Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Kaftan faktycznie bardzo potrzebny.

Tak Iran rozgrywa Trumpa. Karty rozdaje generał, który trzyma Teheran za gardło

Donald Trump mówi o postępach w rozmowach z Iranem, ale może rozmawiać z ludźmi, którzy nie mają nic do powiedzenia. W Teheranie politycy są już tylko tłem, władzę przejęli wojskowi twardogłowi, a zza kulis wszystkim steruje ukrywający się generał Ahmad Wahidi.

Prezydent USA Donald Trump mówi o postępach w rozmowach z Teheranem, tymczasem Iran temu zaprzecza.

Trump twierdzi, że mają się odbyć kolejne negocjacje w Pakistanie, lecz strona irańska nie chce o tym słyszeć.

Napisano
4 godziny temu, pawel_breslau napisał:

Donald Trump oświadczył, że w środę wieczorem kończy się zawieszenie broni w Iranie. Jeśli Waszyngton i Teheran nie dojdą do porozumienia, Amerykanie wznowią bombardowania celów w Iranie. Wyraził też swoje zaskoczenie działaniami Chin.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-grozi-iranowi-spodziewam-sie-ze-bede-bombardowac/9sn69zy?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg

 

IMG_20260421_222556_679.jpg

Napisano

Chyba trochę osłabił i nie tylko pozycję negocjacyjną...

W ciągu siedmiu tygodni armia USA zużyła w wojnie z Iranem niemal połowę rakiet Patriot i podobną proporcję pocisków do systemu obrony przeciwrakietowej THAAD - poinformowała we wtorek telewizja CNN powołując się na analizę think tanku CSIS i źródła w Pentagonie. Odbudowa arsenału ma zająć lata.

Napisano

W końcu ujawniono światu formułę obliczania procentów, z której korzysta Trump

Minister zdrowia USA: „Trump stosuje inną metodę obliczania procentów. Jeśli macie lek za 600 dolarów i obniżacie jego cenę do 10 dolarów, to jest to obniżka o 600%”.

W powszechnie przyjętej matematyce jest to 98,33%, a nie 600%.

  • Haha 1
Napisano
Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Z kowbojskim sprzętem też są takie filmiki. Cudów w technice nie ma. Zawsze coś się może/musi skichać.

ale żeby u żydów , toż to naród wybrany

Napisano
4 godziny temu, Cypis napisał:

nawet żydom czasami coś się nie uda , maszyna za 600 tys. euro poszła (poleciała) w piz...u

Gdzie indziej piszą, że to hiszpanie na szkoleniu i spadł URO VAMTAC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie