Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

"▪️Podczas akcji ratunkowej w Iranie amerykańscy żołnierze zostali zaatakowani z bardzo bliskiej odległości.

▪️To była najlepsza Wielkanoc pod względem militarnym.

▪️Nasze siły zbrojne wysłały 21 samolotów wojskowych do przestrzeni powietrznej wrogiego kraju, a wiele z nich latało na bardzo niskiej wysokości.

▪️W drugiej akcji ratunkowej wzięło udział 155 samolotów: 4 bombowce, 64 myśliwce, 48 samolotów-tankowców, 13 samolotów ratunkowych i inne.

▪️Bohaterski pilot myśliwca F-15 przez prawie 48 godzin utrzymywał pozycję na terytorium Iranu, unikając schwytania. Nad akcją ratunkową „czuwał sam Bóg”.

▪️Iranowi pozostało kilka rakiet i kilka dronów. Właściwie nie mają żadnych możliwości bojowych.

Moglibyśmy wycofać się z Iranu w tej chwili, ale chcę doprowadzić sprawę do końca."

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
7 godzin temu, karpik napisał:

Bohaterski pilot myśliwca F-15 przez prawie 48 godzin utrzymywał pozycję na terytorium Iranu, unikając schwytania. Nad akcją ratunkową „czuwał sam Bóg”.

 

 

Napisano
11 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Tak się zastanawiam ,co oni tam w USA biorą? Byle nie dotarło to do Europy , a może już dotarło patrząc co poniektórzy odpierdalają.🤣

Napisano
19 godzin temu, karpik napisał:

...czy ktoś jeszcze liczy na USA trumpa jako sojusznika?

Społeczeństwo tutejszej krainy przejrzało na oczy. Badanie opinii publicznej robi się na próbie 1000-1200 respondentów. Efekt sprzed chwili.

image.thumb.jpeg.b7eef4310c12612a1c67d5131b069f73.jpeg

Napisano

Jest 7.04.2026, godz. 13.35.

Za 25 minut mija termin ultimatum amerykańskiego obłąkańca, po którym to terminie, według słów pomarańczowego chorego człowieka, świat ma ujrzeć operację wojskową, jakiej jeszcze nie widział, a Iran ma się cofnąć do epoki obróbki mechanicznej narzędzi kamiennych.

Napisano
2 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jest 7.04.2026, godz. 13.35.

Za 25 minut mija termin ultimatum amerykańskiego obłąkańca, po którym to terminie, według słów pomarańczowego chorego człowieka, świat ma ujrzeć operację wojskową, jakiej jeszcze nie widział, a Iran ma się cofnąć do epoki obróbki mechanicznej narzędzi kamiennych.

z tego co wiem to termin ultimatum mija 08.04.2026 2:00 naszego czasu 

photo_2026-04-07_15-57-41.jpg

Napisano

Nie obliczałem - zaufałem Zychowiczowi, który stwierdził, że to dziś o 14 naszego czasu.

Tak, czy inaczej, według słów pacjenta po dzisiejszej nocy Irańczycy mają pocierać kamień o kamień, aby z jednego z tych kamieni uzyskać toporek.

Napisano (edytowane)
20 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Nie obliczałem - zaufałem Zychowiczowi, który stwierdził, że to dziś o 14 naszego czasu.

Tak, czy inaczej, według słów pacjenta po dzisiejszej nocy Irańczycy mają pocierać kamień o kamień, aby z jednego z tych kamieni uzyskać toporek.

powstałemu cieniowi na skałach , kamieniach lub chodnikach  trudno pocierać kamień o kamień 

Edytowane przez Cypis
Napisano
5 minut temu, Cypis napisał:

powstałemu cieniowi na skałach , kamieniach lub chodnikach  trudno pocierać kamień o kamień 

Nie sądzę  żeby nawet ten matoł posunął się do tego. Obstawiam konwencjonalne naloty dywanowe.

Napisano
18 minut temu, Cypis napisał:

powstałemu cieniowi na skałach , kamieniach lub chodnikach  trudno pocierać kamień o kamień 

Z tego, co ten pomarańczowy dziki prymityw powiedział, co czeka Iran, to przez sekundę też mi przeleciał przez głowę ten scenariusz, ale myślę, że nawet gdyby ten psychopata wydał taki rozkaz to doszłoby do pierwszego od czasu międzywojnia buntu w amerykańskich siłach zbrojnych. Buntownicy z międzywojnia wygrali i myślę, że teraz byłoby tak samo.

Napisano
12 minut temu, Erih napisał:

Nie sądzę  żeby nawet ten matoł posunął się do tego. Obstawiam konwencjonalne naloty dywanowe.

ale to jest już postanowione , teraz pytanie czy znajdą się wykonawcy tzn. czy wojsko odmówi takiemu rozkazowi, tak jak to zrobił szef sztabu generalnego sił ladowych generał Randy George kilka dni temu.

Napisano
Teraz, Cypis napisał:

ale to jest już postanowione , teraz pytanie czy znajdą się wykonawcy tzn. czy wojsko odmówi takiemu rozkazowi, tak jak to zrobił szef sztabu generalnego sił ladowych generał Randy George kilka dni temu.

Naprawdę uważasz że ten osobnik wie co mówi?

PS Nie byłbym zdziwiony gdyby ktoś przytomny dawno temu (tzn jakiś miesiąc) podmienił mu wiadomą walizkę na atrapę. Właśnie na taką okoliczność.

  • Haha 1
Napisano (edytowane)

Fajnie, że na dzisiejszą noc rozważamy walizkowy scenariusz - i wcale się nie dziwię po słowach tego pedofilskiego śmiecia - niemniej odbędzie się interesujący test, który nawet jeśli będzie miał miejsce, to będzie zatajony przed opinią publiczną.

Lotnictwo dawno przestało być elitą i jest takim samym miejscem świrów, jak USAFowski ppłk Arthur Holland, niemniej... zobaczymy. Amerykańskim CJCS jest czterogwiazdkowy USFAmen Dan Caine. Jeśli zobaczy/usłyszy/ dowie się, że na stole jest walizka to... właśnie zobaczymy ten test i czy lotnictwo to nadal elita intelektualna, czy nie?

A spółce autorskiej 🇺🇸 & 🇮🇱 już niewiele towaru do użytku zostało. Media żydowskie podają, że u Żydów wyczyszczone są magazyny starych bomb lotniczych z lat 1967-1970 i że takim czymś już walą po Iranie, więc to już desperacja.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Napisano
8 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Fajnie, że na dzisiejszą noc rozważamy walizkowy scenariusz - i wcale się nie dziwię po słowach tego pedofilskiego śmiecia - niemniej odbędzie się interesujący test, który nawet jeśli będzie miał miejsce, to będzie zatajony przed opinią publiczną.

Lotnictwo dawno przestało być elitą i jest takim samym miejscem świrów, jak USAFowski ppłk Arthur Holland, niemniej... zobaczymy. Amerykańskim CJCS jest czterogwiazdkowy USFAmen Dan Caine. Jeśli zobaczy/usłyszy/ dowie się, że na stole jest walizka to... właśnie zobaczymy ten test i czy lotnictwo to nadal elita intelektualna, czy nie?

O takiej ewentualności pisałem kilka dni temu. Chyba pora się rozejrzeć za małym fiatem lub czymś na bateryjkę.

Napisano
1 minutę temu, fala napisał:

O takiej ewentualności pisałem kilka dni temu. Chyba pora się rozejrzeć za małym fiatem lub czymś na bateryjkę.

Raczej za płynem Lugola.

Napisano
15 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Raczej za płynem Lugola.

nalezy też pamiętać , że w razie wybuchu nalezy położyć sie nogami w stronę wybuchu i nakryć się "Trybuną Ludu" ( za taki żarcik mój nauczyciel PO wyleciał z wojska)

Napisano
4 minuty temu, Cypis napisał:

nalezy też pamiętać , że w razie wybuchu nalezy położyć sie nogami w stronę wybuchu i nakryć się "Trybuną Ludu" ( za taki żarcik mój nauczyciel PO wyleciał z wojska)

🤣 Tiaaa, pamiętam te dobre rady z lekcji PO. Trampki mogą się sfajczyć, ale może chociaż główka ocaleje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie