Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Lipek

Forum members
 • Content Count

  1280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Grunt, że w roSSji szczęście i dobrobyt! Co prawda są na 7 miejscu na liście państw, które najprawdopodobniej zbankrutują,ale co tam. Krymnasz! http://kresy24.pl/72057/rosyjski-rubel-polecial-w-przepasc-krach-w-moskwie/
 2. Na Ukrainie jeżdżą setki aut terenowych na polskich blachach, bo Ukraińcy od początku wojny w Donbasie zasysają z naszego rynku każdą ich ilość. I ich nie przerejestrowują, bo po co, skoro od razu jadą na front. Ale dla bolszewików takich jak ty to oczywiście dowód na udział polskich najemników w tej wojnie. Weź patelnię i..... Kindzal, czy ja dobrze widzę na Twoim zdjęciu prezydenta Obamę (ten w środku)? Czyli jednak żołdactwo z USA czynnie wspiera Ukraińców! Co na to putler? Co na to balans?? A hołotę z Prawego Sektora powinni albo zamknąć, albo wystrzelać.
 3. Rotsen: uwierzcie mi w Moskwie czy innym mieście Rosyjskim można teraz o każdej porze dnia rozmawiać po Polsku i nic wam się nie stanie spróbujcie to zrobić na Ukrainie" Z tej debilnej wypowiedzi wnioskuję, że nigdy nie byłeś ani w Rosji, ani na Ukrainie. czym się różnią ci walczący w Donbasie itp. przeciw Ukrainie od kiedyś walczących Powstańców Ślaskich " Od czytania takich rzeczy można dostać raka.
 4. Bartek102. Rozumiem, że bronisz swojego kolegi (p. Wyrostkiewicza, tutejsza ksywa Wyro), ale tego co on wygaduje obronić się nie da. I nie można wszystkiego zrzucić na gimbodziennikarzy. Czy to dziennikarz, czy p. Wyrostkiewicz użył określeń w stylu złodzieje", św. Graal Wielkiej Wojny", wartość nowego domu" itp.? Warto dodać, że p. Wyrostkiewicz sam jest dziennikarzem, więc powinien orientować się w temacie i lepiej dobierać słowa. Zamiast ciekawego materiału wyszło pośmiewisko. I tyle.
 5. Pytałem o te nagolenice, bo akurat całą akcję organizowali koledzy z TPS i nie wspominali nic o TV ;)
 6. Te bransolety z Gdyni były chyba znalezione w innych okolicznościach niż kręcenie programu?
 7. W sumie dałbym się wziąć do niewoli :) Baby to jednak narzędzie szatana! Rozpraszają i nie pozwalają dostrzec ważnych szczegółów. Dopiero teraz zauważyłem, że nasz dzielny partyzant po lewej walczy w śnieżnobiałej koszuli. Kołnierzyk wykrochmalony, stoi jak widły w gnoju. Znaczy się dziewoje z oddziału nie tylko urodziwe, ale i robotne. Dbają, aby chłopcy malowani zawsze szli w bój w czystej koszuli.Wszak dobry PR i look" to podstawa!
 8. Kolesie z fotki bjara wyglądają jakby byli pod wpływem środków psychotropowych. Prawdopodobnie od urodzenia. Dziewoja faktycznie zacna. Także nie smutkuj się Olafie i nie patrz w swoją metrykę - na tle jej obstawy" jawisz się niczym sam Apollo!
×
×
 • Create New...

Important Information