Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Rotsen5 napisałeś [cyt.] kindzal te napisy które ukazałeś to, śmierć niewiernym i w raju same dziewice".

Jeżeli to prawda, to właśnie mamy do czynienia z jakimś islamskim fanatykiem. Ale to nie mój problem i nie mój kłopot. Od tego są różne spec-służby, których w wolnej" Polsce namnożyło się bez liku i które zapewne stale monitorują to forum.

Ja jedynie mam nadzieję, że ten przypadek" zapragnie tych dziewic" w jakimś innym kraju, a nie w naszym...

Pozdrawiam
balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj 11 LIPCA mamy kolejną rocznicę Rzezi Wołyńskiej. Rzezi tak okrutnej, że wręcz obecnie trudnej do wyobrażenia, bo jedynie jakiś analogii można się doszukiwać w średniowieczu. Nie zapomnijmy w imię poprawności politycznej" o tej zbrodni, tym bardziej, że na UPAinie właśnie obecnie z tych zbrodniarzy i zwyrodnialców robi się bohaterów narodowych!

Ale pamiętajmy też o tych Ukraińcach, którzy wtedy sami ryzykując życie, ratowali swoich polskich sąsiadów. To oni powinni być bohaterami Ukrainy jeżeli ta chce do Europy. Niestety pomajdanowa" UPAina postawiła na bandytów i to dlatego do Europy mają obecnie tak lisko", jak świnie do księżyca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeź wołyńska jest zadrą na stosunkach polsko-ukrainskich. Tragiczna sprawa wykonana przy przyzwoleniu okupanta. Ofiary tej tragedii do dzisiaj wołają o pamięć.
Połowa rodziny mego ojca zginęła podczas tej masakry.
Ale ilość zła, krzywd, morderstw, tragedii i dramatów Polaków i polskich rodzin wywołanych przez kraj zwany rosją oraz jej prawnych poprzedników nie da się porównać z czymkolwiek.
Od rozbiorów naszego kraju zabijano, torturowano, zamęczono tysiące Polaków. Na Syberii, na stepach Kazachstanu spoczywają dziesiątki tysięcy naszych rodaków. W nieustalonych grobach nadal spoczywają nieznane z nazwiska ofiary mordów katyńskich".
Polska jest chyba krajem najbardziej dotkniętym tragedią przez tych dzikusów ze wschodu. I kto jak kto ale my musimy głośno i wyraźnie mówić o zagrożeniu płynącym od naszych rosyjskich przyjaciół".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ubawilem z tymi napisami:))
Wychodzi na to, ze rotsen5 i balans, to tacy forumowi Lis i Karolak".

Co do rocznicy, to przedstawiam zdjecie z pomnika w Kłodoboku.
Wydaje mi sie, ze nawet obydwom wyzej wymienionym nie trzeba tlumaczyc jego znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek ,,Było nie minęło,, tyt. ,,Dać świadectwo prawdzie,, z Panem Sikorskim tam wyraźnie mówi się że Ukraina nie zgadza się na żadne tablice , tylko krzyże męczeństwa 26 tys. Polaków i te kości orane pługami Ukraińskich rolników .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak zwykle zapomniałem coś dopisać, Biedny woytas czy te dzikusy ze wschodu podwyższyły ci wiek emerytalny a może zlikwidowały zakłady pracy w naszym kraju , nie jestem za nimi ale jestem żeby żyć w zgodzie ze wszystkimi sąsiadami i dbać o własną dupę a ty jedź na Ukrainę i walcz z tymi dzikusami, powodzenia abyś został człowiekiem który się kulą nie kłaniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotsen czytasz swoje posty przed kliknięciem dodaj?
Bo ten powyższy to ani nie ten dział ani nie ten wątek.
Biedny to ja nie jestem - nie martw się :) Wiek emerytalny jak na razie mam taki jak w momencie zaczynania roboty. Zakładu pracy też mi nie zlikwidowały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki woytas za uświadomienie , tylko jakoś w żaden sposób nie mogę się doszukać tego zagrożenia ze strony Rosji ale lepiej być zapobiegliwym http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ukrainski-rewizjionista-doradca-marszalka-wojewodztwa-lubelskiego#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotsen5 napisałeś:czy te dzikusy ze wschodu podwyższyły ci wiek emerytalny a może zlikwidowały zakłady pracy w naszym kraju". Nie wiem ile masz lat ale widać ,że nie znasz historii Polski po 1939 roku. Uświadomię cię drogie dziecko po 17,09,1939 roku te dzikusy ze wschodu nie tylko likwidowały zakłady pracy w Polsce ale również w większości ich właścicieli nie martwiąc się ich wiek emerytalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17,09,1939 roku te dzikusy ze wschodu nie tylko likwidowały zakłady pracy w Polsce ale również w większości ich właścicieli nie martwiąc się ich wiek emerytalny,, delmak a 1września 1939r ta inteligencja z zachodu budowała, głownie mi chodzi o to że nie można popierać narodu który robi bohaterów narodowych z morderców mojego narodu i to jest normalne uważam dla każdego Polaka, i chyba tylko ślepcy nie widzą co się dzieje a ja popieram każdego kto z nimi będzie walczył. Leczymy ich żołnierzy , szkolimy przyjeżdżają całymi rodzinami i się osiedlają ale spróbuj powiedzieć któremuś że część Ukrainy była Polska zobaczysz prawdziwe ich oblicze , twierdzą że to my im zabraliśmy ziemie i niedługo ją odbiorą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ja to dużo wcześniej przewidziałem":

Pisałem tu na forum, że Ukraina po wprowadzeniu demokracji" made in CIA zmierza do anarchii, całkowitego rozpadu [podobnie zresztą ja była Jugosławia, Irak, Libia, Syria i wiele innych krajów] i to nawet bez udziału Rosji.

No i znowu wyszło na moje! Inna sprawa, że nasze polskojęzyczne media prawie nic o tym nie wspominają, a to dopiero początek...

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/strzelanina-na-zakarpaciu-prawy-sektor-starl-sie-z-ludzmi-deputowanego-lani-do-akcji-wkroczylo-sbu-video-foto

------------------------------------------------------------------------------

Polacy tu na forum zapewne pamiętają, a przynajmniej powinni pamiętać, że trzy dni temu [11 lipca] minęła 72 rocznica Krwawej Niedzieli" na Wołyniu, gdy to Ukraińcy w jednym dniu wymordowali, w wyjątkowo zresztą okrutny sposób, tysiące Polaków. Tą rocznicę jakoś dziwnie się obecnie przemilcza, ale na Ukrainie i owszem, była obchodzona:

I tak w Donbasie separatyści zorganizowali uroczystość ku czci poległych Polaków i nawet były pod pomnikiem kobierce biało-czerwonych kwiatów [vide zdjęcie i link]

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/donieccy-separatysci-oddali-hold-ofiarom-rzezi-wolynskiej-foto

A na UPAinie neo-banderowcy zorganizowali uroczystości ku czci...bandytów z UPA, którzy polegli próbując zdobyć polski ośrodek samoobrony Przebraże. Zdobyć i oczywiście wymordować wszystkich ich mieszkańców. Pozostawiam to bez komentarza...

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/przebraze-ukraincy-uczcili-ofiary-polskich-szowinistow-foto

P.S.
Polecam wszystkim książkę Henryka Cybulskiego [dowódcy samoobrony Przebraża] pt. Czerwone Noce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co chcesz tymi zdjęciami udowodnić @kindzal? Przecież takich świrów i w Polsce znajdziesz. Odradzający się faszyzm tak naprawdę staje się prawdziwym problemem na zachodniej UPAinie, gdzie władzę próbuje przejąć neo-banderowski Prawy Sektor. Właśnie ogłosili, że Lwów jest pod ich całkowitą kontrolą [vide zdjęcie i link]:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prawy-sektor-lwow-jest-faktycznie-pod-nasza-kontrola

W tym miejscu przypomnę, że wszystko zaczęło się całkiem niedawno, gdy to banderowska bojówka Prawego Sektora zajechała do Mukaczewa po haracz, a lokalny kacyk z pomocą miejscowych sił MSW ich pogonił. No i teraz ten operetkowy Poroszenko ma dylemat - co zrobić? Bo jak ich spacyfikuje, to będzie wojna domowa. A jak ich nie spacyfikuje, to mu się ta UPAina rozpadnie...

Aby było całkiem śmiesznie", to okazało się, że jeden z tych banderowskich samochodów w Mukaczewie był na polskich blachach. Sytuacja zrobiła się dla nas dość iezręczna" - no bo niby kogo tam na tej UPAinie w końcu popieramy?
No i co na to polski minister Siemoniak?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/uzbrojony-w-karabin-maszynowy-samochod-z-polska-rejestracja-wykorzystano-w/fjh9s0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie