Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
7 minut temu, karpik napisał:

Specjalnie dla Jeda. On lubi takie listy...

 

32XsmSdJh72Ckfya.jpg

Ooooo, łaskawco, to faktycznie do mojego kolekcjonerskiego klasera 👍

Wielkie podziękowania :classic_biggrin:

 

PS

Aczkolwiek - to się niebawem znajdzie w karcie zdrowia pacjenta w ośrodku zamkniętym.

Napisano

Władze Kuwejtu wezwały mieszkańców do pozostania w domach od północy do godziny 6 rano jako środek ostrożności

Napisano
2 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Raczej za płynem Lugola.

Jeśli pomarańczowy debil by taki manewr odjebal to.... będzie precedens...i nie sądzę żeby Ukraińcy byliby z niego zadowoleni...

Napisano
1 minutę temu, toska napisał:

Jeśli pomarańczowy debil by taki manewr odjebal to.... będzie precedens...i nie sądzę żeby Ukraińcy byliby z niego zadowoleni...

bo będą następni

Napisano
43 minuty temu, Cypis napisał:

a żydzi zrobili sobie zegarek/licznik w TV

 

Ciekawe ilu tam teraz wśród tych decyzyjnych i medialnie zaangażowanych w to co powyżej jest z takimi np polskimi korzeniami drugowojennymi lub czasów nieco późniejszych a ilu napływowych rosyjsko

Napisano

W kuluarach w USA zaczęto dyskutować nad pomysłem usunięcia Trumpa ze stanowiska prezydenta z powodu jego zamiaru zrzucenia bomby atomowej na Iran.

We Francji narasta panika. Macron zwołuje jutro rano Radę Obrony, informuje BFM TV.

Hiszpania wzywa mieszkańców Kataru do pilnego zaopatrzenia się w żywność, wodę i leki na kilka dni

Włoskie Ministerstwo Obrony oświadcza: „Wygląda na to, że świat oszalał. Nawet Hiroszima i Nagasaki były uważane za akceptowalne, ale niczego się nie nauczyliśmy. Nie chcę nawet wymawiać tego słowa (broń jądrowa)”.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kuwejtu: „Zostańcie w domach od północy do 6 rano jutro jako środek ostrożności”.

Rozpoczął się masowy atak rakietowy Iranu na Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Kuwejt. Słychać wybuchy!

Napisano (edytowane)

4 minuty temu
8 kwietnia 2026, 00:35
Ważne
Donald Trump ogłosił, że USA zgadzają się na 2-tygodniowe zawieszenie broni w Iranie.

 

i cały Pop Corn w piach

Edytowane przez Cypis
Napisano
2 godziny temu, Cypis napisał:

W kuluarach w USA zaczęto dyskutować nad pomysłem usunięcia Trumpa ze stanowiska prezydenta z powodu jego zamiaru zrzucenia bomby atomowej na Iran.

 

Ciekawe czy będą dyskutować do najbliższych wyborów w USA czy tych późniejszych

 

2 godziny temu, Cypis napisał:

We Francji narasta panika. Macron zwołuje jutro rano Radę Obrony, informuje BFM TV.

Hiszpania wzywa mieszkańców Kataru do pilnego zaopatrzenia się w żywność, wodę i leki na kilka dni

Włoskie Ministerstwo Obrony oświadcza: „Wygląda na to, że świat oszalał. Nawet Hiroszima i Nagasaki były uważane za akceptowalne, ale niczego się nie nauczyliśmy. Nie chcę nawet wymawiać tego słowa (broń jądrowa)”.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kuwejtu: „Zostańcie w domach od północy do 6 rano jutro jako środek ostrożności”.

 

A świstak siedzi patrzy i zawija zielone papierki

 

2 godziny temu, Cypis napisał:

Rozpoczął się masowy atak rakietowy Iranu na Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Kuwejt. Słychać wybuchy!

 

To nie nowina akurat

 

3 godziny temu, toska napisał:

Jeśli pomarańczowy debil by taki manewr odjebal

 

A jest sens dla USA użycia dużej B ? Ja nie widzę. Nie użyją - źle. Użyją - też nic nie zyskają a nawet stracą.

 

Skończy się pewnie tak, że ogłoszą wspólne zwycięstwo nad sobą i zrobią spółkę joint-venture nad polami roponośnymi tych kilku satelickich ostrzeliwanych krajów z cieśniną jako wspólnym wkładem.

Jedyny problem to ten miły kraj starszych braci w wierze. Sens jego trwania to ciągła walka.

 

Napisano

Jaka będzie wartość i wiarygodność tej decyzji to dopiero się okaże.

A przynajmniej my tutaj nie zwariowaliśmy biorąc pod uwagę użycie przez popaprańca broni ostatecznej, bo wszystkie media też się tego obawiały. Ale też brały pod uwagę to, co ja, czyli bunt The U.S. Armed Forces, gdyby ten świr wydał taki rozkaz.

Napisano
5 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

przynajmniej my tutaj nie zwariowaliśmy biorąc pod uwagę użycie przez popaprańca broni ostatecznej

 

nie byłbym takim optymistą po ponownym przeczytaniu całokształtu dyskusji wielce szanownych forumowiczów i jednocześnie specyjalistów od polityk amerykańskich a na pewno światowych oraz od intencyj bohatera wątku

 

6 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

bo wszystkie media też się tego obawiały

 

Coś o kimś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie