Jump to content

delmak

Forum members
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. a powtarzaj huku, powtarzaj to jest takie piękne ,a wspomnienia jeszcze piękniejsze
 2. Dziwicie się ludziom, a właściwie chuliganom, którzy napadają na innych ludzi, a nie zauważacie , że w tym samym czasie portal Odkrywca" jakby pośrednio uczestniczy w tych działaniach. Sam tytuł tego wątku wojna z islamem" to nic innego jak nawoływanie do złego traktowania wyznawców islamu bez względu na ich pochodzenie. Wojna z islamem" czyli wojna wyznaniowa bez względu na to jaki ten islam jest, a jest różnica między muzułmaninem żyjącym w Polsce od wieków czyli Tatarem, czy innym muzułmaninem , który osiadł w Polsce i tu ma dzieci ,żyje i pracuje, czyli jest już rodziną wielopokoleniową , a Islamistami, których jedyną ideą jest tylko zabić wyznawcę innych religii, nie tylko katolickich, którzy egzystują w oparciu o prymitywizm myślowy i którego jedyną myślą jest przeżyć dzień lub zginąć. Tak więc proponuje moderatorom wątku najpierw zmienić tytuł tego wątku na odpowiedni, ponieważ ten ma złe skojarzenie.
 3. Dzięki Yeti za informację Piece do spopielania żywności działające na granicy Rosji są obliczane na "czasy pokojowe, a dziś trzeba być gotowym na działanie w warunkach "bojowych - wyjaśnia szef Turmalinu Michaił Wostrikow."iSiłę ognia frontu wojny z jedzeniem wzmocni spółka Turmalin. Jak donosi agencja Interfax, zaprojektowała ona polowe krematorium na ciężarówce, które - ustawione w dowolnym miejscu - szybko unicestwi do 20 ton mięsa."- wreszcie dowiedzieliśmy się jaka jest wydajność urządzeń w zakresie spopielania rosyjskich bojców na Ukrainie. 20 ton to ok.200 szt. na dobę, a jak pamiętacie rosja skierowała na tereny objęte wojną na Ukrainie parę sztuk tych samochodów - prawda zawsze w końcu wypłynie na wierzch.
 4. Rotsen5 napisałeś:czy te dzikusy ze wschodu podwyższyły ci wiek emerytalny a może zlikwidowały zakłady pracy w naszym kraju". Nie wiem ile masz lat ale widać ,że nie znasz historii Polski po 1939 roku. Uświadomię cię drogie dziecko po 17,09,1939 roku te dzikusy ze wschodu nie tylko likwidowały zakłady pracy w Polsce ale również w większości ich właścicieli nie martwiąc się ich wiek emerytalny
 5. na Krymie zbliża się lato i władze" zaczynają płakać, że wszystko trzeba za gotówkę bo nie działa system płatniczy, że podwyżki w rublach zjadła inflacja, że rolnictwo stanie się monokulturowe bo ma pokrycie w zaopatrzeniu w wodę tylko w 12% , a przebojem sezonu jest pretensja do Ukrainy , że nie handluje z Krymem i dlatego pustki w sklepach , a Ukraińcy nie chcą przyjeżdżać na wakacje jak dawniej, a było tego 70% turystów. W ogóle Ukraina jest bardzo niewdzięczna bo wstrzymała transport kolejowy i autobusowy z Rosji i bracia Rosjanie nie mogą przyjechać wypoczywać na Krymie. Jak się to czyta to wygląda to na żart , a jest to wypowiedź jednego z tzw ministrów" władz krymskich. Miał być raj i manna z nieba, a tu manny niet i puste półki zostały.
 6. balans zaprzecza nawet wypowiedziom samych terrorystów z Krymu,niejaki Striełkow sam przyznał ,że gdyby nie interwencja zielonych ludzików" z armii rosyjskiej to na Krymie nikt nie chciał robić przewrotu i został on sztucznie wywołany przez Rosję. To balans jest wypowiedź z rosyjskiej telewizji. Striełkow narzekał ,że cała robotę musieli oni zrobić za miejscowych.
 7. wracając do tematu to rosja musiała odpuścić udział drużyn piłkarskich z Krymu w lidze rosyjskiej i teraz krymskie drużyny idą do likwidacji. Zostają im rozgrywki krymskie.
 8. a tak w ogóle nie wiedziałem, że według ciebie balans Wołyń leży gdzieś w Azji na wschód od Bugu skoro wszystko na wschód od granicy polsko-białoruskiej jest Azją. To twoje słowa balans: Wiem, że tam u was w Azji [na wschód od Bugu] panują inne obyczaje, ale wypowiadacie się na polskim forum! "
 9. balans trollowanie i zdrada stanu - dwa różne pojęcia , po prostu jesteś śmieszny - tak chciałoby się być męczennikiem, nie udało się w stanie wojennym, choć myślę ,że twoja pseudo działalność to bajki, ponieważ ludzie solidarności z tamtych czasów nie wychwalaliby agresora rosyjskiego i nie usprawiedliwiali zbrodni stalinowskich pochodzeniem enkawudzistów. Poza tym już ci pisałem póki co " po polsku piszemy przez ó". Jeżeli chodzi o adwokata to twoje pomówienie ścigane jest przez prokuratora na podstawie powiadomienia. Nie wiem czy to przeczytasz , bo sądząc po zakończeniu twojego postu chyba gdzieś cię wystartowało od klawiatury.
 10. balans ostrożnie z pomówieniami typuI jeszcze jedno delmak i M164U - dlaczego mam zapomnieć o waszych wręcz niewyobrażalnych zbrodniach na Wołyniu? Dlaczego mam zapomnieć o tym, że polskim dzieciom łamaliście na żywca kości i rozcinaliście brzuchy [vide zdjęcie z okolic Łucka], a polskiego emisariusza z AK rozerwaliście końmi." Ja ani moja rodzina nikogo nie mordowała na Wołyniu, a część mojej rodziny była ofiarami. Pohamuj się bo za takie pomówienia trafisz przed oblicze proroka. To co napisałeś jest w Polsce ścigane z KK. Potraktuj to jako poważne ostrzeżenie bo któregoś razu się mocno zdziwisz. Zapominasz ,że Twoje dane są dostępne na forum odkrywcy i dla prokuratury nie jest problemem dotarcie do ciebie.
 11. Co do Krymu aby nie mieszać wątku trollowania z właściwym wątkiem, to dla Krymu nadchodzą ciężkie dni. Krym z racji swojego położenia nie jest zagrożony ciężką zimą, natomiast problemem stanie się brak wody i prądu latem kiedy jest ciepło. Do tego dojdą sankcje ekonomiczne, które spowodują nie tylko stagnację ale potężny kryzys ekonomiczny, który może doprowadzić do rozruchów na tle ekonomiczno - narodowościowym. Nawet jak sprawy się unormują czyli będą pod stałą okupacją rosyjską, to Krym będzie posiadał status ekonomiczny na świecie jak ziemie ,które zaanektował Izrael w latach 60 czyli brak jakichkolwiek ulg w cłach importowych i preferencji gospodarczych, a to doprowadzi ,że produkcja będzie możliwa tylko na rynek wewnętrzny rosyjski. Tylko kto będzie inwestował na terenie z problemami społecznymi, gdzie z dnia na dzień jego majątek może być przejęty przez następnych watażków rosyjskich
 12. Dajecie się wciągać balansowi w rosyjskie trollowanie. Nie zauważyliście ,że on bez względu czego dotyczy wątek pisze to samo. Powtarza te same wywody czy to dotyczy Ukrainy, czy to dotyczy Krymu, czy to dotyczy historii Polski powojennej i międzywojennej. Bardzo często jego wypowiedzi są pochodną tego co aktualnie przekazuje propaganda rosyjska. Propaganda rosyjska cicho o Ukrainie to balans cicho o Ukrainie, propaganda rosyjska o Wołyniu to balans o Wołyniu, propaganda drukuje książki w Moskwie w języku polskim o obozach koncentracyjnych w 1920 roku w Polsce to balans próbuje podbić ten temat na forum , propaganda rosyjska o UPA w Bieszczadach i akcji Wisła" i mamy u balansa temat akcji Wisła". Jak nie wie jak ustosunkować się do niewygodnych dla niego tematów to albo milczy albo pisze pomówienia na temat środków odurzających u innych. Jego jak każdego rosyjskiego trolla trzeba olać i nie wdawać się z nim w dyskusje.
 13. Rosja od 14 grudnia wstrzymuje połączenia kolejowe z Ukrainą czyli dostaw na Krym przez Ukrainę też nie będzie. Ciekawe dla kogo większa kara.
×
×
 • Create New...

Important Information