karpik Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień (edytowane) Specjalnie dla Jeda. On lubi takie listy... Edytowane 7 Kwiecień przez karpik
Jedburgh_Ops Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 7 minut temu, karpik napisał: Specjalnie dla Jeda. On lubi takie listy... Ooooo, łaskawco, to faktycznie do mojego kolekcjonerskiego klasera Wielkie podziękowania PS Aczkolwiek - to się niebawem znajdzie w karcie zdrowia pacjenta w ośrodku zamkniętym.
Cypis Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień elektrownie i mosty w Iranie X2Twitter.com_oR24B23aJvjSgMY8_360p.mp4 X2Twitter.com_uRVfRDJ0GthyhlTH_360p.mp4
Cypis Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień Władze Kuwejtu wezwały mieszkańców do pozostania w domach od północy do godziny 6 rano jako środek ostrożności
toska Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 2 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał: Raczej za płynem Lugola. Jeśli pomarańczowy debil by taki manewr odjebal to.... będzie precedens...i nie sądzę żeby Ukraińcy byliby z niego zadowoleni...
Cypis Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 1 minutę temu, toska napisał: Jeśli pomarańczowy debil by taki manewr odjebal to.... będzie precedens...i nie sądzę żeby Ukraińcy byliby z niego zadowoleni... bo będą następni
lowiec Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 43 minuty temu, Cypis napisał: a żydzi zrobili sobie zegarek/licznik w TV из.mp4 Ciekawe ilu tam teraz wśród tych decyzyjnych i medialnie zaangażowanych w to co powyżej jest z takimi np polskimi korzeniami drugowojennymi lub czasów nieco późniejszych a ilu napływowych rosyjsko
Cypis Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień B-52 już wystartowały z W.Brytanii 2026-04-07 21.52.31.mp4
Cypis Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień W kuluarach w USA zaczęto dyskutować nad pomysłem usunięcia Trumpa ze stanowiska prezydenta z powodu jego zamiaru zrzucenia bomby atomowej na Iran. We Francji narasta panika. Macron zwołuje jutro rano Radę Obrony, informuje BFM TV. Hiszpania wzywa mieszkańców Kataru do pilnego zaopatrzenia się w żywność, wodę i leki na kilka dni Włoskie Ministerstwo Obrony oświadcza: „Wygląda na to, że świat oszalał. Nawet Hiroszima i Nagasaki były uważane za akceptowalne, ale niczego się nie nauczyliśmy. Nie chcę nawet wymawiać tego słowa (broń jądrowa)”. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kuwejtu: „Zostańcie w domach od północy do 6 rano jutro jako środek ostrożności”. Rozpoczął się masowy atak rakietowy Iranu na Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Kuwejt. Słychać wybuchy!
fala Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 4 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał: Raczej za płynem Lugola. U mnie, na tych odludziach.....
Cypis Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 22 minuty temu, fala napisał: U mnie, na tych odludziach..... duch puszczy też się nada
fala Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień Godzinę temu, Cypis napisał: duch puszczy też się nada Ratujemy się na wszelkie sposoby.
Cypis Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień (edytowane) 4 minuty temu 8 kwietnia 2026, 00:35 Ważne Donald Trump ogłosił, że USA zgadzają się na 2-tygodniowe zawieszenie broni w Iranie. i cały Pop Corn w piach Edytowane 7 Kwiecień przez Cypis
lowiec Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 2 godziny temu, Cypis napisał: W kuluarach w USA zaczęto dyskutować nad pomysłem usunięcia Trumpa ze stanowiska prezydenta z powodu jego zamiaru zrzucenia bomby atomowej na Iran. Ciekawe czy będą dyskutować do najbliższych wyborów w USA czy tych późniejszych 2 godziny temu, Cypis napisał: We Francji narasta panika. Macron zwołuje jutro rano Radę Obrony, informuje BFM TV. Hiszpania wzywa mieszkańców Kataru do pilnego zaopatrzenia się w żywność, wodę i leki na kilka dni Włoskie Ministerstwo Obrony oświadcza: „Wygląda na to, że świat oszalał. Nawet Hiroszima i Nagasaki były uważane za akceptowalne, ale niczego się nie nauczyliśmy. Nie chcę nawet wymawiać tego słowa (broń jądrowa)”. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kuwejtu: „Zostańcie w domach od północy do 6 rano jutro jako środek ostrożności”. A świstak siedzi patrzy i zawija zielone papierki 2 godziny temu, Cypis napisał: Rozpoczął się masowy atak rakietowy Iranu na Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Kuwejt. Słychać wybuchy! To nie nowina akurat 3 godziny temu, toska napisał: Jeśli pomarańczowy debil by taki manewr odjebal A jest sens dla USA użycia dużej B ? Ja nie widzę. Nie użyją - źle. Użyją - też nic nie zyskają a nawet stracą. Skończy się pewnie tak, że ogłoszą wspólne zwycięstwo nad sobą i zrobią spółkę joint-venture nad polami roponośnymi tych kilku satelickich ostrzeliwanych krajów z cieśniną jako wspólnym wkładem. Jedyny problem to ten miły kraj starszych braci w wierze. Sens jego trwania to ciągła walka.
bjar_1 Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień No i tyle wyszło z tego pedofilskiego szczekania: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-trump-oglasza-przelom-czasowo-zawiesza-ataki-na-iran/n8xzs35,79cfc278
Jedburgh_Ops Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień Jaka będzie wartość i wiarygodność tej decyzji to dopiero się okaże. A przynajmniej my tutaj nie zwariowaliśmy biorąc pod uwagę użycie przez popaprańca broni ostatecznej, bo wszystkie media też się tego obawiały. Ale też brały pod uwagę to, co ja, czyli bunt The U.S. Armed Forces, gdyby ten świr wydał taki rozkaz.
lowiec Napisano 7 Kwiecień Napisano 7 Kwiecień 5 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: przynajmniej my tutaj nie zwariowaliśmy biorąc pod uwagę użycie przez popaprańca broni ostatecznej nie byłbym takim optymistą po ponownym przeczytaniu całokształtu dyskusji wielce szanownych forumowiczów i jednocześnie specyjalistów od polityk amerykańskich a na pewno światowych oraz od intencyj bohatera wątku 6 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: bo wszystkie media też się tego obawiały Coś o kimś
Jedburgh_Ops Napisano 8 Kwiecień Napisano 8 Kwiecień Politycy z USA zaniepokojeni groźbami Trumpa wobec Iranu. „Czyste zło” Demokraci wzywają do odsunięcia Donalda Trumpa od władzy oraz wojsko do niewykonywania jego rozkazów. Jest to pokłosie gróźb prezydenta USA, który próbuje wymusić odblokowanie cieśniny Ormuz.
canabis.dw Napisano 8 Kwiecień Napisano 8 Kwiecień 3 godziny temu, bjar_1 napisał: No i tyle wyszło z tego pedofilskiego szczekania: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-trump-oglasza-przelom-czasowo-zawiesza-ataki-na-iran/n8xzs35,79cfc278 Ale to jest żałosne 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się