bodziu000000 Napisano 20 Kwiecień Autor Napisano 20 Kwiecień 30 minut temu, MarekA napisał: Spadek antysemityzmu na świecie gwarantowany ...
Jedburgh_Ops Napisano 20 Kwiecień Napisano 20 Kwiecień 9 godzin temu, bodziu000000 napisał: Czyli u świra stabilnie i zjawisko potwierdza się z poniższym...
bodziu000000 Napisano 20 Kwiecień Autor Napisano 20 Kwiecień Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał: Czyli u świra stabilnie i zjawisko potwierdza się z poniższym... Stabilnie, nie ma pojęcia co się wokół dzieje
Jedburgh_Ops Napisano 20 Kwiecień Napisano 20 Kwiecień Kaftan faktycznie bardzo potrzebny. Tak Iran rozgrywa Trumpa. Karty rozdaje generał, który trzyma Teheran za gardło Donald Trump mówi o postępach w rozmowach z Iranem, ale może rozmawiać z ludźmi, którzy nie mają nic do powiedzenia. W Teheranie politycy są już tylko tłem, władzę przejęli wojskowi twardogłowi, a zza kulis wszystkim steruje ukrywający się generał Ahmad Wahidi. Prezydent USA Donald Trump mówi o postępach w rozmowach z Teheranem, tymczasem Iran temu zaprzecza. Trump twierdzi, że mają się odbyć kolejne negocjacje w Pakistanie, lecz strona irańska nie chce o tym słyszeć.
pawel_breslau Napisano 21 Kwiecień Napisano 21 Kwiecień Donald Trump oświadczył, że w środę wieczorem kończy się zawieszenie broni w Iranie. Jeśli Waszyngton i Teheran nie dojdą do porozumienia, Amerykanie wznowią bombardowania celów w Iranie. Wyraził też swoje zaskoczenie działaniami Chin. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-grozi-iranowi-spodziewam-sie-ze-bede-bombardowac/9sn69zy?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg
karpik Napisano 21 Kwiecień Napisano 21 Kwiecień 4 godziny temu, pawel_breslau napisał: Donald Trump oświadczył, że w środę wieczorem kończy się zawieszenie broni w Iranie. Jeśli Waszyngton i Teheran nie dojdą do porozumienia, Amerykanie wznowią bombardowania celów w Iranie. Wyraził też swoje zaskoczenie działaniami Chin. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-grozi-iranowi-spodziewam-sie-ze-bede-bombardowac/9sn69zy?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg
Jedburgh_Ops Napisano 22 Kwiecień Napisano 22 Kwiecień Chyba trochę osłabił i nie tylko pozycję negocjacyjną... W ciągu siedmiu tygodni armia USA zużyła w wojnie z Iranem niemal połowę rakiet Patriot i podobną proporcję pocisków do systemu obrony przeciwrakietowej THAAD - poinformowała we wtorek telewizja CNN powołując się na analizę think tanku CSIS i źródła w Pentagonie. Odbudowa arsenału ma zająć lata.
karpik Napisano 22 Kwiecień Napisano 22 Kwiecień Irańczycy wciąż trolują tępego nieudacznika. VID_20260422_121224_741.mp4
pawel_breslau Napisano 22 Kwiecień Napisano 22 Kwiecień Jednak niewidoczne karty Kijowa mogą się przydać Stany Zjednoczone sięgają po ukraińską technologię zwalczania dronów Sky Map w kluczowej bazie Prince Sultan. Ruch USA wymusiły ataki Iranu na Bliskim Wschodzie — podaje Reuters. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-musza-przelknac-zuchwale-slowa-trumpa-ukraincy-w-kluczowej-bazie/8pq8t5z
pawel_breslau Napisano 22 Kwiecień Napisano 22 Kwiecień Irańska marynarka wojenna poinformował, że przejął dwa statki za "zakłócanie porządku i bezpieczeństwa w cieśninie Ormuz" — podaje agencja prasowa Tasnim. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-przejal-dwa-statki-w-ciesninie-ormuz-powodem-zaklocenia-porzadku/0d4w5lb
Cypis Napisano 23 Kwiecień Napisano 23 Kwiecień W końcu ujawniono światu formułę obliczania procentów, z której korzysta Trump Minister zdrowia USA: „Trump stosuje inną metodę obliczania procentów. Jeśli macie lek za 600 dolarów i obniżacie jego cenę do 10 dolarów, to jest to obniżka o 600%”. W powszechnie przyjętej matematyce jest to 98,33%, a nie 600%. IMG_7108.MP4 1
beaviso Napisano 23 Kwiecień Napisano 23 Kwiecień Zaszkodziło mu wciąganie koki z deski sedesowej. Kolor jakiś dziwny, chrypa, no i arytmetyka do bani. M.
Cypis Napisano 23 Kwiecień Napisano 23 Kwiecień nawet żydom czasami coś się nie uda , maszyna za 600 tys. euro poszła (poleciała) w piz...u бронь.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 23 Kwiecień Napisano 23 Kwiecień Z kowbojskim sprzętem też są takie filmiki. Cudów w technice nie ma. Zawsze coś się może/musi skichać.
Cypis Napisano 23 Kwiecień Napisano 23 Kwiecień Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał: Z kowbojskim sprzętem też są takie filmiki. Cudów w technice nie ma. Zawsze coś się może/musi skichać. ale żeby u żydów , toż to naród wybrany
pawel_breslau Napisano 23 Kwiecień Napisano 23 Kwiecień "Nasze trałowce właśnie teraz oczyszczają cieśninę [z min]. Niniejszym nakazuję kontynuowanie tych działań, ale z potrójną intensywnością!" — napisał prezydent USA. Ostrzegł też irańską marynarkę wojenną. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowy-wpis-donalda-trumpa-o-ciesninie-ormuz-wydalem-rozkaz/ryw7zkl
karpik Napisano 23 Kwiecień Napisano 23 Kwiecień 4 godziny temu, Cypis napisał: nawet żydom czasami coś się nie uda , maszyna za 600 tys. euro poszła (poleciała) w piz...u бронь.mp4 Gdzie indziej piszą, że to hiszpanie na szkoleniu i spadł URO VAMTAC
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się