Cypis Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Prezydent Donald Trump nie ma planów spotkania z Władimirem Putinem w najbliższej przyszłości — powiedział we wtorek wysoki rangą przedstawiciel Białego Domu, cytowany przez agencję Reutera. Oficjel poinformował też, że nie jest planowane spotkanie szefów dyplomacji USA i Rosji.
Jedburgh_Ops Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 (edytowane) 41 minut temu, Cypis napisał: Prezydent Donald Trump nie ma planów spotkania z Władimirem Putinem w najbliższej przyszłości... Tymczasem światowe media ekscytują się wariantami trasy przelotu putlera do Budapesztu na spotkanie z pacjentem. Nie tylko pacjent jest nieleczony, ale także US departament stanu i całe to towarzystwo z Fox News rządzące obecnie Stanami Zjednoczonymi. Szkoda, że amerykańskie i światowe media jeszcze się tego nie nauczyły. Edytowane 21 Październik 2025 przez Jedburgh_Ops
karpik Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 Dobrze, że zdążyli się pochwalić. VID_20251021_193458_058.mp4 1
Czlowieksniegu Napisano 21 Październik 2025 Autor Napisano 21 Październik 2025 "Plan na zakończenie wojny. Media: Europa i Ukraina przygotowują 12 punktów" Pomijając, że jak już wiemy, Putin się na powyższe nie zgodzi, to jeśli kiedyś faktycznie wejdą w życie, to finał wojny jest dość prosty- Rosja, co prawda, nie wygrała, ale i tak Ukraina przegrała... Kwestia do dyskusji, czy jest to jakiś pomysł na ogarnięcie się DTrumpa, na dociśnięcie Putina do ściany, czy.... "parę" osób wie dużo więcej niż my i wiedzą, że dni Ukrainy są policzone.
Cypis Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 (edytowane) 16 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Kwestia do dyskusji, czy jest to jakiś pomysł na ogarnięcie się DTrumpa, na dociśnięcie Putina do ściany, czy.... "parę" osób wie dużo więcej niż my i wiedzą, że dni Ukrainy są policzone. dalej nap...... w rafinerie i składy ropy oraz we wszelkiego rodzaju gorzelnie i zakłady produkujące wódę i spiryt . 2-3 miesiące i efekt murowany. Edytowane 21 Październik 2025 przez Cypis
Czlowieksniegu Napisano 21 Październik 2025 Autor Napisano 21 Październik 2025 13 minut temu, Cypis napisał: dalej nap...... w rafinerie i składy ropy Przy założeniu, że tambylczy przedstawiciele cywilizacji turańskiej są zdolni połączyć kropki i, co najważniejsze, po wyciągnięciu wniosków, zareagować w jedyny poprawny* sposób. Wcześniej wrzuciłem flagi lokalizacji, gdzie przy sporej pomocy ukraińskich służb, powoli i delikatnie (?) rozkręca się właśnie etap nr 2. * choć, bądźmy poważni, dokumentnie nieskuteczny PS Tyle, że w tle, pomińmy np Turcję czy Koreę, są... Chiny, które w takim przypadku zdecydowanie mocniej będą i popierać Putina, i pomagać Rosji, także militarnie w, np, Ukrainie. Pekin nie dopuści do aż tak mocnego osłabienia Kremla- w razie W w ostateczności zastąpi Putina kimś innym.
Jedburgh_Ops Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 2 godziny temu, karpik napisał: Dobrze, że zdążyli się pochwalić. VID_20251021_193458_058.mp4 Buahahaha, u dziczy jeszcze Moravy latają...
fala Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 24 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał: Buahahaha, u dziczy jeszcze Moravy latają... Gdzie te L200?
Cypis Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 podstacja w obwodzie briańskim raczej dzisiaj nie popracuje IMG_4562.MP4 IMG_4561.MP4
Cypis Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 zaatakowano również zakład chemiczny w briańsku , jakiś ważny , bo rakietami Storm Shadow
Jedburgh_Ops Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 29 minut temu, fala napisał: Gdzie te L200? Czas 0:13 lewa strona ekranu.
Cypis Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 (edytowane) Підготовка до переговорів між росією і США в Будапешті йде за планом, — представник Кремля Дмитрієв Не знаю, будет ли встреча с Путиным. Я не хочу просто так тратить время, — Трамп i wszystko jasne w sprawie spotkania Edytowane 21 Październik 2025 przez Cypis
Jedburgh_Ops Napisano 21 Październik 2025 Napisano 21 Październik 2025 Zgadzają się pracować na rzecz Kremla. Kim są podejrzani o szpiegostwo i sabotaż w Polsce? Rosyjskie działania sabotażowe w Polsce to nie tylko klasyczne szpiegostwo, ale nowy model operacji z wykorzystaniem tzw. agentury proxy - osób pozyskiwanych przez internet, które często nigdy nie widziały swoich zleceniodawców.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się