Jump to content

Lipek

Forum members
 • Posts

  1280
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lipek

 1. Grunt, że w roSSji szczęście i dobrobyt! Co prawda są na 7 miejscu na liście państw, które najprawdopodobniej zbankrutują,ale co tam. Krymnasz! http://kresy24.pl/72057/rosyjski-rubel-polecial-w-przepasc-krach-w-moskwie/
 2. Na Ukrainie jeżdżą setki aut terenowych na polskich blachach, bo Ukraińcy od początku wojny w Donbasie zasysają z naszego rynku każdą ich ilość. I ich nie przerejestrowują, bo po co, skoro od razu jadą na front. Ale dla bolszewików takich jak ty to oczywiście dowód na udział polskich najemników w tej wojnie. Weź patelnię i..... Kindzal, czy ja dobrze widzę na Twoim zdjęciu prezydenta Obamę (ten w środku)? Czyli jednak żołdactwo z USA czynnie wspiera Ukraińców! Co na to putler? Co na to balans?? A hołotę z Prawego Sektora powinni albo zamknąć, albo wystrzelać.
 3. Rotsen: uwierzcie mi w Moskwie czy innym mieście Rosyjskim można teraz o każdej porze dnia rozmawiać po Polsku i nic wam się nie stanie spróbujcie to zrobić na Ukrainie" Z tej debilnej wypowiedzi wnioskuję, że nigdy nie byłeś ani w Rosji, ani na Ukrainie. czym się różnią ci walczący w Donbasie itp. przeciw Ukrainie od kiedyś walczących Powstańców Ślaskich " Od czytania takich rzeczy można dostać raka.
 4. Bartek102. Rozumiem, że bronisz swojego kolegi (p. Wyrostkiewicza, tutejsza ksywa Wyro), ale tego co on wygaduje obronić się nie da. I nie można wszystkiego zrzucić na gimbodziennikarzy. Czy to dziennikarz, czy p. Wyrostkiewicz użył określeń w stylu złodzieje", św. Graal Wielkiej Wojny", wartość nowego domu" itp.? Warto dodać, że p. Wyrostkiewicz sam jest dziennikarzem, więc powinien orientować się w temacie i lepiej dobierać słowa. Zamiast ciekawego materiału wyszło pośmiewisko. I tyle.
 5. W sumie dałbym się wziąć do niewoli :) Baby to jednak narzędzie szatana! Rozpraszają i nie pozwalają dostrzec ważnych szczegółów. Dopiero teraz zauważyłem, że nasz dzielny partyzant po lewej walczy w śnieżnobiałej koszuli. Kołnierzyk wykrochmalony, stoi jak widły w gnoju. Znaczy się dziewoje z oddziału nie tylko urodziwe, ale i robotne. Dbają, aby chłopcy malowani zawsze szli w bój w czystej koszuli.Wszak dobry PR i look" to podstawa!
 6. Kolesie z fotki bjara wyglądają jakby byli pod wpływem środków psychotropowych. Prawdopodobnie od urodzenia. Dziewoja faktycznie zacna. Także nie smutkuj się Olafie i nie patrz w swoją metrykę - na tle jej obstawy" jawisz się niczym sam Apollo!
 7. Boer, oni te laseczki biorą z castingów: http://www.maxmodels.pl/forum-temat-tfp,38091.html Zapewnisz mundur wraz z kolegą z lustrzanką i zabawa gwarantowana :) Zwracam uwagę na nierówną opaleniznę p. Adama. Widocznie w związku z kosztownym remontem bunkra nie starczyło już na samoopalacz. Jest też druga opcja - na co dzień zakłada podkolanówki do krótkich spodni.
 8. A może oni są po prostu niepełnosprawni, a my z nich chamsko szydzimy? Nie wiem już co o tym myśleć, bo kolejne zamieszczane zdjęcia i opisy przerastają możliwości mojej percepcji.
 9. Olaf, Ten żandarm" to chyba głowny wodzirej i frontman Panzernych :) Gwiazda zespołu!
 10. Jesteś redakcyjnym głosem w naszych domach, także myślałem, że coś wiesz na ten temat :))
 11. Ekhmmm.... Nie chcę mówić mówić, ale z poniższego linka wynika jasno i dobitnie, że szanowna redakcja O. kolaboruje z dzielnymi Pancernymi ze Strzegomia: http://pancerni.eu/plener Yeti?
 12. Czyli sprzęt z filmów z Discovery" :)
 13. Sadek nie bądź głupi :) Wymyśliłeś fajny patent, to trzymaj go dla siebie i nie daj zarobić cwaniakom.
 14. Czarny bocian, jaką metodą czyściłeś te magazynki od PPSz?
 15. A widzisz, czyli zgadzamy się i nie zgadzamy równocześnie :) Chronologicznie patrząc, należałoby napisać że .."prawdopodobnym jest, że nazizm był inspirowany ideami Narodowej Demokracji. Nie sądzę żeby tak naprawdę było, ale jest to możliwe !" Tak samo możliwe jak to, że Lenin wzorował się na naukach Jezusa Chrystusa... Proszę, nie brnijmy w takie jałowe dywagacje. Nie posądzałbym Hitlera, aby kiedykolwiek czytał dzieła Dmowskiego. nawet gdyby, to zbyt wiele by z nich nie zrozumiał. Czytałeś Mein Kampf? Nie widzę w tym bełkocie żadnej analogii czy fascynacji Dmowskim. Jeszcze raz podkreślam - dla ND Niemcy były głównym wrogiem dla polskiej substancji narodowej. Poza tym Hitler był na wskroś socjalistą, a Dmowski socjalizmem się raczej brzydził. Istnieją także pokrewieństwa - tyle że na nieco innej płaszczyźnie- pomiędzy nazizmem, faszyzmem, frankizmem i sanacją. To był jeden, powszechny trend polityczny w międzywojniu, a jego korzeni należało by szukać w drugiej połowie XIX wieku. I w każdym państwie przybierał specyficzne formy, przy czym u nas w Polsce były aż dwie." Tutaj częściowo się z Tobą zgadzam. Zjawisko ciągot autorytarnych w międzywojniu zostało już dość dokładnie opisane. Jakie 2 formy masz na myśli. Jedna to jak się domyślam sanacja, a druga? Co do wielkopolskiej gospodarności, nie wiązałbym jej z ONR, Falangą i innymi takimi deprawatorami myśli narodowej. Powołującymi się, jak sądzę bezprawnie, na pana Dmowskiego." Wielkopolska gospodarność wykształciła się na długo przed powstaniem ONR. Sam ONR był zresztą swego rodzaju patologią powstałą na gruncie ideologii ND, ale stworzona przez...sanację. Gdyby nie zamach majowy, zamykanie Narodowców do więzień, dyskryminowanie ich w życiu politycznym i społecznym, to moim zdanie ONR by nie powstał, a przynajmniej nie w tak ostrej formie. Młodzi ludzie, dyskryminowani za swoje poglądy, obrali radykalną drogę głoszenia swoich przekonań, bo nie widzieli innego wyjścia. Nie można też zapominać, że w tym czasie swoje bojówki miały wszystkie organizacje, od sanacyjnych do skrajnie komunistycznych bojówek żydowskich (te ostatnie zresztą, złożone głównie z żydowskich robotników, zazwyczaj rozgramiały inteligencików i studenciaków z ONR). W tamtym okresie o polityce dyskutowało" się na ulicach. Sam Dmowski zresztą, będąc już u kresu życia, niespecjalnie przychylnym okiem patrzył na to, co wyprawia ONR. Z drugiej jednak strony nie można zapominać, że z ONR wywodziło się wielu wspaniałych patriotów i późniejszych bohaterów Państwa Podziemnego.
 16. S_boy, a obroniłeś pracę z prawa, czy historii/polonistyki? :) Złe świadectwo wystawiasz KUL, skoro nie masz pojęcia o podstawowych kwestiach procesowych. Balans, Jak już wcześniej pisałem, Staruch powinien zapewne siedzieć za wiele innych rzeczy, m.in. wspomniane przez Ciebie uderzenie bodajże Rzeźniczaka. To bandzior, bez dwóch zdań. Natomiast wrabianie go w te narkotyki, nie mając żadnych dowodów, to nic innego jak robota na polityczne zamówienie. Jak wspomniałem, obecny reżim III RP sam zrobił z niego więźnia sumienia". Z tym porównaniem haseł to trochę przestrzeliłeś, bo idąc Twoim tokiem rozumowania polskie Honor i Ojczyzna", grawerowane m.in. na szablach, brzmi prawie jak Moim honorem jest wierność" formacji SS ;) O Gott mit Uns" już nie wspominam.
×
×
 • Create New...

Important Information