Skocz do zawartości

rotsen5

Użytkownik forum
 • Zawartość

  520
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. A jeszcze takich weteranów i ich potomków upanskich będziemy musieli utrzymywać http://kresy.pl/wydarzenia/zus-potwierdza-polscy-podatnicy-sfinansuja-ukraincom-emerytury-lata-przepracowane-ukrainie-rzad-nabiera-wody-usta/ , całkiem że ten post wyląduję w dołku (słusznie) , ale to boli bo to co przechodzi w ZUS każdy Polak przed jakimiś świadczeniami , zasiłkami , emeryturą ------zaświadczenia , zwolnienia , książeczki zdrowotne z lat 80tych , to prawdziwa katorga i stres.
 2. I coraz więcej ich przybywa http://www.wykop.pl/link/3401561/ukraina-tysiace-nacjonalistow-na-marszu-z-okazji-74-rocznicy-powstania-upa/
 3. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Tu nieźle się wypowiada https://www.youtube.com/watch?v=2KFTt23hf88 (nie wiem czy uda mi się wkleić)
 4. Postaram się już więcej o Ukrainie nie pisać i na dobrą sprawę mam już ,, dość tego państwa,, wiem jedno ja nie chcę żeby moje podatki szły na zabijanie ludzi http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/polska-wyslala-ukrainskiej-armii-pomoc-o-wartosci , prawdopodobnie będą się szykowali do odbicia Krymu lub innych terenów morze to się skończyć poważnym konfliktem .
 5. Na tym to wszystko polega , dzisiaj w radiu Kielce - wiśnie pod Sandomierzem 50gr. za kilo i maja przestać skupować http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/najwiekszy-ukrainski-producent-koncentratow-sokow-owocowych-planuje-inwestycje-w-polsce-i-debiut-na-gpw,47191.html , tonami jest sprowadzane zboże z Ukrainy , niedługo rolnicy będą likwidować sady, sprzedawać ziemie i emigrować , jak nie uchodźcami to Ukraińcami zlikwidują tą Polskość dokładnie ktoś to przewidział i zaplanował .
 6. Myślę że Polska niedługo znajdzie się w kleszczach które będą zgniatać ten kraj i niszczyć , z jednej strony Niemcy ze swoimi terrorystami uchodźcami z drugiej strony ci http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/na-ukrainie-zadaja-od-polski-zwrotu-ziem-ambasador-oskarza-polakow-o-ludobojstwo/ najgłupsze jest to że jedną stronę kleszczy teraz dozbrajamy i szkolimy (nawet zaczęliśmy dostarczać gaz chociaż złóż gazu prawie nie posiadamy)tak samo jak kiedyś USA robiło to w Afganistanie przeciwko Rosji aż terroryzm rozlał się na cały świat.
 7. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Nie wiem skąd te filmiki się biorą ale jeżeli to prawda to jelita mnie bolą co z tymi francuzami http://www.wykop.pl/link/3299135/muzulmanie-podpalaja-autobus-w-paryzu/ jakiś kiboli pewnie mają itp.
 8. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Trochę prawdy o uchodźczych z wizerunkiem papieża , http://www.mpolska24.pl/post/12580/syryjka-z-aleppo-obala-papieski-mit-o-potrzebie-impregnacji-polski-islamem , mam wrażenie jakby Europa została sprzedana Islamowi i zrobili to najwięksi tego kontynentu .
 9. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Panowie teraz Polska i Kraków , wiemy o co chodzi jakoś nie słyszałem o żadnej wyrzutni rakiet która by osłaniała tą imprezę , tak jak szczyt NATO w Warszawie wtedy chyba się najbardziej ruskich obawiali , a tu pełno aeroklubów ,sprzętu paralotniarskiego nawet lotnisko ,mam nadzieję że nic się nie stanie .
 10. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Trooper85 nie trzeba nic kończyć aby rozróżnić zimnego wyrachowanego mordercę (który wiedział jak strzelać i gdzie iść żeby zabić jak najwięcej) od bezładnego porywczego wariata .
 11. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Przyjrzyjcie się na filmiku jak gościu trzyma broń, celuje i strzela i , dla mnie tak szaleńcy nie postępują https://www.youtube.com/watch?v=0GjyhmkqcIc przeważnie wymachują i strzelają na oślep,
 12. rotsen5

  Wojna z islamistami

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/strzelanina-w-monachium-kim-byl-18-letni-sprawca-strzelaniny/zxtk3l ta niemiecka policja myśli że naród jest głupi i reszta Europy z krótkiego pistoletu tyle ofiar śmiertelnych i rannych niewyszkolony 18letni szaleniec jeżeli ktoś z pistoletu strzelał do tarczy nieruchomej to chyba przyzna mi rację.
 13. rotsen5

  co się stało z osami?

  Nie wiem jak u was ale otwarte okno zapalone światło , kiedyś jak tak zrobiłem to pełne pomieszczenie owadów nocnych a teraz może pojedyncza sztuka komarów też 0 , co się dzieje , os też nie widać , morze nas podtruwają https://www.youtube.com/watch?v=GxezWj5jEsQ
 14. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Nie bardzo umiem łączyć tych linków ale to jest makabra http://www.wykop.pl/link/3277895/kobieta-oraz-jej-corki-dzgniete-nozem-za-nieodpowiedni-ubior-eng/
 15. rotsen5

  Wojna z islamistami

  Już nie rozumiem tej Francji http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-uzbrojony-napastnik-zabarykadowal-sie-w-hotelu-w-bollene/weny78
×

Powiadomienie o plikach cookie