Cronos Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 (edytowane) 33 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: On jeszcze za to euro dostaje... To jest robota marzeń! A no i jeszcze ruble, to inna sprawa. Edytowane 23 Październik 2025 przez Cronos
Cypis Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 14 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: Bułgaria ma oficjalnie prorosyjską, oficjalnie współpracującą z putlerem i całkiem wpływową partię Възраждане, czy jak kto woli Vazrazhdane, więc trudno mieć entuzjazm wobec tego państwa. Nasz Sikorski wyraźnie zasugerował, że przelot samolotu putlera nad Polską źle dla putlera się skończy, a Bułgaria wręcz przeciwnie, zezwoliła na taki przelot. Samo się to komentuje. można dać zezwolenie , a później nie przypilnować jakiegoś czeczeńskiego czy afgańskiego wilka ze stingerem , jako drzewiej bywało
Cypis Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 4 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał: A nawet jeszcze stabilniej... Mark Rutte ocenił w FOX News, że wrześniowe naruszenie polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony „nie było celowe”. chyba ruskie maja na niego jakieś bezecne smaczki , dlatego tak spotulniał
Jedburgh_Ops Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 W każdym razie coś gościa zainfekowało...
Jedburgh_Ops Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 6 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Po najbliższych węgierskich wyborach dostanie biurko przez ścianę ze Schröderem, czy może dwa pokoje od Schrödera?
Jedburgh_Ops Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 Przechwycili rozmowę. Rosjanie kazali zabijać cywilów „Nie pozwólcie nikomu przejść, jeśli mają duże cywilne torby, to po prostu ich rozwalcie”.
karpik Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 53 minuty temu, bodziu000000 napisał: To z zeszłej nocy jest. Tu efekt: "Zdjęcia z konsekwencjami wybuchu w zakładzie amunicji w Kopiejsku, obwód czelabiński, Rosja. Oficjalnie na ten moment - 12 zabitych, 10 nadal poszukiwanych. W pobliżu epicentrum wybuchu można zobaczyć porozrzucane resztki amunicji i zapalniki do niej." 1
Jedburgh_Ops Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 (edytowane) No ale jako to? Przecież nic się nie stało. Wszystkie ukraińskie drony zostały - jak zawsze - bohatersko zestrzelone. Takie gigantyczne straty na skutek upadku tylko jednego maleńkiego fragmentu końcówki skrzydła zestrzelonego drona...? Edytowane 23 Październik 2025 przez Jedburgh_Ops
MarekA Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 "Od marca, gdy przejęliśmy centra logistyczne, zrealizowaliśmy ok. 80 tys. transportów – średnio 20 tys. ton miesięcznie. Wspieramy obronę powietrzną, wysyłaliśmy np. radar systemu Patriot (z zasobów Niemiec), przekazujemy sprzęt dla wojsk pancernych, artylerii, jednostek walki elektronicznej oraz inżynieryjnych. To praca zespołowa, angażująca ekspertów z wielu krajów. Mamy system komputerowy „uzbrojony” w sztuczną inteligencję (AI), który gromadzi roczne zapotrzebowanie, ale też codziennie aktualizujemy dane operacyjne, reagując na zmieniającą się sytuację na froncie." https://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/44978?t=Bron-i-szkolenia-NATO-wspiera-Ukraine-systemowo
karpik Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: Co na to Węgrzy? Zapomnieli? W 69 rocznicę węgierskiego powstania antykomunistycznego ten zdrajca, pies i oślizgła onuca oddaje hołd kremlowi.
Jedburgh_Ops Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 2 minuty temu, karpik napisał: Co na to Węgrzy? Zapomnieli? Też jestem w nieustającym szoku, ale tak, zapomnieli. Wyrosło pokolenie srajfonów i butików ulicy Váci (sam ją kiedyś bardzo lubiłem) i teraz rok '56 te pokolenia mają w pompie.
Czlowieksniegu Napisano 23 Październik 2025 Autor Napisano 23 Październik 2025 6 minut temu, karpik napisał: Co na to Węgrzy? Zapomnieli? Opozycja miała swój marsz, gdzie podaje się 2 x liczbę uczestników, w porównaniu do zwolenników Orbana.
Czlowieksniegu Napisano 23 Październik 2025 Autor Napisano 23 Październik 2025 2 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał: Też jestem w nieustającym szoku Nie, nie sądzę, aby zapomnieli, czego przykładem może być popularność Magyara.... Choć, nie ma się co oszukiwać, to nie tylko efekt związków Orbana z Kremlem, ale także np dramatycznej sytuacji gospodarczej czy ekonomicznej Węgier, za które... Orban odpowiada.
Jedburgh_Ops Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 Teraz, Czlowieksniegu napisał: Nie, nie sądzę, aby zapomnieli, czego przykładem może być popularność Magyara.... No ale to nie w omawianym państwie... ;-)
karpik Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał: Opozycja miała swój marsz, gdzie podaje się 2 x liczbę uczestników, w porównaniu do zwolenników Orbana. Uczciwie wyborów nie wygra, ale niestety, ma wszelkie środki do ominięcia tej niedogodności.
Czlowieksniegu Napisano 23 Październik 2025 Autor Napisano 23 Październik 2025 Teraz, Jedburgh_Ops napisał: No ale to nie w Eeeeeeeeeeee....- Petera Magyara :-)
karpik Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 3 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał: No ale to nie w omawianym państwie... ;-) „Madjar” zwrócił się do Węgrów w rocznicę rewolucji 1956 roku i życzył im ponownego uwolnienia się od rosyjskiego wpływu Dziś na Węgrzech odbywają się wielotysięczne wiece poświęcone rocznicy rewolucji 1956 roku. Są one postrzegane jako początek wyborów parlamentarnych. Dowódca Sił Bezzałogowych Robert Browdi o pseudonimie „Madjar” zwrócił się do Węgrów z apelem o ponowne uwolnienie się od rosyjskiego wpływu. „69 lat temu historyczna Ojczyzna mojego Ojca Józefa Browdiego odważnie powiedziała czerwonej dyktaturze „Ruszkik haza” („Rosjanie, wracajcie do domu!”). Narodzie Węgier! Wiem, że dziś zbieracie się razem i zostaną wygłoszone alternatywne wobec istniejących wizje. Oczywiście dziś rozpocznie się kampania wyborcza na Węgrzech. Niech więc będzie bez krwi! A za Tiszą wreszcie pojawi się Madjar, dla wszystkich Madjarów MADJAR”, — napisał Robert Browdi, nawiązując do głównego konkurenta Orbána w nadchodzących wyborach – Pétera Madjara, który jest liderem opozycyjnej partii „Tisza” i wspiera Ukrainę.
karpik Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 (edytowane) A tymczasem, palić ruskich. VID_20251023_210132_251.mp4 Edytowane 23 Październik 2025 przez karpik
Jedburgh_Ops Napisano 23 Październik 2025 Napisano 23 Październik 2025 5 minut temu, karpik napisał: ...napisał Robert Browdi... SUPER gość to jest
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się