Jedburgh_Ops Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień Podobno był ciężko ranny i miał wstrząs mózgu, więc może i wzywał boga, ale wykrywacza wzywań boga CIA chyba jeszcze nie wynalazła.
Jedburgh_Ops Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień Donald Trump stawia Europie ultimatum w sprawie Iranu Sekretarz generalny NATO Mark Rutte poinformował europejskich przywódców, że prezydent USA Donald Trump oczekuje od nich w ciągu najbliższych dni konkretnych zobowiązań — podaje "Der Spiegel". Ma chodzić o wysłanie okrętów wojennych lub innych sił zbrojnych na Bliski Wschód. "Der Spiegel" zauważa, że "zobowiązania polityczne, takie jak te składane na początku wojny w Iranie, nie są już wystarczające". "Żądanie Trumpa jest równoznaczne z ultimatum" — stwierdziło kilku europejskich dyplomatów, na których powołuje się niemiecki magazyn. No i nie ma rady. Trzeba będzie wysłać jeden z dwóch polskich lotniskowców idioty Błaszczaka.
karpik Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 1 minutę temu, Jedburgh_Ops napisał: Donald Trump stawia Europie ultimatum w sprawie Iranu Sekretarz generalny NATO Mark Rutte poinformował europejskich przywódców, że prezydent USA Donald Trump oczekuje od nich w ciągu najbliższych dni konkretnych zobowiązań — podaje "Der Spiegel". Ma chodzić o wysłanie okrętów wojennych lub innych sił zbrojnych na Bliski Wschód. "Der Spiegel" zauważa, że "zobowiązania polityczne, takie jak te składane na początku wojny w Iranie, nie są już wystarczające". "Żądanie Trumpa jest równoznaczne z ultimatum" — stwierdziło kilku europejskich dyplomatów, na których powołuje się niemiecki magazyn. No i nie ma rady. Trzeba będzie wysłać jeden z dwóch polskich lotniskowców idioty Błaszczaka. Niech spierddala na szczaw. BTW. Gdzie jest jego "rada pokoju"?
pawel_breslau Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień Irańskie agencje prasowe opublikowały dokument sugerujący, że irańska armia zaminowała cieśninę Ormuz. Materiał może być elementem presji wywieranej przez Iran w związku z zawieszeniem broni i negocjacjami ze Stanami Zjednoczonymi. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-mial-zaminowac-ciesnine-ormuz-pokazal-mape/k8rmz6t
Jedburgh_Ops Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 2 godziny temu, karpik napisał: Niech spierddala... Nigdy nie byłem fanem francuskich generałów, ale odkąd parę dni temu jeden z nich, gen. Nicolas Richoux, publicznie i na żywo w telewizji zaproponował Trumpowi powyższy manewr strategiczny dla odczepienia się od Europy to jestem gotów do negocjacji nad zmianą mojego poglądu o francuskich generałach.
Jedburgh_Ops Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 44 minuty temu, pawel_breslau napisał: Irańskie agencje prasowe opublikowały dokument sugerujący, że irańska armia zaminowała cieśninę Ormuz. Czekajmy do jutra na kolejny popis idioty błaszczaka - co każe wysłać do Ormuzu? Pewnie wszystkie trzy zwodowane Kormorany i tego czwartego w budowie.
fala Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień Będą brać w kamasze. https://ca.yahoo.com/news/eligible-men-automatically-registered-us-085545641.html
PAULUS_pl Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 3 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał: Czekajmy do jutra na kolejny popis idioty błaszczaka - co każe wysłać do Ormuzu? Pewnie wszystkie trzy zwodowane Kormorany i tego czwartego w budowie. Dokończą po drodze
Jedburgh_Ops Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 3 godziny temu, bodziu000000 napisał: Jak my zazdrościmy Czechom prezydenta Świetny gość. Podtrzymuje wiarę w człowieka. I faktycznie tylko zazdrościć.
karpik Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Kiedy najbardziej absurdalna komedia staje się dokumentem, pisanie śmiesznych wrzutek staje się straszne
Cypis Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 4 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał: Czekajmy do jutra na kolejny popis idioty błaszczaka - co każe wysłać do Ormuzu? Pewnie wszystkie trzy zwodowane Kormorany i tego czwartego w budowie. wczoraj widziałem , że czwarty juz pływa (no może jeszcze bez uzbrojenia) , ale pływa , mozna by na nim zamontować te patrioty co to mają nam usa dostarczyć ,
fala Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień Godzinę temu, Cypis napisał: mozna by na nim zamontować te patrioty co to mają nam usa dostarczyć , A czemu nie wesprzeć US Army ołtarzami polowymi, deficyt intelektualny tak wiele ich zakupił.Wspomóżmy sojusznika. 1
toska Napisano 9 Kwiecień Napisano 9 Kwiecień 5 godzin temu, bodziu000000 napisał: Ja z koncernem .. Watykan.. bym nie wojował. Chociaż....epicka walka ....odwieczna.... Dom Dawida kontra jacyś tam hipisi z objawieniami..
Jedburgh_Ops Napisano 10 Kwiecień Napisano 10 Kwiecień NATO gotowe na misję w Cieśninie Ormuz. „Nie chowamy głowy w piasek” Nie żebym uważał, że Ruttemu należy się Nagroda Nobla w Dziedzinie Lekko Podgrzanej Płynnej Wazeliny, niemniej Mark Rutte ma zatajony jakiś inny zawód oprócz tego, który podaje oficjalnie, czyli magister sztuk w dziedzinie muzyki. Jak nic ma też zatajony przed mediami dyplom psychoterapeuty, co w kontaktach z Trumpem udowadniał niejeden raz.
pawel_breslau Napisano 10 Kwiecień Napisano 10 Kwiecień Jeden z najnowocześniejszych dronów obserwacyjnych armii USA zaginął w rejonie Zatoki Perskiej, po tym jak wracał do bazy z misji w rejonie cieśniny Ormuz. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykanska-maszyna-zaginela-w-zatoce-perskiej-po-prostu-zniknela/k6gtpqj
pawel_breslau Napisano 10 Kwiecień Napisano 10 Kwiecień Brytyjski premier Keir Starmer w rozmowie z ITV ostro skrytykował globalne działania, które wpływają na ceny energii w Wielkiej Brytanii. W jednym zdaniu wymienił jego zdaniem odpowiedzialnych za tę sytuację, Władimira Putina i Donalda Trumpa. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/mam-dosc-brytyjski-premier-wymienil-donalda-trumpa-obok-wladimira-putina/5fbhqey
pawel_breslau Napisano 10 Kwiecień Napisano 10 Kwiecień Ukraińscy wojskowi uczestniczyli w zestrzeliwaniu irańskich dronów Shahed nad kilkoma krajami Bliskiego Wschodu — poinformował prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-brala-udzial-w-wojnie-z-iranem-prezydent-zelenski-ujawnia-szczegoly/e1ykv1y
pawel_breslau Napisano 11 Kwiecień Napisano 11 Kwiecień Binjamin Netanjahu oskarżył rząd Hiszpanii o "prowadzenie wojny dyplomatycznej" przeciwko Izraelowi. Zagroził także, że kraj ten "zapłaci za to cenę". https://wiadomosci.onet.pl/swiat/binjamin-netanjahu-z-pretensjami-do-hiszpanii-mowi-o-wojnie-dyplomatycznej/0dc5jgp
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się