Jump to content

Lipek

Forum members
 • Posts

  1280
 • Joined

 • Last visited

Lipek's Achievements

0

Reputation

 1. Grunt, że w roSSji szczęście i dobrobyt! Co prawda są na 7 miejscu na liście państw, które najprawdopodobniej zbankrutują,ale co tam. Krymnasz! http://kresy24.pl/72057/rosyjski-rubel-polecial-w-przepasc-krach-w-moskwie/
 2. Na Ukrainie jeżdżą setki aut terenowych na polskich blachach, bo Ukraińcy od początku wojny w Donbasie zasysają z naszego rynku każdą ich ilość. I ich nie przerejestrowują, bo po co, skoro od razu jadą na front. Ale dla bolszewików takich jak ty to oczywiście dowód na udział polskich najemników w tej wojnie. Weź patelnię i..... Kindzal, czy ja dobrze widzę na Twoim zdjęciu prezydenta Obamę (ten w środku)? Czyli jednak żołdactwo z USA czynnie wspiera Ukraińców! Co na to putler? Co na to balans?? A hołotę z Prawego Sektora powinni albo zamknąć, albo wystrzelać.
 3. Rotsen: uwierzcie mi w Moskwie czy innym mieście Rosyjskim można teraz o każdej porze dnia rozmawiać po Polsku i nic wam się nie stanie spróbujcie to zrobić na Ukrainie" Z tej debilnej wypowiedzi wnioskuję, że nigdy nie byłeś ani w Rosji, ani na Ukrainie. czym się różnią ci walczący w Donbasie itp. przeciw Ukrainie od kiedyś walczących Powstańców Ślaskich " Od czytania takich rzeczy można dostać raka.
 4. Bartek102. Rozumiem, że bronisz swojego kolegi (p. Wyrostkiewicza, tutejsza ksywa Wyro), ale tego co on wygaduje obronić się nie da. I nie można wszystkiego zrzucić na gimbodziennikarzy. Czy to dziennikarz, czy p. Wyrostkiewicz użył określeń w stylu złodzieje", św. Graal Wielkiej Wojny", wartość nowego domu" itp.? Warto dodać, że p. Wyrostkiewicz sam jest dziennikarzem, więc powinien orientować się w temacie i lepiej dobierać słowa. Zamiast ciekawego materiału wyszło pośmiewisko. I tyle.
 5. W sumie dałbym się wziąć do niewoli :) Baby to jednak narzędzie szatana! Rozpraszają i nie pozwalają dostrzec ważnych szczegółów. Dopiero teraz zauważyłem, że nasz dzielny partyzant po lewej walczy w śnieżnobiałej koszuli. Kołnierzyk wykrochmalony, stoi jak widły w gnoju. Znaczy się dziewoje z oddziału nie tylko urodziwe, ale i robotne. Dbają, aby chłopcy malowani zawsze szli w bój w czystej koszuli.Wszak dobry PR i look" to podstawa!
 6. Kolesie z fotki bjara wyglądają jakby byli pod wpływem środków psychotropowych. Prawdopodobnie od urodzenia. Dziewoja faktycznie zacna. Także nie smutkuj się Olafie i nie patrz w swoją metrykę - na tle jej obstawy" jawisz się niczym sam Apollo!
 7. Boer, oni te laseczki biorą z castingów: http://www.maxmodels.pl/forum-temat-tfp,38091.html Zapewnisz mundur wraz z kolegą z lustrzanką i zabawa gwarantowana :) Zwracam uwagę na nierówną opaleniznę p. Adama. Widocznie w związku z kosztownym remontem bunkra nie starczyło już na samoopalacz. Jest też druga opcja - na co dzień zakłada podkolanówki do krótkich spodni.
 8. A może oni są po prostu niepełnosprawni, a my z nich chamsko szydzimy? Nie wiem już co o tym myśleć, bo kolejne zamieszczane zdjęcia i opisy przerastają możliwości mojej percepcji.
×
×
 • Create New...

Important Information