  A i tak to były tylko wybiegi bo liczyli na sowietów. Weź zamiast wydumek które ci się plingną pod czaszką choć, raz wykaż się choć minimalną więdzą

 

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tyr napisał:

 czy ciebie bałam zupełni pogibało? W zamian za sojusz z nimi chcieli nam orzenić  swoje stare czołgi i ustępstwa z naszej strony. 

Weź śmieszny jesteś albo kacapskim trollem...

Te stare czołgi zrobiły swoje we wrześniu 1939 i w 1940 we Francji a i sowietów w 1941 zaganiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tyr napisał:

 czy ciebie bałam zupełni pogibało? W zamian za sojusz z nimi chcieli nam orzenić  swoje stare czołgi i ustępstwa z naszej strony. 

Weź śmieszny jesteś albo kacapskim trollem...

Te czołgi to później Niemcy użyli w ataku na Polskę i Francję.

PS. A ty czyim trollem jesteś, bo twoje zdjęcie jakoś mi się kojarzy...

 

rezun.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, balans napisał:

W 1938 chcieli walczyć w ramach koalicji: Francja, Czechosłowacja, Polska i ZSRR, ale nasi się nie zgodzili i niedługo później nasi sami wiali na Zaleszczyki...

Możesz jakieś  dowody, czy tylko chore, a w wręcz odwrotne do rzeczywistości  swoje wydumki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hipolit-O4 napisał:

Te stare czołgi zrobiły swoje we wrześniu 1939 i w 1940 we Francji a i sowietów w 1941 zaganiały.

Które bo nie t-35 i 38 nam oferowali...??? Bo te zaoferowali szwabom  przez  poddanie się.. Nam coś takie z lat 20- tych mniej więcej jak z Turowem tak sobie sojusz wyobrażali...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, balans napisał:

Te czołgi to później Niemcy użyli w ataku na Polskę i Francję.

PS. A ty czyim trollem jesteś, bo twoje zdjęcie jakoś mi się kojarzy...

 

rezun.jpg

Zbadaj dyńkę po dobroci bo ci ktoś zbada bez twojej zgody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hipolit-O4 napisał:

Ja szanuję Czechów.Praktycznie nie walczyli w 1938 ale w 1945 szkopom nieźle odpłacili.Słyszałem że w niemieckich domach opieki weterani sraczki dostają gdy usłyszą"na schledano".

A widziałeś zdjęcia rozstrzelanych przez Czechów setek niemieckich kobiet i dzieci w przydrożnych rowach? Bo tak im odpłacali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Mocno przereklamowane są te związki z putinem... A do tych co nie docierało kto zacz putin pewnie dotarło."

Taaa....
Marie Le.. kasę brała nie zastanawiając się od kogo i dlaczego...


Victor jeżdżąc do rusz do Putina, także nie zastanawiał się po co i do kogo... I chyba nie dotarło, patrząc, że znów się na Kreml wybiera...


Farage, którego nie wymieniono, także przez przypadek zapatrzony w Putina...

Masz rację- nie będzie nam nikt wmawiał, że białe jest białe, a czarne- czarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieżny idąc tym tropem rozumowania to Platforma Ubywatelska wzięła kasę od potomków ss-manów;)

A ilu niemieckich lewaków i liberałów chodzi na finansowej smyczy putina?

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Śnieżny idąc tym tropem rozumowania to Platforma Ubywatelska wzięła kasę od potomków ss-manów;)"

Słyszałeś "coś" i masz dowody, że PO brało wielomilionowe pożyczki od potomków ss-manów i nie musi ich oddawać?

 

"A ilu niemieckich lewaków i liberałów chodzi na finansowej smyczy putina?"

I z tymi niemieckimi lewakami i liberałami premier naszej socjalistycznej Ojczyzny wespół z ministrami się N razy na specjalnych uroczystościach spotyka?

Wiem, wiem... stajesz na głowie, aby nie wychodząc na zwolennika Putina obronić przewodnią partię narodu i Mistrza Power-pointa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Victor jeżdżąc do rusz do Putina, także nie zastanawiał się po co i do kogo... I chyba nie dotarło, patrząc, że znów się na Kreml wybiera...

Dramatem w naszym bantustanie jest to, że nie mamy polityka na miarę Orbana, który o rozwój kraju dba i przy tym nie zapomina o mniejszości węgierskiej w banderlandzie. Pozostaje jedynie nadzieja, że nasze durnie nie dadzą się wmanipulować w jakąś banderowską prowokację, bo niewiele brakuje...

https://www.google.com/url?esrc=s&q=&rct=j&sa=U&url=https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wegry-podaja-warunek-pod-jakim-wespra-ukraine-w-przypadku-konfliktu-z-rosja/fhvx64d&ved=2ahUKEwjFr82swtT1AhXBg_0HHUkoAgcQFnoECAcQAg&usg=AOvVaw1XE2JFZRsy-0RVCKPpzzzt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie