Jump to content

grba

Forum members
 • Content Count

  5041
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. http://santisimatrinidad.jun.pl/viewtopic.php?p=9281
 2. Puściłem taki niefajny tekst na temat dyrektora Dziopaka. Nikt nie stanie w obronie tego wielkiego menadżera PRL-owskiego przemysłu, twórcy wielkiej fabryki motoryzacyjnej?
 3. W 1980 roku wiatr odnowy wiał i znalazł odzwierciedlenie w ówczesnej prasie, przede wszystkim partyjnej, na przykład: w głównym organie katowicczyzny Trybunie Robotniczej Tadeusz Biedzki publikował całokolumnowe artykuły ujawniające zbrodnie nomenklaturowych bossów. W jednym z odcinków ludziska mogli sobie poczytać o Dziopaku, który zbudował willę przy użyciu państwowych materiałów, sprzętu budowlanego i siły roboczej. Autor popisał się szczególnym szczególarstwem ponieważ temat sprowadził do kwiatków gazonowych podp... rowadzonych z zieleni miejskiej , do podp... rowadzenia mosiężnych wkrętów niezbędnych do skręcenia modrzewiowych boazerii i użycia podległego personelu w roli chłopów robiących na pańskim. A teraz po latach, patrząc z innej perspektywy z doświadczeniem zebranym przez lata, Dziopak dostaje rondo. Można się poczuć skołowanym.
 4. Coś Wam słabo idzie w opisywaniu wojny z islamistami. Kilka dni temu przez francuskie media przewaliła się informacja o zatrzymaniu zradykalizowanego" dziewczątka przy okazji śledztwa w sprawie zabójstwa pary policjantów w ich własnym domu w Magnaville (Jean-Baptiste Salvaing, Jessica Schneider) w 2016. Przy dziewczątku zatrzymano pendrajwik z zapisaną bazą ponad 2600 policjantów, przy czym to nie byle jacy policjanci, tylko funkcjonariusze wydziału do zwalczania m.in terroryzmu.
 5. W OUN doszło do walk frakcyjnych, nie tylko słownych, ale zbrojnych. Mielnikowcy likwidowali Banderowców i vice versa. O co poszło? To już sami sobie znajdziecie. Były rozbieżności w powstaniu jednej linii politycznej, wspólnej dla wszystkich z jednym przywództwem i jednym modus operandi, były rozbieżności, ale w jednym była zgoda, do do akcji antypolskiej; tu wszelkie frakcje, zdecydowana większość złapała za broń palną i narzędzia gospodarskie, tylko jednostki miały w sprawie polskiej zdanie odrębne. Bandera w kluczowym czasie był więziony w oddziale dla prominentów w ellenbau" w Sachsenhausen, ale ani wcześniej, ani potem nie skrytykował towarzyszy przebywających na wolności za akcję antypolską, która miała miejsce nie tylko na Wołyniu. Spójrzmy na ideologicznych dziedziców banderyzmu. Zawsze chętni do dania Polakom po ryju.
 6. Langer Jan, Majitelé pěšího pluku armády Rakouské monarchie číslo 20., 1. vyd. Nová Forma, České Budějovice 2012.
 7. Stary dowcip z epoki CCCP. Raz - wypadek, dwa razy - tendencja, trzeci raz - KGB.
 8. 2. Cele ataków wedle kategorii w %. Numer jeden to policja - siły porządku i wojsko. Połowa ataków skierowana jest na obronę Francji. Numer dwa to wspólnota żydowska 15,2%. Mamy oczywiście w Polsce dziennikarzy, którzy tak jak Jażdżewski zarzucają Polakom nazizm, Wroński antysemityzm i inni stawiający proste równanie. Nie chcesz muzułmańskich uchodźców jesteś antysemitą. Paradoksalnie więcej muzułmanów szczególnie arabskich i masz stałe uzbrojone posterunki policji przy żydowskich synagogach, szkołach i innych instytucjach; zdejmowanie kipy na ulicy, wysyłanie pism żydowskich w anonimowych kopertach, pobicia, zamachy na Żydów. Numer cztery wspólnota katolicka.
 9. Paryżanin opublikował artykuł: Terrorisme : la France, pays occidental le plus ciblé depuis 2013 - Francja głównym celem terrorystów wśród krajów Zachodu po 2013 r. Mamy cywilizację obrazkową, a więc macie dwa wykresy opisujące sytuację potwierdzająca tezę zawartą w tytule. 1. Liczba zamachów, zamachów udaremnionych i zamachów projektowanych w latach 2013-2016.
 10. Dzisiaj prasa informuje, że został zwalony krzyż.
 11. Dzisiaj mamy we Francji Journée nationale de la Résistance" - Dzień Ruchu Oporu.
 12. Kamera stale rejestrująca grób de Gaulle`a i jego otoczenie, dzisiaj o godzinie 17:14 zarejestrowała osobnika, który skakał po płycie grobu i kopał w podstawę krzyża. Akcja wandala trwała minutę. Ciekawe: kto, dlaczego...?
 13. Mahiedine Merabet vétéran du banditisme - urodzony w 10 lipca 1987 w Croix czyli, co za paradoks, w Krzyżu w departamencie Nord. 12 wyroków: kradzież, handel narkotykami(przy areszcie w 2013 skonfiskowano mu 1,5 kg marihuany i 6 tysięcy euro w gotówce). Clémenta Baura poznał w celi aresztu policyjnego w Sequedin departament Nord gdzie spędzili razem 2 miesiące. Po więziennym uniwersytecie" już w 2016 założono mu kartotekę fiché «S». Typowy.
 14. Fałszywy Czeczeniec Clément Baur prawdziwym dżihadystą. Były chrześcijanin w wieku 14 lat przyjął islam. Zatrzymany ze swoim kumplem Mahiedine Merabet w Marsylii 18 kwietnia. 3,5 kg materiału wybuchowego...
 15. Le Monde zauważył,że dzielnica w której mieszkał zamachowiec z Manchesteru ie ma nic wspólnego z Molenbeek". Bardzo schematyczne myślenie...
×
×
 • Create New...

Important Information