Jump to content

Wojna na Ukrainie vol. 3


Recommended Posts

Ja mam wrażenie że na tym forum są sami sympatycy Ukrainy gdzie media TVP zrobiła rusofobiczną wodę z mózgu , jak można popierać naród który z morderców Polaków zrobił bohaterów narodowych , cały czas nagonka na Rosję uwierzcie mi w Moskwie czy innym mieście Rosyjskim można teraz o każdej porze dnia rozmawiać po Polsku i nic wam się nie stanie spróbujcie to zrobić na Ukrainie , a czym się różnią ci walczący w Donbasie itp. przeciw Ukrainie od kiedyś walczących Powstańców Ślaskich , pewien uczeń Ukraiński pokazał jak nas szanują oczywiście wątek zaraz zablokowany i pokazana biedna Ukraina, tam normalny naród nie chce tej wojny ale jest zmuszany ,, i idą młodzi chłopcy pod przymusem na śmierć a nad nimi powiewa sztandar Bandery,,.
Link to comment
Share on other sites

Rotsen:

uwierzcie mi w Moskwie czy innym mieście Rosyjskim można teraz o każdej porze dnia rozmawiać po Polsku i nic wam się nie stanie spróbujcie to zrobić na Ukrainie"

Z tej debilnej wypowiedzi wnioskuję, że nigdy nie byłeś ani w Rosji, ani na Ukrainie.

czym się różnią ci walczący w Donbasie itp. przeciw Ukrainie od kiedyś walczących Powstańców Ślaskich "

Od czytania takich rzeczy można dostać raka.
Link to comment
Share on other sites

http://bezprzesady.com/aktualnosci/z-ukrainy-walka-o-prawde-swoboda-janukowycz-berkut-neofaszysci wpisz sobie to i poczytaj a ja miałem odczynienia z jednymi i drugimi wiem doskonale jaki jest naród Rosyjski niestety obecna rusofobia medialna robi swoje , najgorzej że to się wpaja młodym ludziom wstyd.
Link to comment
Share on other sites

Rusofobia medialna?

Dzikie stalinowskie mordy na polskich KOPowcach, policjantach, zolnierzach
i oficerach. Wywozki na Sybir i do Kazachstanu, Tadzykistanu lub Mandzurii" juz zapomnielismy?

Kolego": nie wiem jakie miałes odczynienia z jednymi i drugimi" ale w tym momencie uprawiasz pro-putinowska prpoagande, ktorej nawet chlopy ze WSI (nie mylic z wSI)
nie potrafia stworzyc!

Ogarnij sie i zaprzestan uprawiania pro-bolszewickiej propagandy na tym forum!


Chyba, ze jestes podstawionym usluznym ididota.
W taki wypadku zalecam dobrego psychiatre.
Link to comment
Share on other sites

No i po co Ci to było Rotsen5 ? Zaraz na wejściu zarobiłeś tylko od kilku potomków tych z Akcji Wisła", od pro-putinowskiego propagandysty"! Mimo, że sami zapodają tu na forum wyjątkowo prymitywną, upaińską propagandę obliczoną na kogoś o IQ Ameby [jak przeczytałem ostatnio cyt. Ukraiński wywiad zidentyfikował pięciu wysokiej rangi rosyjskich wojskowych..." to ze śmiechu poplułem sobie monitor i klawiaturę...

A UPAina i tak jest już skończona i jeszcze trochę, a się całkiem rozpadnie - to tylko kwestia czasu. I wcale mnie to nie cieszy, bo to będzie i dla nas duży kłopot.

I jeszcze taka uwaga do @kindzal - dzikie mordy na polskich cywilach i wojskowych we wrześniu 39 rozpoczęli Ukraińcy jeszcze nim Sowieci opanowali całkowicie te tereny, poczytaj sobie o coś tym...
Link to comment
Share on other sites

Bo też problem nie polega na tym czy bardziej lubimy Ukraińców czy Rosjan, nawet nie na tym kogo bardziej nie lubimy.
Ukraińcom trudno zapomnieć działalność UPA, którą w dodatku widzą jako mord założycielski swojej państwowości. Rosji pamiętamy konsekwencje wkroczenia w 1939 roku ( nie do końca może słusznie, no ale skoro Rosja uznała się za prawnego spadkobiercę ZSRR, to niech też tego garba dźwiga).
Prawdziwym problemem jest to czyja działalność dziś stanowi dla nas zagrożenie.
I o ile ugrupowania neobanderowskie na Ukrainie, choć obrzydliwe, większego problemu nie stanowią - mamy dosyć możliwości żeby zmusić Ukraińców do zepchnięcia tych bandziorów na margines, zwłaszcza w obecnej sytuacji- o tyle podważanie przez Putina i jego jaczejkę powojennego ładu granicznego i mieszanie się w sprawy postronnego państwa, to już jest dla nas poważny problem. A co będzie jak u nas wygrają wybory aktywni eurosceptycy ?
Link to comment
Share on other sites

@Balans, dzikie mordy na naszych zolnierzach w '39 przeprowadzali Ukraincy z tzw. czerwonych rad. Tak ci sami, ktorzy tworzyli listy proskrypcyjne Polakow, Zydow i ... Ukraincow podejrzanych" o dzialnosc acjonalistyczna".

I sie dowiedz jak wygladal narodowosciowo spis bestialsko pomordowanych obywateli IIRP (przez NKWDowcow) na Brygidkach oraz innych miejscach odosobienia".

Czarno-czerwoni doszli do glosu" dopiero w '41, wiec nie zgrywaj wariata!

P.S. Juz nawet nie wspominam o wymordowaniu ogromu Polonii kresowej w '37 przez ta sama bolszewicka bande... Ale po co mam ci to po raz kolejny pisac, skoro to i tak nie pasuje do twojej pro-bolszewickiej wykladni dziejow Polski i Ukrainy?

@Erih, kazdy rozsadnie myslacy czlowiek wie kto jest wiekszym zagrozeniem dla naszej Ojczyzny. I nie sa to barany spod znaku Bandery.
Link to comment
Share on other sites

Kindzal, to że jedno zagrożenie jest większe od drugiego , nie oznacza że tym mniejszym mamy z automatu przestać się przejmować i przejść nad nim do porządku dziennego.
Z mojego punktu widzenia wręcz w ręce wchodzi okazja żeby temu mniejszemu zagrożeniu" zrobić jesień średniowiecza i załatwić odmownie raz na długi czas.
Oczywiście jestem przeciwny własnoręcznemu wyciąganiu kasztanów z ogniska... zwłaszcza że te konkretnie cuchną...
Link to comment
Share on other sites

Oczekuje, ze kwestie banderologii oraz braku tolerancji z naszej strony w tej sprawie ogarnie" nowy prezydent i rzad.

Jesli sie okaze, ze nie dadza sobie rady w tej tematyce, to pojda do wymiany".
Tak jak obecny hororzis kalza" uniwerku we Lwowi;)

Dlatego dobrze by bylo, zeby moj ziomek Kukiz byl czescia przyszlej koalicji i przypilnowl tej arcywaznej sprawy.

No ale dosc juz tego bajdurzenia, bo zaraz wpadnie czlowiek ze sniegu" albo inna zaraza
i bedzie nas znowu strofowac za uprawianie polityki niezgodniej z linia polityczna Odk.":)
Link to comment
Share on other sites

Pomijając aspekty personalne, bo mnie mdli, to faktycznie nowy rząd (a na taki się zanosi) powinien zacząć od porządkowania własnego zaplecza. Nie jest w stanie zrobić tego w białych rękawiczkach- tu raczej widły będą potrzebne.
Co ciekawe, rząd który by takie kroki podjął, miałby znacznie większe szanse na nie tylko wsparcie z naszej strony Bugu, ale też na jakiś rozsądny kompromis z separatystami" i ich mocodawcami.
Oczywiście koszty byłyby obustronne, ale ekstrema to zawsze produkt jednorazowego użytku.
Link to comment
Share on other sites

Yeti, Woytas, Bjar, Tyfus, GRBA, Erih, Traper, Lipek, Igor G., STG77, Loslau,..
i wielu innych:

Mna i moimi nieraz durnymi wypowiedziami sie nie przejmujcie:0

Taki juz mam zwyczaj i nie pozwole na jazdy bolszewikow i ich slugsow kompromitujacaych Polske na ichne pogaduszki i propagandowe bajery;)

Niech nagrobek mego wielkiego przodka Wam wyjasni moje wpisy na tym
zajebistym forum. Chwilowo" wyjezdzam na wczasy", ale (inszaalallah) wroce
tu jeszcze;)

Pozdrawiam,

kindzal

Link to comment
Share on other sites

Dzięki @Kindzal za to zdjęcie, bo obrazowo wyjaśnia to dlaczego tu na forum, od zawsze popierałeś ISLAMISTÓW na Kaukazie!

Tylko dlaczego koniecznie chcesz wciągnąć Polskę do wojny z Rosją i to w obronie neo-banderowców? Którzy to zresztą neo-banderowcy są wrogo do nas nastawieni i pewnie chętnie by nas wyrezali!

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/skandal-w-przemyskiej-prokuraturze-ukrainski-szowinista-bieglym-w-sprawie-studentow-fotografujacych-sie-z-banderowska-flaga-sprawe-umorzono

Tym bardziej mnie to irytuje, że Rosja nie ma do nas żadnych pretensji zarówno terytorialnych jak i finansowych. Co zresztą pozytywnie ją wyróżnia od naszego nowego Wielkiego Brata", który akurat ma takie roszczenia finansowe w stosunku do Polski i to gigantyczne!!!

http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/amerykanscy-zydzi-chca-od-polski-gigantycznego-odszkodowania

A przy tym Putin doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Polska po 89 roku stała się niemiecką strefą wpływów, a Rosja zawsze liczyła się z Niemcami...

To tylko nas obywateli straszy się wojną, aby rządzący mogli bezkarnie wydawać miliardy i traktować swoich obywateli jak niewolników, którzy mają do śmierci pracować na ich ośmiorniczki z grilla". A a w razie wojny, którą w swojej głupocie mogliby wywołać - to pierwsi nawieją szosą na Zaleszczyki"...

P.S.
We wrześniu 39 to przede wszystkim ukraińscy nacjonaliści mordowali Polaków, a czerwone rady" to trochę późniejsza bajka była.
Link to comment
Share on other sites

14 października 1992 r. Rosja przekazała Polsce archiwalia obarczające odpowiedzialnością za zbrodnię katyńską przywódców ZSRR z Józefem Stalinem na czele. Wśród dokumentów był rozkaz z 5 marca 1940 r., na mocy którego NKWD zamordowało prawie 22 tys. Polaków.Ta info, dla młodych jak chcą więcej niech poszukają a ja podobnego gestu oczekuje od Ukrainy (może coś było a tego nie widziałem) ale wiem jedno że z Banderowców zrobili bohaterów narodowych.
Link to comment
Share on other sites

@ A co ty balansie myslales? Ze bede popieral kacapow!
Kacapow niech popieraja ich slugusy, ktorzy to robia na okraglo, tu i tam;)

@ rotsen5, piekna sprawa, ze bolszewicy przekazali Polsce archiwalia" CCCP.
Badzmy im za to wdzieczni, bijmy poklony, a przy okazji wyzyjmy sie na banderowcach.

Logiczne i proste.

P.S. Archiwalia dotyczace zbrodni augustowskiej, masowych mordach na zolnierzach wykletych" zostawimy na pozniej".

Link to comment
Share on other sites

Zapomnijcie o tych tysiącach najwaleczniejszych, najwierniejszych Synach Narodu Polskiego, którzy pierwsi stawili czoła sowieckiej komunie. Zdradzeni przez świat, zapomniani przez Boga, z własnego wyboru w leśnych oddziałach : NOW, AK, NSZ, WIN, NZW, bili się bohatersko z NKWD, Armią Czerwoną i polskimi renegatami z UB, KBW, MO, ORMO, „utrwalaczami władzy ludowej”.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information